• Ruuzha

    Jede někdo? Jel někdo minulé ročníky? Popř máte někdo projetou letošní trasu?

    http://www.avioncup.cz/

    Anketa: Avion Cup

    6x
    60%
    1x
    10%
    0 0
    • martin_bakov  

      Jel sem loni, jinak :

      • je to zadarmo
      • vytahnes na zavod i kamarady co bezne nejezdi
      • umistis se hodne dobre protoze jede hodne lidi – nebikeru
      • hodne asfaltu, obcas polnacka, trat neni technicky obtizna
      • minuly rok problemy se znacenim trati
      • jede se za plneho silnicniho provozu (a to je opravdu znat !)
      0 0
      • karliner  

        letos je jiná trasa, jinak jsem tedy koukal, co se tam vloni umístilo za BF stars :-)))

        0 0
        • McBlacky  

          Radotín to trcohu vykous no :)

          Já byl tou dobou bohužel jinde, mohli jsme mít celou bednu. Letos pojede asi jen Ota. Luky s Danem jedou na OkoloPlzně a já plánuju spíš v sobotu nějakou raubírnu. Asi konečně ten přejezd Brd.

          0 0
          • Ruuzha  

            No já každopádně jedu taky, ale budu rád když dojedu :D

            0 0
    • Ruuzha  

      Sesmolil jsem ještě trasu, tak kdo by chrěl..

      http://www.bikemap.net/route/541114…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Ani náhodou :D

      PS: Jsem zvědav, jak to dopadne v Radotíně u cementárny…

      0 0
    • Ruuzha  

      Tak jak? Kdo jel a jak?

      0 0
      • Schuminier  

        Já dojel na 31. místě, takže jsem při vyhlašování malinko zuřil:-D A kdyby někoho zajímalo moje počínání při závodě ve větších detailech, článek mám na svém blogu: http://schumiho.spaces.live.com/

        0 0
        • Grifon  

          Teší mě, Factorák ;-). Byla to docela síla, ke konci sem uplně odpad :-( a ano vezmu si od tebe ponaučení pro příště a z kopce to vic rozbalim, ale prostě já se bojim :-D mam asi pud sebezachovy

          0 0
          • marty_oc  

            Co znamená odpad? :)

            Trasa byla docela fajn, jen ten úsek po poli k prvnímu checkpointu bylo zlopeklo.

            Fenomenální byl sjezd tou rozbitou asfaltkou do Radotína, ten jsem si dal s chutí :)

            Nejsou někde nějaké fotky?

            0 0
            • Grifon  

              Prostě sem v poslednim „kopci“ nebo co to bylo nak prestal moct :-D. Sou to mozna vymluvy ale i po sobotnim zavode sem byl jeste unavenej a to tempo jaky sme dneska jeli nebylo uplne pro mě, mam radeji delší a naročnější trasy, ktere jedu pomalu na dojetí ;-)

              Jinak ten usek k čekpointu… to byl děs, do te doby sem byl hodne vepředu ale tam se mi otevřela taštiška pod sedlem a vypadly klice -(DIKY bikerovi co mi to řekl!), tak sem hledal. Pak sem se teda s Šárčinou skupinkou dovez až do cíle

              0 0
          • Schuminier  

            Hehe, promiň, že tě označuji ve svém článku „Factorák“, ale netušil jsem, s kým jsem měl tu čest! Tys jel celý závod naprosto úžasně … kdybych neměl den po tak vysilujícím závodě, byl byl určitě mnohem aktivnější … Dnešní závod mě fakt docela bolel … ta únava po včerejšku byla znát (včera tepy 179 po dobu 1:58 hod, dneska už „jen“ 170 po dobu 1:22 hod). Myslím, že zrovna ty sis zasloužil být více vepředu (v jiné – v aktivnější skupince), v podstatě celý si to odtáhl sám a pak si na to pochopitelně doplatil … Je mi tě docela líto:-D

