Bajkeři z Pardubic a okolí 2017

37 nepřečtených
  • Kublaj

Kapku nám staré vlákno chcíplo, tak ho zkusím obnovit :)

• Kublaj  

V novém roce by jsme se mohli konečně zase někdy sejít na nějakou sobotní společnou vyjižďku. Minulý rok to úplně nevyšlo :)) Pardubičtí a okolní, jak užíváte zimu?

• Smazaný účet  

Procházkami s čubou a odpočinkem. Než napadl sníh, tak i sem tam jízdou na kole :)

• Mr.Dan  

Ale de to, de to. V prosinci jsem jezdil poměrně hodně, teď to přes svátky poněkud polevilo. Full má prázdniny, aby mu nevyrezly čepy, celopevňák byl naopak rehabilitován. V noze díra od pinu z platforem, to jsem nějak nepochopil.

Dáme někdy nějaký ty Železky nebo tak?

• Karfi  

A ja myslel ze to je tady v okoli mrtvy uplne. Lidi potkavam dost ale zajem o spolecny vyjizdky nebyl. Rad se pridam ale spis bych to videl az odtajou ty sr.. venku :)

• Kublaj  

Myslel jsem nejdřív na jaře :))

• Karfi  

Aha no tak to si jeste pockame :)

• Kublaj  

Když je sucho jezdíme maximálně kolem dvou hodin na silnici, pokud je sníh radši vyrazím někam na běžky.

• Karfi  

Tak dej kdyztak vedet az sleze snih. Ja jezdim defakto kazdy volny den … teda kdyz neni snih.

• Picino  

Taky se klidně někdy přidám, teď mám zazimováno, ale předpokládám že někdy v březnu by to šlo.

• Karfi  

Tak co uz jezdite? Pripadne nevite o nejake silnicni skupine z Pardubic na pravidelny svihy?

Ptam se prvne tady nez zacnu psat do obchodu kde vim ze lidi jezdi.

• Clight75  

Skupina sice nejsem, ale obcas bych se pridal, otazka je, jestli bych ti stacil:D. Stridam tak pul napul bike a silnicku a jezdim prevazne o vikendech, v tydnu to kvuli pracovni dobe moc nestiham.

• Karfi  

Treba nebudu stacit ja tobe :)

Neni problem se nekdy domluvit na ten vikend … dny se prodluzujou tak bude vice prostoru.

• Clight75  

Toho bych se nebal, ze bys mi nestacil, zadnej rychlik nejsem, a po zime uz vubec ne:) Planuju se projet ted o vikendu, kdyz bude pocasi (zadnej dest) – sobota nebo nedele, podle toho, kdy bude lip. Kdyby se ti chtelo, tak se ozvi, doladili bysme to.

• Karfi  

To by slo … ja pujdu asi patek, sobota, nedele ale rad bych stihnul i ForBikes ale tak urcite se prizpusobim. Odkud z Pardubic jsi? Ja z Dukly.

• Clight75  

Tak to se povedlo, ja jsem taky z Dukly:) Zatim bych to videl na sobotu, melo by byt lepsi pocasi nez v nedeli. Casove se prizpusobim – mam volnej celej den.

• mirabike  

zkus třeba http://www.snak-team.cz/

• DeathNick  

Panove,

kdyby nekdo chtel listek na for bikes tak mam jeden navic a klidne daruji. Predani vecer Polabiny nebo pres den nemocnice.

• Karfi  

Zitra v sobotu vyrazime smerem na Hermanuv Mestec a dale na Micov a pak nejspise Sec a zpet do Pardubic.

Sraz v 13:00 u OK Centra na Dukle. Jedeme na silnickach ;)

• koblih648  

ahoj přistěhoval sem se do Chrudimi a tak bych se chtěl zeptat na zajímavé místa na výlet dík za info

• Lopish  

Jedu zitra odpolko silnici, cca 70km okolo 15–16hodiny.....

• Karfi  

Bohužel ja ležím doma se zlomenou kličkou takže se přidám za pár týdnů.

• Kubiczech  

Přiznejte se, kdo stavíte pod Lovětínskou roklí ty skočky? Hlavně prosím moc nepokurvit jednu z nejlepších steziček v téhle části Železek. (:

• Karfi  

Tak co? Tahle skupina uz je uplne mrtva?

• Burgis  

Ahoj, nemám se zdejším forem žádné zkušenosti, ale nenašel jsem asi vhodnější vlákno…

Nevíte o nějaké otevřené skupince cyklistů v Pardubicích, která v týdnu po práci jezdí na 1–2 hodinový švihy, případně nechtěl byste se někdo připojit v týdnu po práci? Je mi jedno zda silnice nebo MTB.

• Lopish  

Ahoj, urcite muzem, ja jsem tedka tak na mesic mimo, ale od pulky zari to snad zase pujde, odkud jsi? my s partakem z Polabin…

• Kubiczech  

Dotaz: nějaký osvědčený servis v okolí, kde to dělají dobře a není problém se domluvit? A za další: někdo, kdo dobře plete kola? Potřeboval bych něco umotat na karbonovém ráfku.

• jirkaRS  

Hoj! Nevím jestli je to tu ještě funkční, nic jiného jsem nenašel, ale je tu někdo z Pardubic cu okolí na jízdu na silničce?

• MontyJack80  

Ahoj, přestěhoval jsem se do Chrudimi, nějaké pěkné traily Chrudim, Pardubice a okolí? díky

• gersa  

Na běžkách kdekoliv

• Bandicoot  

zdar, jsem z Pardubek, parkrat jsem jel od Bohdance pres valy a Přelouč po zelene smer Opocinek a je tam hezky technicky trail nad potokem, docela me to bavilo, ale jinak to tu je dost bida, letos planuju poradne projet železky a Žďárské vrchy

• maajkee  

Z Chrudimi to máš kousek do Slatiňan a pak šup nahoru k Monaku, na tom kopečku směrem k rozheldně Báře se dá vyblbnout, případně sleduj trasu Manitou železné hory, žluté puntíky na stromech a to tě provede Železkama. Kolem samotných Pardubic je uplný hovno, možná ještě větší než tady okolo HK, tady máme alespoň lesy. Nějakej trailík je kolem Kunětický hory.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.