• RD33

    Nazdar Bikovy narode, chtel jsem se zeptat jestli mate nekdo zkusenost se Znovin Cupem. Chtel bych znat klady a zapory teto akce abych ji mohl pripadne zaradit do sveho kalendare. Okoli Satova je super a zavod tam nemusi byt spatny:)) Predem diky

    0 0
    • Roman  

      Byl to letos můj 1. závodík v životě. Subjektivní pozitiva / negativa:

      Pozitiva + „neutrál“:

      • Žasl jsem nad dobrou organizací – od přihlašování – nikde fronta, zanačení trati až po jídlo
      • rychlá tra?, i pár kopečků, diváci na trati na rakouské straně zvonili kravskýma zvonama :o)
      • parkování, stanování, sprchy, mytí kol, suvenýry v cíli, policajti, dochtoři…
      • na každé odbočce pikolík ve žlutém ukazoval kam zahnout (a to tam bylo i značení), zastavoval auta na přejezdech přes asfalt

      Negativa:

      • 1200 lidí
      • 5 škaredých pádů přímo přede mnou
      • absolutní špunt po startu – startoval jsem uplně zezadu, i 15 minut po projetí „čipovým kobercem“ na startu jsem šel, nebo jel krokem kvůli zácpě (ne střevní), kvůli hromadě lidí jsem jel pomaleji, než na svých soukr. vyjížďkách :-(

      *teprve cca 10km před cílem a na asfaltkách se dalo jet podle sebe

      • výsledkovou listinu jsem nenašel na webu, jen v cíli bylo 5 monitorů, kde se dalo v tlačenici mrknout

      Rezumé: příště pojedu, ale jen proto, že to mám kousek, ale nasomruju se do předu, a? mají ostatní koho předjíždět :-)

      0 0
      • RD33  

        O tech padech sem slysel, ale nejak sem si rikal ze na takove „rovine“ to neni mozne,ale jestli ze tam byla takova tlacenice… Nikde sem zatim nenasel nejake propozice, vzdy tam je jen odkaz na prihlasku a radost ze se bude konat rocnik 04:)))Obcas do sakova zavitam a tak jsem si rikal ze bych to zkusil, ale jelikoz to neni zrovna za humny tak to bude asi oblast na nejake vikendove pojezdenicko a ne na maratonek. Skoda.

        0 0
    • Aiax  

      Nejel jsem a nepojedu (i kdyz to mam blizko = jezdim jen ocumovat na start :)) Duvody:

      1. moc lidi,
      2. drahy startovny (aspon pri prihlaseni na posl. chvili, jak se obvykle prihlasuju),
      3. moc kratky a malo narocny (neverim, ze jsem to napsal ja).

      Proste prinos tohohle maratonu nevidim v nicem jinym nez v prostredi a specifickym iontaku. Samozrejme jak je videt z ucasti, plno lidi ma opacny nazor, takze asi na nem prece jen asi neco bude. Nevim. Kazdopadne za to startovny je strasne moc relativne kvalitniho vina :))) a mezi vinicema si muzes zajezdit kdykoliv, zadarmo a bez tlacenice (teda jak kdy).

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.