            0 0
            • Grifon  

              V pohodě, díky… :-) Kdybych nechtěl tahat, tak to nedělam. Užil sem si to, navíc v baliku byla docela sranda chvilema, myslim, že sme nebyli uplně takoví ti vážně se tvářící „akční“ bikeři ;-). Tobě diky, žes střidal! Aspon nekdo ;-) Od Šárky jsem to samozřejmě nechtěl, ale ostatni se zapojit přece jen chvilema mohli :-). Dik za bezva vejlet :-D

              0 0
              • Schuminier  

                Já jsem si závod taky parádně užil…na pasivní členy naší skupinky se v žádném případě nezlobím, jen mi to přišlo malinko divný, ale v každém případě přesně tak, jak píšeš – byli jsme pohodová komunikující skupinka a bavilo mě mezi vámi jet!

                0 0
                • Sharka1  

                  Faktem je, ze i kdyz tempo urcoval hlavne Grifon a ty, jelo se celkem svizne a prijemne a nebyt ostatnich pasivnich clenu, kteri se ve sjezdech cpali dopredu nebo nastupovali na nesmyslnych mistech v boji o buhvikolikatou pozici a obcas se tlacili nejen neprijemne, ale i nebezpecne, bylo by to temer idealni :-) Ja jako baba ve vetsi skupince netaham uz z principu – jako prijde mi divny, ze kdyz baba veze za sebou deset chlapu, neni to nikomu z nich blby, a ze jsou pak schopni ji jeste v cili ospurtovat, a pak se byt v prsa, jaci to jsou borci, ze zarizli zenskou :-D

                  0 0
                  • Reggie  

                    tak se sebe musím trochu zastat, jel jsem v té skupině a kromě posledního stoupání jsem nikdy nešel na špici. Proč? Když na to nemám tak se tam nepohrnu. Jinak v každém závodě mám cíl aby mě nepředjela žádná ženská a věř mi, není to jednoduché a ne pokaždé se to povede.

                    0 0
                    • Sharka1  

                      no to je to, o cem mluvim, a co mi prijde malinko vtipny – na spic neee, protoze na to nemam, ale tu zenskou proste zariznu, tak v poslednim stoupaku se zmacknu a dam ji, joo, to jsem to borec :-DD

                      0 0
                    • karliner  

                      Abys tahal skupinu, na to nemáš, ale před cílem se kousnout a předjet holku, která dlouho táhla tebe, na to síly nasbíráš? Tomu nerozumím.

                      0 0
                      • Sharka1  

                        tak zas abych to uvedla na pravou miru, ja jsem se kolem spice sice pohybovala, ale ze bych vylozene tahala dlouhy useky, to nee :-) Ale stejne, mas recht :-)

                        0 0
                        • Medunka  

                          jak říkám, egozávodníci

                          0 0
                          • o5majkl  

                            to je dobrý :) ale já bych to tak nebral-někdo to má třeba jako cíl-už to tu zaznělo… prostě je na tom tak, že úspěch pro něj bude, když porazí nejlepší ženskou, proto zvolí tu nejlepší možnou taktiku-jenom se vyvážet, hlídat si případnej nástup a v cíli pořádně založit a zašpurtovat, to je podle mě chytrý ne? :D pořád chcete rovnoprávnost a když jí máte, tak si stěžujete, tak já nevim :)

                            0 0
                            • Sharka1  

                              ale sim te, porazit zenskou znamena, jet aspon skupinku pred ni, ne ji ospurtovat, to uz je prast jak uhod, o misto pred nebo za, nebo ne? ;-)

                              0 0
                              • jonti  

                                Ty zensky jako banchmark vyuziva dost lidi. Kdyz mi to jezdilo, tak jsem vedel, ze kdyz ta dlouhy trati dam Radove 10 minut tak je to ok.

                                Ted kdyz dam vsechny zeny, tak vidim, ze to uz nejak jezdi a doufam, ze to brzo bude 15 minut na prvni :)

                                0 0
                                • Sharka1  

                                  to jo, naskok v radu minut je ok, ale jako spurtovat se zenskou je trapny, ne?

