Bajkeři z Pardubic a okolí - Zimní plkárna 2013

210 nepřečtených
  • Kublaj

    Tak tu máme opět pomalu období, které se musí nějak přežít :) Když už počasí nepřeje kolu tak můžeme o kole alespoň plkat :D

    0 0
    • Kublaj  

      Občas se ale absťák musí zahnat i v zimě :D

      0 0
    • mirabike  

      nemůžu hlasovat, protože budu dělat vlastně vše vyjmenované.. :D

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Taky se zdržuju hlasování. :-) Spát a lelkovat se tréninkové krásně doplňuje. A jako kompenzaci si občas zasportovat.

      0 0
      • Kublaj  

        :D spánek a odpočinek je určitě hodně důležitý :) člověk pak má navíc na jaře chuť zase jezdit :D

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Vrátila jsem se z podvečerní silniční projížďky. Pouze 50 minut po rovině směšným průměrem 21 km/hod. Ale s křižovatkami v Chrudimi. :-)

      Poslední dva týdny jsem na kole neseděla vůbec, od října kromě dvou vyjížděk od I-bike jen jednou týdně na jízdárnu a zpátky. Původně jsem si chtěla zaběhnout Monako, ale včera jsem se vrátila už po pěti minutách klusu s tím, že lehce cítím pravé chodidlo. Asi nic vážnýho, ale riskovat jsem nechtěla.

      A teď si uvědomuju… Vánoční Monako časově nedávám. Takže dnes to byla poslední šance běžet desítku v kategorii nejmladších žen. Od příštího roku 35+. A safra… :-)

      0 0
      • Kublaj  

        S tím kolem si nic nedělej :) lepší pomalu, než vůbec nebo se nesmyslně uhnat ;) Mě by do toho marastu teď na kole nikdo nedostal :D

        0 0
    • Mixon  

      Někdo nějakej tip kam dát vidlici Fox na servis(Pardubi­ce,Chrudim,HK)a­bych ji nemusel nikam posílat?Dík

      0 0
    • kankrlicek  

      Tady je mrtvo! :)

      Nevíte někdo, kde najdu na benzínce wapku? Potřebuju odbahnit bahňáka, jsa v paneláku, je to trochu problém.

      Dík

      0 0
      • mirabike  

        myslím, že u OBI

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Ještěže jsem v bytě sama a můžu být za čuně. :-) Odbahnění se bude konat samovolně v průběhu vyjížďky sněhem.

        0 0
    • Míra2  

      Tak jsem se opět dostal na Nymbursko, tak jsem si dal jednu předvánoční padesátku. Městec Králové – Hrubý Jeseník, rozhledna Romanka.

      0 0
    • Orfi  

      Jsou tam i fotky.

      http://www.endomondo.com/…4642/8733459

      0 0
      • Míra2  

        Pěkný, pěkný, už se tam taky těším :)

        0 0
    • Roldy  

      Taky jedna novinka z cest.

      0 0
      • Kubiczech  

        Rozhledna nerozhledna. (:

        0 0
      • Míra2  

        A odkud ta novinka je?

        0 0
        • Kubiczech  

          Tipoval bych to na opravenou vyhlídkou věž na zelené turistické v lese Nad Monakem. Chlum se tomu říká? Ale možná se pletu.

          0 0
          • Orfi  

            Jo pravda dnes jsem tam okolo jel

            0 0
          • Míra2  

            Tak proto jsem ji nepoznal, já ji naposledy viděl v původním stavu.

            0 0
      • Míra2  

        Tak dneska jsem se byl podívat na tu novinku. Pěkná rozhledna Na Chlumu a hned první letošní defekt na cyklostezce mezi Medlešicema a Chrudimí. Tak doufám, že už mám letos vybráno :)

        http://www.sports-tracker.com/…

        0 0
    • Cernass  

      Dnesni vanocni projizdka se nesla ve znameni blata.Jinak super pocasi,padlo pres 30km..

      0 0
    • Orfi  

      http://www.endomondo.com/…8598/8733459

      jsou tam i fotky

      0 0
      • Míra2  

        Pěkný, směr Žumberk to mám taky rád, pak pokračuju na Smrček, Vrbaťák a do Luže, touhle trasou začínám poslední víkend v únoru novou sezónu;-) nebo to vezmu z Vrbaťáku na Skuteč, hodně pěkný je to u Skutíčka :)

        0 0
        • Orfi  

          Jo mas pravdu .Jenze kdyz se chces vratit na Chrudim musis stejnou cestou na z5.A nebo asfalt .