                                  0 0
                                  • Schuminier  

                                    Přesně, jak říká Jointi – vzhledem k tomu, že ženských bývá na startu poměrně málo a jejich jména se tak dobře pamatují, tak vždycky jsou pro mě ty nejrychlejší ženy tím nejlepším ukazatelem výkonnosti:-) (viz např. Šárka, nebo holky z BikeRanch jako Lucie Vlášková a Jana Kubáčová). Tobě, Šárko, to může připadat trapný, když s tebou závodí chlapi, ale ty jsi na tom fyzicky velmi dobře … Já jsem na tom zatím shodou okolností podobně jako ty, proto jsem byl rád, že jsem vaší skupinku dojel a držel jsem se s vámi až do cíle (i když aspoň chvílemi jsem střídal špic). Např. v závodě Přes 2 Kopce jsem neměl moc natrénováno, tam jsem vás (tebe, Lucku Vláškovou a ještě jednu holčinu) dojel, ale to bylo maximum, co jsem tam dokázal předvíst. Pak už jsem se za váma jen vezl v háku a jen tak tak jsem visel! Bylo mi to děsně blbý, ale opravdu jsem navíc neměl – v posledním stoupání jste mi pak pochopitelně ujeli!

                                    0 0
                                    • Sharka1  

                                      Ja nerikam, ze je trapny, kdyz maji chlapi za ukazatel vykonnosti zenskou – verim, ze pro spoustu z nich je to motivace nebo vnitrni „povinnost“, coz je normalni. Co mi ale trochu trapny prijde je, kdyz s ni zavodi za kazdou cenu (a chovaj se pritom riskantne az nebezpecne – ted neukazuju na tebe) a za to, ze ji porazi, berou i to, ze ji treba z poslednich sil ospurtujou (zvlast kdyz ona se spurtovat nesnazi, pac je ji to jaksi fuk)…

                                      0 0
                                      • Reggie  

                                        tak když si nespurtovala, tak proč si stěžuješ, že tě někdo předjel?

                                        0 0
                                        • Sharka1  

                                          ach jo, tady to nekdo stale nechape… mne nejde o to, ze me chlapi predjedou, to je normalni, jen mi vadi, kdyz to delaji za kazdou cenu a delaj kraviny, ktery jsou mnohdy nebezpecny, jen proto, aby je ta zenska nepredjela…

                                          0 0
                                          • Reggie  

                                            ale ja jsem tě, alespoň si to myslím, nikde neohrozil a ani nikoho jiného, jenom jsem se snažil dojet do cíle co nejlépe

                                            0 0
                                            • Sharka1  

                                              To ja ale nemuzu vedet, bo nevim, ktery jsi :-)

                                              Ale tesne po startu me manik ze SOS tymu haknul za roh tak, ze jsem to tak tak ustala, a kdyz uz se jelo ve skupince, tak se tam parkrat taky nekdo takhle blbe tlacil. Pred nekolika lety (viz fotogalerie) me stejnym zpusobem nejakej prestizak sundal pri slavnostnim startu za zavadecim autem, tak se neni co divit, ze jsem na typky, co se tlaci dopredu hlava nehlava trochu alergicka :-)

                                              0 0
                                              • Reggie  

                                                ja jsem ten v žluto-fialovém HIPSEAT dresu, ale pravdaje, že to „no tak teď se zmáčknu“ jsem 300m před cílem řekl já a předjel jsem tě. Uznávám, že to byla chyba a podle reakcí tady jsem tě měl galantně dotlačit před sebou do cíle ;-) To bych ale ztratil cenu za 30 místo kterou jsem stejně nedostal, protože jsme se hned po závodě vrátili s prckem a manželkou k Třebotovu na třešně :D

                                                0 0
                                                • Sharka1  

                                                  Ale nee, to nikdo nerika… Navic bys jinak nestih ospurtovat ostatni chlapi, a je fakt, ze tys byl v pohode.

                                                  A tresne u Trebotova jsou super, my na nich byli uz v utery, kdyz jsme si byli projet trasu :-)

                                                  0 0
                            • martin_bakov  

                              a zbytek debaty uz bych presunul do vlakna ‚Tady si furt někdo na něco hraje‘ :D

                              0 0
                      • Reggie  

                        jak už jsem psal níže, je to závod a jede se na umístění. Je mi jedno jestli předjedu chlapa nebo ženskou, snažím se předjet každého kdo se nechá :-)

                        0 0
                    • Grifon  

                      :-)

                      0 0
                    • Darkson  

                      když je žaludek silnější nohou:-)

                      0 0
                      • Reggie  

                        proč žaludek silnější nohou? Je to závod a měl by se jet na umístění. Nebudu tahat skupinu abych pak v prvním stoupání odpad.

                        0 0
                        • Sharka1  

                          zavodit ano, na umisteni ano, ale kazdy mame prece svoji kategorii, ne?

                          Nebudu tahat skupinu abych pak v prvním stoupání odpad.

                          Tak s takovouhle filozofii kdybys jel o nejakou tu skupinku vepredu vez, ze by ses brzo poroucel do prikopu postrcen loktem od nektereho z kolegu :-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            loktem to už je dobře hustý, i slušných taktik jak na bajkovým závodě odpárat ze skupinky netáhla je dost :)

                            0 0
                            • Sharka1  

                              tak ja vychazim z vypraveni naseho pritele Oty, sama takovymi zkusenostmi nastesti nedisponuju :-)

                              0 0
                              • martin_bakov  

                                No a jaky taktiky a podpasovky se teda nekdy na zavodech odehravaji – z meho pohledu ‚tam nekde hodne vepredu‘ :) ?

                                0 0
                                • Sharka1  

                                  to se musis zeptat nekoho jineho, ode me by to bylo z druhe ruky, nebot pro me je to taky „tam nekde hodne vepredu“ :-D

                                  0 0
                                • o5majkl  

                                  já třeba vozim v jedný kapse u dresu hrst napínáčků, dobrý je třeba strčit pumpičku do předního kola-to je jistota… :D

                                  0 0
                            • Bumerangista  

                              Tam, kde jezdím já (za třetinou pole), je zase dost těžký střídat. Tahoun jede jede jede, a nepustí na špic nikoho leda, že ho jako ospurtuješ a dostaneš se na špic ty.

                              Možná se pletu, ale přijde mi i v terénu jednodušší, když ten, kdo je na špici a dochází mu, vezme druhou stopu a nechá se předjet. Bohužel tohle dělá málokdo a to i když se občas jede na silnici.

                              Takže ti nezbývá, než se nechat vézt dokud není bezpečné tahouna ospurtovat. Pak se stává i to, že se ani nezahákne, i když na něj čekáš… katastrofa.

                              0 0
                          • Reggie  

                            no vidíš, a teď to přijde nefér mě, proč se Šárka nechala táhnout v naší skupině když jela jinou kategorii. Měla jet chlapsky bokem aby si děvčata za ní nemohla stěžovat, že ji někdo dotáhl k vítězství :D

                            Jinak v naší skupině jel i borec v trenkách, tričku a teniskách na starém Authoru, a tahal, a nestěžoval si, že někdo netahá a nebo že my ostatní máme tretry a XTR na karbonu (teda kromě mojeho Deore na hliníku).

                            0 0
                            • Sharka1  

                              jj, borec v trenkach (schuminier myslim) je zkratka master, az bude mit SPD, neskrtnem si – jsem ho podezdrivala, ze je to nejakej profik a dela recesi :-)

                              Jinak o holcicim zavodeni snad nema cenu diskutovat – holky se po startu rozdeli do skupinek, se kteryma jedou, musi bejt hodne smula, aby jely samy… Takze se vetsinou nechaji tahnout, protoze ostatni to delaji taky tak. Mne osobne kdyz o neco jde a potrebuju, aby skupinka jela rychlejc, tak stridam a priznam se ze i buzeruju ostatni, ale kdyz mi je to fuk, jako vcera, tak nestridam, ale zaroven nekritizuju, ze nekdo jinej nestrida :-) Jediny co mi vadi, jak uz jsem psala, je nebezpecny chovani. Vojta-Factorak do nasi skupinky stejne nepatril, protoze musel sbirat klice a ujeli mu jeho souperi, tak si s nami aspon potrenoval a muzeme byt vsichni vdecni, ze nam zaridil pekne tempicko :-) Takze diky Vojto, byl s tebou i super pokec :-)

                              0 0
                            • Schuminier  

                              Pche..prej starej Author :-) Uznávám, že moje kolo není bůhví jak super, ale je to ročník 2007!