          0 0
        • Míra2  

          Našel jsem něco z loňska

          http://www.sports-tracker.com/…

          0 0
          • Orfi  

            Pekny .

            0 0
          • Míra2  

            ..a jedna ze čtvrtka. Byl jsem prozkoumat opět okolí Městce Králové. Vzal jsem to směrem na Chlumec nad Cidlinou do části zvaná Amerika :-)

            http://www.sports-tracker.com/…

            0 0
            • Orfi  

              Ten sports traker ti ukazuje dobre? Co ta maximani rychlost 82km :-)

              0 0
              • Míra2  

                Normálně ukazuje docela přesně, ale tohle opravdu přehnal, takhle rychlej opravdu nejsem :-)))

                0 0
            • Michal_K.  

              Ten první dům je z Vlkova nad Lesy? A odkud je tam lama/osli?

              0 0
              • Míra2  

                jj, ten dům je z Vlkova nad Lesy, jde o lovecký zámeček. Ty zvířata jsou u penzionu Alwin u Chlumce. Na tu lamu pozor, nemá ráda cyklisty, je to zdejší hlídač ;-)

                0 0
      • Kublaj  

        Paráda :) To já mám zase bajka na poměrně dlouho dobu tabu :/ :D

        0 0
        • Orfi  

          Preju vsem hodne zdravi do Noveho roku ostatni prijde samo .:-) Jak na novy rok tak po cely rok http://www.endomondo.com/…7982/8733459

          0 0
        • Orfi  

          Copaka ty jsi zase delal ?

          0 0
          • Kublaj  

            Nic, jen to rameno špatný, tak jsem si ho opět vyhodil blbým pohybem :) Koncem měsíce mě čeká vyšetření a pak nejspíš operace ramene. Sice je to na dlouho, ale snad to pak bude lepší :)

            0 0
    • mirabike  

      taky přeju zdraví a kilometry po cestách i necestách… dnes bylo obojí na Kuňku a s Kuňky.. :) http://www.strava.com/…es/103186411

      0 0
      • yergush  

        Přátelé, Všem přeji zdraví a co nejvíce pohodových kilometrů.

        První letošní akce s výjezdem na Kun. horu se opět vydařila, nevíte náhodou někdo ze zůčastněných, co byl zač ten prudič s bílou dodávkou ?

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Je někdo z vás také přihlášen na dubnový pardubický půlmaraton? :-)

      0 0
      • Kublaj  

        Jako běhat? ale fuj :D dneska sem si opět potvrdil, že běhání se kolu nevyrovná ani trochu :D

        0 0
        • mirabike  

          no celkově má na tělesnou schránku výrazně lepší účinky, než kolo, ale jinak samozřejmě naprosto souhlasím… no, i když si vzpomínám, jak jsme za mlada běhali DH soutěskama v západních tatrách apod., tak to byl slušnej adrenalin…

          0 0
        • kámen úrazu1  

          I běh může být zábavný.

          Tenhle závod jsem běžela – šla jako svůj první, před lety v prosinci v rámci zimní přípravy na kolo. Ač na takový krpály nemám morál a se slovy „kašlu na to, proč bych se trápila, jsem jen hobík“ přecházím do kroku, těším se vždy na další rok.

          http://www.youtube.com/watch…

          0 0
      • Kublaj  

        Kurňa taky už bych vyjel :) tohle počasí k tomu opravdu jen svádí :/

        0 0
        • Orfi  

          Jsou tam i fotky .A v lese je docela sucho.

          0 0
    • snowbob  

      Biku zdar. V neděli jedu za Markem do Sobětuch a pak si dáme nějaké pohodové áčko. Výjezd z Pardubic bych viděl na 9h. Přidá se někdo?

      0 0
      • kankrlicek  

        Budu dřít :(

        0 0
      • Orfi  

        Uvidim podle pocasi :-(

        0 0
      • Orfi  

        Tak v kolik a kde me naberete :-)

        0 0
      • Orfi  

        Tak v kolik a kde me naberete :-)

        0 0
        • snowbob  

          V 9h vyjíždím z Pardubic a u tebe budu cca v 9:30. Marek už bydlí v Sobětuchách, takže za ním dojedem.