                              Pokud jde o moje trenky (modrý plavky), tak se zdá, že se osvědčily a na příští závod je beru zase, abych opět trochu potrápil psychiku některých ambiciozních bikerů a třeba tím i někoho pobavím:-D

                              0 0
                              • o5majkl  

                                dobře ty! :D

                                0 0
                              • Sharka1  

                                docela by me zajimalo, jak na ty plavky reaguje sedaci cast… si to totiz neumim moc predstavit, resp. to musi bejt hroznej mordor :-) nebo ne?

                                0 0
                                • Schuminier  

                                  Nevím, co myslíš tím mordorem, ale jelo se mi v nich stejně dobře, jako v mých volných černých kraťasech, ve kterých jinak jezdím. Já nepotřebuju mít pod zadkem vyztužení, se zadkem nemám problémy:-)

                                  0 0
                              • Gorgov  

                                jo, tebe si pamatuju, tys tam jednu chvili kolem nas dobre prolitnul :)

                                0 0
                    • Gorgov  

                      Kdybys byl ve skupině, kde by o něco šlo (nemyslim desátý místa a dál) veř tomu, že by tě tam nikdo nenechal jen tak se zašívat. Neni totiž tak těžký někoho poslat s kola na zem, kor, když si o to takhle koleduje :)

                      0 0
                      • karliner  

                        Tak co pak brečí Hruška, že ho poslala k zemi nějaká ženská, když ji předjížděl? Snad na to je zvyklej, ne?

                        0 0
                      • Reggie  

                        ale lidi, běžte už s těma řečma jako loktem do příkopu a poslal na zem někam. Už jste někdy někdo takhle někoho shodili? Jestli jo, tak jste pěkní zmr… Jsou to přeci závody pro radost. Na úrovni co se bavíme když se aspoň dva domluví, tak legálně odpářou každého pouhým zrychlením protože jinak si ten dotyčný tu skupinu zaslouží a nebude mu dělat problém střídat.

                        Jel jsem to celkem na krev a tak jsem byl rád, že se můžu někoho chytit. To jsem měl jako přestat šlapat, omluvit se, nechat je odjet a pak se na té silnici trápit sám?

                        Jinak na normálním MTB závodě se tohle moc nestane protože sjezd si rád, že před sebe trochu vidíš a do kopce terénem při rychlost 10km/h jedeš pěkně za svoje, teda aspoň na úrovni co se snažím jezdit já.

                        0 0
                  • o5majkl  

                    taky se musim zastat, prostě když na to nemaj, tak nejedou… Navíc, když Ty potřebuješ dojet skupinu kde máš třeba soupeřky, tak se holt musíš taky snažit :) závod prostě neni sraz gentlmanů :)

                    0 0
                    • Sharka1  

                      no jako kdyz potrebuju, aby skupinka jela, tak samozrejme taham, ale kdyz jsem na prvnim fleku a vim, ze druha je daleko, tak co bych tahala, ne?