          0 0
          • Orfi  

            ok .Tak to ho musim vyzpovidat .:-)

            0 0
    • mirabike  

      Dnes nádherně 35 km – byl jsem zase na Kuňce, zkoušet vidli na známých místech :)

      0 0
      • tim  

        Ten starej most v Pekle byl hezčí…

        0 0
    • kankrlicek  

      Dnes jsem do práce vytáhl po dlouhé době jedničku a dobře jsem udělal! :) Ujel jsem tedy ostudných pár km, ale bavilo mě to mnohem víc než na šichťákoj.

      A koleno mě na jedničce nebolí!!! Super! :)

      0 0
    • kankrlicek  

      Kruci, tady to žije! :)

      V sobotu jsem se rozhodl, že teda někam pojedu :), chtěl jsem volat Boba, ale rozum zapůsobil a nikomu jsem nevolal – nechtěl jsem kazit dojem z jízdy :). Jezdím neuvěřitelně pomalu.

      V neděli ráno (v 10) jsem vyrazil. Do Dašic jsem se snažil co nejvíc po pardubickém terénu = polňačkách, z Dašic přes Uhersko, Radhošť po áčku, před Malejovem zase pardubický terén, po modré (či zelené?) do Jeleního a Velin. Přes velinský kopec jsem se svezl s nějakými třemi bicyklistami do Holic a důlou domů.

      Jel jsem na šichťákoj (15 kg) s batohem (co kdyby bylo co vyfotit), strhanej jak 5 šroubek. Cca 3 h jízdy (cca 1 h na zastávky), 58 km. Sice žádné výkony, ale spokojenost úplná. Kolínko nebolí!

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Ahoj Kankrlíčku. Prý neuvěřitelně pomalý – máš průměr téměř jako já teď na silničce, akorát jezdím zatím max na dvě hodiny. Mám letos najeto jen něco přes 210 km. Ale zhruba o 10 km víc naběháno. :-)

        0 0
        • kankrlicek  

          Čas jsi počítala jak? 3–1 nebo 3+1? :) Druhá možnost je správná.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Hodinu přestávky jsem vůbec nepočítala, prostě kilometráž vydělila třemi hodinami. :-)

            Dneska prvně „už“ 2,5 hodiny kolmo. Pocit překvapivě dobrý, když teda odmyslím průměrku. Ani proti větru nebolely nohy. Pokud to takhle půjde, zařadím začátkem března tříhodinovku.

            0 0
      • kámen úrazu1  

        Vlastně ne. Zapomněla jsem na dnešek. Už mám najeto 250 km! :-) Musím v březnu přidat, jinak na každoročním šlapkovském moravském soustředění padnu.

        0 0
        • Kublaj  

          Si tak stěžujte :D já se na kolo dostanu nejdřív v dubnu :/:P

          0 0
          • kankrlicek  

            To akorát sleze ten metr sněhu, co napadne v březnu – slušnej tajming! :)

            0 0
            • mirabike  

              dej pokoj :D

              ..dnes poo asi na Kuňku, nepřidá se někdo

              0 0
              • kankrlicek  

                Poo znamená co? Že bych si vás tam přijel vyfotit :)

                0 0
                • mirabike  

                  poobědě:) okolo 13:00 bych mohl vyjíždět z Jesenčan, podle toho jak se mi povede vypadnout z práce ;-)

                  0 0
      • jecnak  

        Kankrlicku, nebyli ti tri bicykliste nahodou ze dvou tretin na kroskach a z jedne na horaku a nejel jsi na kole s razenim v nabe? Ja myslim, ze svet je totiz mensi, nez se zda.

        0 0
        • kankrlicek  

          No jo, přiblíží se to zezadu jak smrad, ani to slušně nepozdraví, jak to mám poznat? :)

          0 0
          • jecnak  

            Tak to jeste dodatecne zdravime – Medunka, Radius a ma malickost. To vis, vidina jidla u hladovych cyklistu, to je jak klapky na ocich.

            0 0
            • kankrlicek  

              Já jsem jedl v tom přístřešku u kostela, tak jsem se rozjížděl ztěžka :), ale vidina háku mě donutila trochu se zmáčknout, škoda že to bylo nakrátko.

              Též pozdravuji.

              0 0
              • Medunka  

                Ahoj :-)

                0 0
                • kankrlicek  

                  Jste jeli z Prahy, jo?, resp. do Prahy. A kdybych věděl, že potkám dámu, kolo jsem si umyl.

                  0 0
                  • Medunka  

                    Už nám jsou ty okolopražské lokality malé, tak musíme jezdit dál :-) Ječňák měl nějaké obchodní záležitosti v Hradci, tak se to spojilo.

                    Ale pech, ty si určitě nečekal nás a my nečekali tebe, jinak ses k nám mohl připojit na oběd.

                    0 0
                    • kankrlicek  

                      Škoda, že jsme aspoň neprohodili pár slov, hned bych měl lepší den (i tak byl príma). Čas jsem měl, rád bych poobědval v dobré společnosti :)

                      0 0
    • kankrlicek  

      Troška barviček do skorojarního února :) (Samo, že jsem byl na kole!)

      Ta druhá: Do nebíčka či do peklíčka? Jel jsem po větru. :)

      0 0
    • Mr.Dan  

      Kdyby tu někdo v budoucnu vyrážel o víkendech na toulky kolem Kladrub, Bohdanče, písníků nebo třeba na Seč aneb zkrátka kolem vePřelouče a měl u toho tendence se družit, rád se připojím, ač jinak jsem spíš bajkerskej vlk samotář. Tož prosím dejte vědět…;)

      0 0
      • kankrlicek  

        Tím směrem to prakticky neznám, nerad tam jezdím – musím přes celý město a než se dostanu do Přelouče, tak mám 30–35 namotáno :)

        Jestli máš proježděno okolo Bohdanče – stál bych o průvodcování. Uvidíme podle času, když tak se ozvu.

        0 0
        • Mr.Dan  

          Ok, supr. Kolem Bohdanče jsou zajímavé asi hlavně okolí těch písníků Oplatil, potažmo Bohdanečský rybník samotný a pak prostory kolem bývalých vojenských skladů u Synthesie, tam jsou i fakt pěkný asfaltový cyklostezky, jinak tam toho taky moc neznám, asi nic moc zajímavého, pak zase až Kuňka.

          0 0
          • Sidewinder  

            Pekne to je z Brehu (za Cikankou) smerem k rybnikum. Nebo na druhou stranu jsou meandry Struhy.

            0 0
            • Mr.Dan  

              Jojo, tam právě jezdím furt, ty lesy od Břehů směrem na Kladruby, to je moje srdcovka, mohl bych tam dělat průvodce. :) Nadýmač je jasnej, jednou bych tam chtěl bejt rozprášenej :)

              0 0
              • Kubiczech  

                A netušíte někdo, jak to bude s cyklostezkou, která se v lesích za Cikánkou tak zuřivě buduje? Zalije se to asfaltem nebo to zůstane ve stavu polotovaru?

                0 0
                • Mr.Dan  

                  Kubo, to chceš říct, že ta uválcovaná kamenitá volovina, co vede od rozcestí za Cikánkou po zelený směrem na Přelovice, má bejt cyklostezka? :) Tak to teda fakt netušim, ale spíš to vypadá jako lesní cesta určená pro těžkou lesnickou techniku…

                  0 0
                  • Kubiczech  

                    Jelikož to navazuje na zelenou turistickou značku, která vede přes Přelovice do Bohdanče, tak to nejspíš cyklostezka bude. Bojím se, že to zůstane v tomhle stavu, neboť podobné dílko je v lesích u Vlčí Habřiny označováno za oficiální cyklotrasu.

                    Pro lesníky mi to přijde přespříliš megalomanské. Ti by to vysypali sutí a nechali vyhnít. (:

                    0 0
                    • Mr.Dan  

                      Myslíš „cyklostezku“, co vede po hrázi mezi Rozhrnou a Skřiní a poté lesem k Trhoňce a pak ústí za Habřinou? To, jak jsou tam všude ostrý šutry apod.? Tam jsem poprvé zatoužil po fullu… :) Tak uvidíme, jak se to vyvine u těch Břehů. My samozřejmě víme, že ty nejlepší stezky vznikaj poněkud přirozenější cestou. ;)

                      0 0
                      • Kubiczech  

                        Ano, přesně tam. Ideální trasa pro rodinku s dětmi. (: U těch Břehů už nevidím jiné řešení, než to zpečetit asfaltem.

                        0 0
      • kámen úrazu1  

        Tak přes Přelouč jsem na kole projížděla naposledy včera. :-) Na rozdíl od Kankrlíčka jezdím tím směrem často. Ale Tobě se asi jedná jen o bike?