                      0 0
                      • Sharka1  

                        Jako na zacatku jsem neodstartovala moc dobre, a pak po bonusu po poli a naslednem dropu na cyklostezku se z jedouciho baliku stal chaos a ja sjizdet musela – tak jsme s jednim borcem spolupracovali, dost poctive, a sjela jsem si, co bylo treba, na drncavy louce zvetsila naskok a dobry…

                        Pak ve skupince uz to bylo v pohode, mne totiz ani tak nevadilo, ze se nejelo jeste rychlejc, ale spis to, ze ti, co netahali, se pak cpali dopredu ve sjezdech apod, nebo pak misto stridani se pokouseli nastupovat do kopecka, kde jsme je s Grifonem pak stejne v pohode sjeli, ale hlavne ze se tam procpali tesne kolem tebe, aby co mozna nejvic urvali hak a malem te pritom sundaj – takovyhle zavodeni mi prijde proste na hlavu padly, a navic dost nebezpecny, pokazdy me zas a znova prekvapi, ze lidi tenhle styl hop nebo trop porad praktikujou… Ale zas na druhou stranu musim rict, ze uz jsem na to docela zvykla, protoze jak rikas, zadny zavod neni sraz gentlemanu…

                        0 0
                        • o5majkl  

                          tak ho musíš chytnout za flígr a pořádně ho seřvat :) je pravda, že já tohle moc neznam-vepředu si člověk občas taky musí udělat pořádek aby se spolupracovalo, ale jinak se mi nestává, že by tam někdo jezdil hop nebo trop. Když se tam cpe, tak ho musíš vyloktovat do lesa :D pak mu řekneš, sory já sem ženská, mam blbou techniku a ustřelilo mi přední kolo :D

                          0 0
                          • Sharka1  

                            tak to ja ho sice za fligr nechytam, ale pravda je, ze na zavodech obcas pouzivam jadrnejsi slovnik :-) To je to, co vam skoro zavidim – totiz ze vepredu temer vsichni umi jezdit, a tak se ve skupince nedelaj kraviny a ve sjezdech mate pohodu a nestane se, ze te prefrci tank v tak silenym rozhozu, ze musis zabrzdit a dat mu odstup, abys nahodou do nej nenalit, az si ustele :-) To se ted netyka Avionu, ale jinych, technictejsich zavodu… Uvidis, az nekdy chytnes defekt (nepreju ti to ale!) a budes se muset procpavat zpatky dopredu, to budou zazitky ;-)

                            0 0
                            • o5majkl  

                              to měl kolega předloni na Pražský 50, vezl light Fast Fredy s light dušema a měl tři defekty, prej se dostal na úplnej chvost, kde jezdili ženský na krosíkách s nosičema a to prej byl mazec :) jinak já jezdim na jistotu RR UST s mlíkem, takže já nedefektim :D

                              0 0
                              • martin_bakov  

                                Uplnej chvost je kdyz vedle tebe zastavi motorkar co sbira posledni mrtvolky, sesedne z motorky, zapali si cigaro a bavi se s tebou na tema jestli to vzdas nebo jestli chces pokracovat :D Zatimco ty menis a pumpujes dusi na 5tem kilometru zavodu – takhle pro me zacal zavod Pres dva kopce :)

                                0 0
                                • karliner  

                                  To se mi stalo na MTB Trophy v Istebné. Defekt na druhém kilometru, na mne ani ten motorkář nečekal :-)))

                                  0 0
                              • Sharka1  

                                tak tak, letos taky RR UST s mlikem, sice je to 1600g jenom na obuti, ale za tu jistotku to uvezu ;-)

                                0 0
      • pajan  

        Bohužel jsem díky turistům nedojel skupinku, kde byl Schuminier a tak mi to padlo jen na 41 :-(((((((((((((((((

        0 0
    • Sharka1  

      tak dneska o parník zlato mezi ženskejma, celkově 33. flek, 1:23, když přičtu včerejší výživnou 112km bikovačku v Brdech, vychází z toho docela luxusní víkend :-)

      0 0
      • o5majkl  

        Dobře ty! Chtěl sem jet taky, ale po včerejším Houštečáku a konci týdne, kdy sem moc nespal sem se necejtil, tak sem zůstal doma :)

        0 0
        • Sharka1  

          tak někdy je lepší si prostě orazit, dnešek byl navíc spíš než na honění se po asfaltu stvořenej spíš na nějakou koupačku :-)