        0 0
        • Mr.Dan  

          Jojo, žiletku boužel nevlastním, takže bych tě skoro určitě nestíhal… :(

          0 0
          • kankrlicek  

            Nestíhal. A víš jak je to deprimující, když ti ujíždí holka, co má sotva 50 kilo i s železnou postelí? :)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Kecale. :-) Co si pamatuju, tak tohle se stalo jen jednou. A tos měl těsně po operaci. Si mě hnal v Maštalích do pruďáku a když už jsem byla téměř nahoře, zakřičel si, že jedem zpátky. :-) Chvilku jsem hledala plíce a myslela si svoje. :-)

              0 0
      • mejran01  

        A hele kolega místní :-)Já teda nejsem přímo z Přelouče, ale vesničky poblíž nicméně místa, která popisuješ, znám dokonale.Ještě občas vymetám lesy směrem za Zdechovicema, Semtěší, Bernardovem atd…Nebo na Hradech u Žáravic je pěkně.A samozřejmě Seč a Železné hory je asi to nejlepší co v okolí 50km lze najít.Jezdím nejraději sám, ale občas není určitě na škodu přizpůsobit tempo, pokecat,případně se přiučit nové trasy :-)Pokud budeš mít někdy čas a náladu klidně se ozvi a budu rád když se domluvíme.

        0 0
        • mirabike  

          dneska jsem zase vyjel na Kuňku, celkem sucho a teplo :)

          0 0
          • Kublaj  

            Ja ja hezky dneska bylo :D ale sotva jsem přijel domů začalo krápat :D

            0 0
        • Mr.Dan  

          Jé, taky zdravím! Na Hradech jsem byl úplně náhodou poprvý v životě minulej pátek, jsou tam pěkný sjezdy a to lízátko nahoře a rybníček dole, taková bizarní romantika…:) Pak Obří postele nad Zdechovicema, ty jsem objevil taky až tuhle zimu. Jinak kámoši z Přelouče, aspoň ti, co znám, jsou trošičku lemry a nejradši jezděj tam, kam jsem jezdívával hlavně na ukrajině, tj. do těch lesů mezi Břehama, Kladrubama… Rád taky zajedu na Pamětník, sice rovina, ale od nás se tam dá jet úplně celou cestu jenom lesama-parááda!

          Do Železek jsem lítal hlavně na mašině.:) Mail na mě tu je a doma jsem jen o víkendech. Je dost možný, že se někde potkáme úplně náhodně…

          0 0
          • Kubiczech  

            Když tu střílíte ta místa okolo Přelouče, tak pro mě vůbec nejzajímavější je Krasnická roklina, kde se dá najít i vcelku obtížný terén. Na Polabí. (: Každoročně se tam jezdí dvanáctihodinovka Partizánský samopal, kdo by měl zájem.

            0 0
            • Mr.Dan  

              Jojo, tu jsem objevil díky tvejm videím na BnR, Kubo, takže díky! Na mýho předválečnýho celopevňáka trochu moc šutry, ale jinak je to tam supr, docela jsem se zapotil. A fakt jsem čubrněl, jaký tu máme teréni.:) Když už tam vyrazim, tak je to sekvence Krasnická Roklina – Obří postele – sjezd někudy zadem mezi těma elektrárenskejma lomama a nebo kolem chvalburskýho amfiteátru a pak přes Kladruby lesama dom…

              0 0
              • Kubiczech  

                Mám radost, že se na to vůbec někdo dívá a čte, takže díky i tobě, Dane. Trasy máme asi všichni podobné, ono není moc co vymýšlet, když přes týden není čas zajet někam dál. (:

                0 0
            • mejran01  

              No vida, mám tam nalítáno spoustu km, ale k té rokli jsme se nikdy nedopracoval :-) většinou se motám plus minus po zelené z Týnce přes Obří postele, Vlčí skálu až do Semtěše…Takže díky za tip, hned o víkendu to prubnu :-)

              0 0
            • snowbob  

              Jak je lepší jet tu Rokli? Od Morašic do Seníku?

              0 0
              • Kubiczech  

                Jestli pojedeš po značce, tak ze Seníku a v Morašicích se následně vymotat. Zábavnější je pak cesta ze Seníku do Krasnice a odtud do lesa. Kolem vlastní rokliny je vyjetých několik cestiček, je tam i fáborky vyznačený okruh.

                0 0
      • tim  

        Myslím, že jsem Tě dnes zahlédl v Pekle v těch serpentinách s popadanými stromy…

        0 0
        • Orfi  

          Jo tak to asi jo nejak jste me rychle dojeli:-) jeli jste dolu pres hrad nebo po ty novy ceste ?

          0 0
          • tim  

            Dolu přes hrad, pak na otočku k bráně elektrárny a z5 podél vody a pak serpentinami nahoru k brance u hřbitova. Btw skrz tu elektrárnu to asi nejde projet/nějak objet podél plotu ?

            0 0
            • Orfi  

              Kolem elektrarny projdes pesky jsou tam zebriky a neprotahnes kolo

              0 0
    • snowbob  

      Někdo zítra na kolo? V 9h vyjíždím z Pardubic za Markem do Sobětuch a pak něco v kopcích. Asi 3h. Tempo brutální až sebevražedné, bez zastávek a po těch slabých řveme ať do toho dupou!!! Přidá se někdo? :)

      0 0
    • Kublaj  

      Dnešních 50km na asfaltu paráda :) Jen mě tahle zima se… než se dostanu k najíždění objemů všichni už budou mít objemy jako v létě :/ :D

      0 0
      • snowbob  

        Proč si nejel s náma? Já myslel, že tohle vlákno je taky založeno na domlouvání společných vyjížděk…

        0 0
        • Kublaj  

          Protože na bajka nemůžu, měl jsem zase vyhozený rameno a po dvou měsících bez ortézy to pořád na bajka není… jinak bych samozrejme jel ;)

          0 0
          • snowbob  

            Já mám nasazené „slajky“. Sice mě dneska tahali terénem, ale kdybys řekl, že pojedeš, tak by jsme jeli jen áčkem…

            0 0
            • Kublaj  

              Tak jindy ;D Teď teda budu out minimálně dva až tři měsíce, protože mi to rameno „pánové z pardubické nemocnice“ budou dávat dokupy, ale snad pak budu mit konečně klid :))

              0 0
            • Orfi  

              Ale dal si to na /slejkach/ ne ?:-)

              0 0
              • Kublaj  

                A co je to ten „slejk“ když tam jsou uvozovky? :D

                0 0
                • snowbob  

                  Slicky= silniční pláště na MTB kole. I ty si je vozil, ne?

                  0 0
                  • Kublaj  

                    Jojo vozil :D jen jsem čekal něco speciálního pod těma uvozovkama a teď mi došlo, že je to slang :D

                    0 0
    • mirabike  

      taky jsem dnes vytáhnul silničku, letos poprvý :)

      0 0
      • snowbob  

        Je škoda, že se tady nedokážeme domluvit na společné vyjížďce..

        0 0
        • mirabike  

          já jsem to tady sledoval, ale mohl jsem vyjet až někdy po půl druhý… příště se ozvu ;-)

          0 0
      • kankrlicek  

        Ten nejkrutější kruťák – bylo to Vysoké Chvojno? :)

        0 0
        • snowbob  

          Už nasazuju ale normální pláště. V terénu je to v pohodě.

          0 0
        • mirabike  

          tam jsem ani nejel, to bylo moc dokopce :)

          0 0
          • Cyklogiantopitecus  

            To ano, je to totalbrutalanimalni kopec, jinak zdravim vsechny Pardubicaky, at vam to slape.

            0 0
    • kankrlicek  

      Dneska jen, jak atleti říkají, jen fártlek :)

      0 0
    • kankrlicek  

      Co víkend? Nevzal by někdo s sebou pomalého fotografa? :) Teď si uvědomuju, že mám buď 15kilového šichťáka full HT nebo silničku. Kdyby se někdo chtěl scuknout, dejte vědět.

      0 0
      • snowbob  

        V sobotu jedu autem k Markovi do Sobětuch. Tam sundám kolo z nosiče a pojezdíme po Železkách- terénem. V 9h buď u mě. Mám nosič pro 3 kola, ještě se někdo přidá? S Orfim počítám u Marka:)

        0 0
        • Orfi  

          Cau asi o vikendu nic .A jestli tak velice vlazne prisel ne me nejakej moribundus.:-(

          0 0
          • snowbob  

            Nehrej to. Pojedeme terénem, bo už mám přezuto a taky i nové kliky. Snad pojede i Kankrlíček a nechceme to hnát jako naposledy. Budem se fotit :)

            0 0
        • kankrlicek  

          Asi to risknu :), ale risk je to i pro vás, jen to ještě nevíte :). Zavolám.

          0 0
    • snowbob  

      Tak jsme si s Markem dneska dali 40km v terénu BRUTÁLNÍM tempem. Moc pěkné to bylo. Pár fotek. Samozřejmě je na fotkách jen Marek, on totiž neumí fotit…

      0 0
      • Orfi  

        Hm novy kliky:-)

        0 0
        • snowbob  

          Ty jsou, co? :-)

          0 0
          • snowbob  

            Upravené fotky.