          0 0
        • Schuminier  

          Srabe:-) Nebyl jsem jedinej, kdo jel včera Houštec a dneska Avion … Mimochodem našel jsem výsledkový listiny (jsou tam i ty mezičasy, což je super!!) – http://sportsoft.cz/cs/zavod.aspx…

          0 0
          • o5majkl  

            no jo, jenže Ty ses včera flákal-sem Ti dal 10 minut ;)

            0 0
            • Schuminier  

              Jistě, že jsem se „flákal“, ostatně jako vždycky … jinak bych vás, eliťáky, děsně drtil:-D!! … Řeknu to asi takhle: při 2hod. závodě mívám tepy 170 – 175, při vyšších mě už berou křeče. Včera jsem sice křeče neměl, ale určitě si dokážeš představit, jakou kudlu jsem na svoje poměry jel:-) Jinak máš z Houštce super článek – to je pro mě vždycky šíleně zajímavý čtení – dozvědět se, jak to vypadalo na čele!

              0 0
      • martin_bakov  

        Gratulace

        0 0
      • StrejdaS  

        Kdyz si vyhrala o parnik, tak sis mela zajet jeste jedno kolo, treba by si stihla fotak. :D

        0 0
        • Sharka1  

          to ne, kolo je lepsi ;-)

          0 0
          • Schuminier  

            Jak si tu cenu rozdělíme…? Můj návrh: Kolo prodej a 40 % výdělku dej Vojtovi (Factorákovi), mě bude stačit 5 % – jsem skromnej a zbytek si nech:-) Proč si myslíš, že jsme tě celý závod táhli??? Abychom pak s tebou mohli diskutovat o podílu na výhře…to dá přece rozum:-D

            0 0
            • Sharka1  

              ale no tak :-)

              0 0
            • Sharka1  

              a ja holka nestastna si myslela, ze jsem narazila na gentlemany, ale to ne, muj ty svete, ztracim iluze ;-DDDD

              0 0
              • Grifon  

                Klídek, snad (URCITE) to Schuminier myslel ze srandy… Takové krásné kolo prodávat… A pokud to myslel vazne tak ti zustane 95%. Za to co sem mezi chlapama zajel bych si to stejne nezaslouzil :-( 3 mista lepsi a mohl sem mit poukazku do Tesca :-D… Ikdyz abych pravdu rekl moc se mi libily ceny na žranici do mekáče :-D to je pro bajkry jak delaný ;-)

                0 0
                • Medunka  

                  Tak po tý poslední větě lituji, že sem se na ten asfaltový letecký den vybodla :-D

                  0 0
                  • Grifon  

                    jj byla motivace veliká ;-) Přece jen na naky umisteni memam, ale nekde k poukazkam do maka sem se priblizit mohl :-D

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ale hlavně se tam válely poukázky do Haciendy Mexicana na „sežer co můžeš žeber“ :)

                      v mekáči jsme pak s Otou, Šárkou a Honzou pochopitelně zaparkovali.

                      0 0
                  • Sharka1  

                    navic tam byly poukazky na snez kolik muzes na zebra do luxus mexicky restaurace – a ty si mohl nabrat u stanku s registraci kdokoli ;-)

                    0 0
                    • Reggie  

                      sakra, a já Vůl si vzal číslo a čip :D

                      0 0
                      • Grifon  

                        Tak aspon nejsem sám ;-) … Ještě banána sem si vzal a mapku.

                        0 0
                        • honza83  

                          Ta mapka byla fakt užitečná. Nevím, jak bych to bez ní odjel :-D

                          0 0
                • Schuminier  

                  Samozřejmě, že to byl vtip!:-) Výhru jí přeju, tak ať si jí užije celou. V každém případě doufám, že se s vámi, některýma, ještě letos utkám v jiném závodě. Tento rok jich mám za sebou 5 a ještě jich tak 7 pojedu!

                  0 0
                  • Grifon  

                    Bylo mi jasný, žes to myslel ze srandy :-D

                    Jj, doufam že se potkame někde… Ted mě čeká asi až Satzka, pak EBM, pak mam v planu naky maly zavody tady po okoli, ale jasno v tom ještě nemam :-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.