            0 0
            • Kublaj  

              Bobe bobe, nejdřív si koupíš praskající vikingy a pak kliky, které taky nemají moc valnou pověst :)) ale snad ti budou sloužit k plné spokojenosti :)

              0 0
      • kankrlicek  

        Kdybys aspoň řekl 80–90 km, to bych nelitoval, protože bych to neujel, ale takhle mám z této soboty smíchané pocity :). Navíc bylo hezky, fňuk :)

        0 0
        • kankrlicek  

          Tak kvůli tomuhle jsem ztratil plno zážitků :)

          Poslední je čurpauza s cyklistickým motivem.

          0 0
    • kankrlicek  

      Aby mi to nebylo celý týden líto, vyjel jsem v 9, domů přijel v jednu. Zopakoval jsem si Bobův výlet do Přelouče přes Bohdaneč a zpět přes meandry Strúhy. Okolo Strúhy jsem si 5× šlápl (v mém podání slezl z kola a metr, dva ho přenesl :)). Na silnici jsem se napojil před Čivicema. Krásně bylo.

      0 0
      • kankrlicek  

        60 km :)

        0 0
      • snowbob  

        Pěkné foto, holt na to máš čuch..

        0 0
      • Mr.Dan  

        Přes Přelouč? Škoda, že jsem tento víkend zůstal v Pze, býval bych se mohl přidat… Jinak kolem Struhy je plno popadaných stromů, tak si prostě šlápne snad každý. A fotky moc pěkné!!

        0 0
        • kankrlicek  

          Akce neplánovaná, ještě 30 min. před jsem nevěděl, kam a jestli pojedu :)

          0 0
      • Mr.Dan  

        Přes Přelouč? Škoda, že jsem tento víkend zůstal v Pze, býval bych se mohl přidat… Jinak kolem Struhy je plno popadaných stromů, tak si prostě šlápne snad každý. A fotky moc pěkné!!

        0 0
    • mirabike  

      Sobota i neděle bylo krásně, tak jsem to využil a zajezdil si s jednokolkou, kilometry jsem neměřil :D

      0 0
    • jarda84  

      ahoj,

      dokázal by někdo poradit, kde v Pardubicích či okolí sehnat gripy černé ESI Chunky nebo Bontrager race X Lite?

      Diky

      0 0
      • mirabike  

        ty bontragery bude určitě umět objednat Cyklo RD, jestli je nemá… vozí a prodává Treky ;-)

        0 0
        • jarda84  

          Už jsou doma. Za 190 paráda.díky

          0 0
      • Orfi  

        Nejsou to Pardubice ale v Chrudimi v Bikesportu maj ESI.

        0 0
    • mirabike  

      dnes někdy před 13:00 vyrážím ze Svítkova asi do žel. hor.. nepřipojí se někdo vyhlídkovým tempem? :)

      0 0
    • snowbob  

      Ahoj. Opět píšu pozdě, ale přidá se někdo zítra na vyjížďku v Železných horách? V 9:15 výjezd od Marka ze Sobětuch a přes Báru po zelené na Heřmaňák a dál na Lovětinskou rokli. Po 8h vyjíždím autem a klidně někoho svezu. S tebou Orfi počítám na 100%.

      0 0
      • Mixon  

        Já se přidam,kde bych měl v Sobětuchách přibližně čekat ?Jedu z Mikulovic.

        0 0
        • snowbob  

          Sobětuchy Vrcha. Když pojedeš z Chrudimi od nádraží nahoru tak počkej nahoře na takové té točně.

          0 0
      • Orfi  

        V nedeli bych mohl zitra prijede dcera .

        0 0
        • snowbob  

          Sakra, takže budu bez parťáka. To zas bude závodní vyjížďka…

          0 0
          • kankrlicek  

            Já se budu vyskytovat v okolí Maštalí, kolo nemaje :)

            0 0
            • snowbob  

              Takže budou pěkné fotečky…

              0 0
              • kankrlicek  

                Jestli myslíš něco jako pálím chrastí, pílím stromy a tak, tak jo :)

                0 0
                • snowbob  

                  Nějaké zátiší s pilou se určitě najde :)

                  0 0
      • mirabike  

        já zítra celý den v práci… Jestli chcete jet z heřmaňáku po žlutý na Březinku, tak krásný kus cesty zkurvili lesáci – kyž vyjedete z Licomělic přes pole a pak do lesa, tak jak se přejíždí ta díra zprava do toho tunýlku, tak ten už není, je to vykácený a ta díra je zasypaná štěrkem a dál cesta vysypaná štěrkem až k tomu výjezdu na širokou cestu doprava nahoru – ale štěrkem tak 8 – 15 cm a jen rozhrnutý asi bagrem, já jsem to přejel na hodně lehký převod, ale ty vaše chrtí biky bez zdvihů a na užovkách nevim nevim :D dál pak dolů od tý paseky z ohradou dolů je cesta vystlaná klackama a větvema z kácenejch stromů a jinak cesty rozrytý od ekolgickejch lesnickejch strojů – moje oblíbená cesta, hlavně opačným směrem :(((

        0 0
    • Kurt  

      Ten, co dnes kolem 13:30 opravoval na hrazi Zahaje defekt, byl nekdo zdejsi?

      0 0
    • Kublaj  

      Tak jak to jezdí zdejšímu osazenstvu? :D Mě bohužel čeká ještě měsíc s rukou v ortéze a pak rehabilitace :/ ale na kolo bych jel hned :D

      0 0
      • kankrlicek  

        Včera na šichťáčkoj 50 ,,terénem" :), dneska kupodivu celkem svěží.

        0 0
        • snowbob  

          50 v terénu a furt si budeš stěžovat, že nemáš výkonnost.

          0 0
      • Johnza  

        O víkendu prvních letošní 50. Myslel sem, že umřu :D

        0 0
    • mirabike  

      někdo mi tu radil sjezdík ze Zbyslavce utnout v půlce a vydat se doleva přes Rudov… dnes jsem to zkusil a přidal Lovětínskou rokli.. moc hezká trasa, jen teď zjara jsem toho měl docela dost ;-)

      0 0
      • Kubiczech  

        Ten výhled za to stojí, jeden z nejhezčích v Železkách. Včera jsem trochu první část sjezdu, ale kdyby tam někdo jel, přihoďte nějaký ten šutr ke stromu, co tam leží přes cestu. Pochybuju, že ho někdo odklidí.

        0 0
        • mirabike  

          až pojedu příště, tak zastavím a přihodím… jsem to chtěl dát a podruhý na platformách jsem si dobře natloukl koule :D

          0 0
          • Kubiczech  

            Přes ten kmen? Na to jsem neměl koule vůbec a potupně jsem slezl. Ale aspoň jsem díky tomu odházel nějaké větve z cesty. (:

            0 0
      • mirabike  

        dobrá zpráva :)

        0 0
        • Orfi  

          1.7 km tim to skonci zbytecna investice

          0 0
        • makimaki  

          Podhůra je lunapark pro davy, s přírodou to už nemá nic společného – postavit posilovnu v lese nebo dle obrázku dvě souběžné cesty je docela velká hloupost (a to je celkem slušné slovo). Udělat dnes moderní traily, skryté cestičky je rozhodně správnější.

          Tohle převádění civilizace do přírody, aby to lidi měli pohodlnější (parkoviště, občerstvení, vyhlídky, cesty, rozcestníky atd) učí lidi se chovat jako stádo a hlavně moc nemyslet.

          Dříve člověk vzal kolo, připravil dětem sváčů a pití, a jelo se (šlo se), v lese bylo dost stezek a cestiček samo o sobě, nikdo nepotřeboval rozcestník, protože musel zapřemýšlet, jak se kam dostane pomocí mapy nebo jen tak zariskoval (na Podhůře se ztratí jen mimoň).

          Minulý týden chytili měšťáci nějakého člověka ve sběrně, vracel odhadem 5kg hliníkového plechu, znám ho od vidění – nemá práci ani bydlení, kdyby takovým lidem raději město pomohlo než, že bude dávat peníze na takové KRAVINY udělalo by lépe …

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Ach jo, vždyť je tam tolik pěšinek, sice krátkých, ale pěkných. Rychlebky z toho nebudou, jen zbyde povinnost jezdit jen jedním směrem. Může to být pěkný, pokud to bude pěšinka navíc, ale bojím se, že do toho zabudujou i ty stávající, které jezdívám obousměrně.

        0 0
    • Kublaj  

      Protože zima oficiálně skončila je čas se nastěhovat do jarního vlákna :D http://www.bike-forum.cz/…li-2014.html

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce