• Bulda

    Zdar všem, v sobotu 5.11. pořádáme v Kralupech XC – Ekor cup, více info na www.marry.wz.cz rozlučka, startovné symbolické nebo spíš žádné, se uvidí

    0 0
    • SELMIRA  

      hm, milé malé XC! to zní dobře to by se asi mělo podpořit účastí no, eště uvidim…

      0 0
    • Marry  

      No … jedu asi taky…i kdyz XC v listopadu kdyz uz 2 mesice nemam formu :-)…ale tesim se na to mazani 12° :-)

      0 0
      • SELMIRA  

        taky nemam formu Tuhle jsem si ji už chtěla koupit, ale měli samý divný, silikónový (prej nejnovější trend) a mně se umělý věci moc neto. Tak peču dál buchty na plechu. No. :o)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Das sieht gut aus. Nebo jak se to řiká. 80×7=560 m, na 20 km, hmmm, to by se mi mohlo líbit. Doufám že tra? vede terénem teda… dle lokality soudím že by mohla… :o) Tak uvidim, možná si přídu taky uříznout ostudu.

      0 0
      • Bulda  

        je tam asi 400m dolu po takovy hrbolaty betonce, jinak teren

        0 0
    • frof  

      Pripopinam tuto akci.Prijedte na XC v hezkem prostredi Lutovnickeho lesa.Klikatici se cesticky nahoru a dolu dame si v duchu podzimnim.PO XC pokec hospudce.Zeny jsou na virtualni startovce taky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já odvolávám svou účast. Asi si dám v sobotu zimní spánek. Vzhledem k aktuální duševní a fyzické kondici by to bylo o ničem. :o(

        0 0
    • Meesha  

      jede nekdo?

      0 0
      • JancA  

        podivat bych se klido jela…od kolika to je?

        0 0
      • Daf  

        Ja s brachou to mame povinne :)

        0 0
        • Meesha  

          to je mi jasny :-) Kdyz nezacne chcat, tak asi taky prijedu. Mozna i kdyz zacne – naposled se radne ******! :-D

          0 0
      • Daf  

        Uz se tesim na hospodu po zavode a kdo vydrzi az do vecera tak bracha ma koncert s kapelou :)

        0 0
    • JancA  

      jo uz to vidim na tech strankach,dik,po­divat bych se tam jela

      0 0
    • JancA  

      dobra dobra budu tam:),vemu teda bajk,ale musim pro nej teprve dojet,ale ucast predem neslibuju

      0 0
    • Daf  

      Uf… jeste ze uz to mam za sebou :) Bulda zajel krasnej treti flek.

      0 0
    • Meesha  

      jj, bylo to pekny! Hezka trat (tada az na ten silenej vybeh :-) ) Kuci Marackovic meli dneska docela umrtnost… skoda! :-/

      0 0
      • Marry  

        Ale hodil jsem celkem peknej VOZEMBOUCH :)…jsem celkem OK…a kolo taky…nic vaznyho

        0 0
        • Daf  

          Nejlepsi vozembouch hodil Bulda po projeti cilem :)))

          0 0
          • frof  

            A nejlepsi jsou ti co prijeli a dojeli.Hlavne nase zeny.

            0 0
          • Bulda  

            za cilovou paskou :)) … co by clovek neudelal pro divaky, ze :)) mam modrou nohu z boku, kolo je nastesti porad cerveny :)))

            0 0
            • mn  

              tys šel do měkýho blátíčka já hned v prvním kole vytřel ten asfalt. jinak to bylo fajn.

              0 0
            • Marry  

              Ja jeste pred startem na asfaltu pekne na pravou…a pak v 5 kole vri sjezdu pro zmenu zase na pravou ale mam odreny i zada a narazeny rameno. Ohnul jsem si XT brzdovou packu a odrel svuj krasnej novej ram :(. Jestli jeste nekdy dostanu cislo 13 tak ani nestartuju :-)

              0 0
      • Daf  

        Ten listopadovej termin je silenej. Takovej zacatek rijna by byl fajn. Jinak diky vsem co nasli odvahu se k nam vidat zavodit i fandit v tomle silenem pocasi. No co… stejne mi to nejelo. Na lepsi nez 5 flek jsem nemel. Je to prvni zavod co jsem nedojel :( Z prehazky jsem vymontoval par soucastek na nahradni dily je uplne znicena i patka. Jeste ze to nebylo moje kolo :)))

        0 0
    • SELMIRA  

      Myslela jsem, že jsem blázen, když jsem k vám jela, páč do toho počasí by psa nevyhnal, takže jsem se obávala, že závůdek nebude. Ale byl a byl hypersuper! :o) Tra? luxusní (parádní sjezdík i ta pěšinka v lesíku, ŇAM!) , pořadatelé milí (hlídali mi ba?ůžek a pučili mi ručník), spoluzávodníci příjemní (žádní belbí prestižáci)…prostě 100%. DÍK. /Akurát ta hospoda chyběla. Tož doufám, že jsem nezpůsobila moc velký shock kralupskému občanu, který mě vyrušil při pozávodním převlékání v křoví u plotu jeho zahrádky. Chochocho. :o) /

      0 0
    • SELMIRA  

      ŠMANKOTE!!! Pardon, ale musim to sem napsat. Co to máte v Kralupech za novináře? Asi jsme si nerozuměli :o( Jsem nikdy neřekla, že nástrahy obdobného terénu hravě zvládám! Jsem akorát prohlásila, že se mi takovej terén ukrutně líbí. A taky jsem neřekla, že mě překvapilo stoupání od startu a nikdy bych si nedovolila vypouštět z pusy takový rozumy, že to je o psychice. Řekla jsem, že kopec mi nevadil, páč do kopce jezdim ráda a zejména starty do kopce mi vyhovují. A toho spadlýho borce jsem nezvedala, byla jsem ráda, že jsem se mu vyhla a jen jsem zavolala jestli žije. Hm…

      0 0
      • SELMIRA  

        Pokud eště někdy nebude Pán Bůh doma a já vyhraju nějakej závůdeček, už NIKDY se s novináři nebavim. Yo! Naštěstí to vychází jen u vás. Doufám.

        0 0
      • Meesha  

        to byl skvelej pan… :-D

        0 0
      • Marry  

        Jo…Herain si to vzdy trosku opepri :-)…obcas ani sam neveris ceho ses schopnej..potom co si prectes ten clanek :-)

        0 0
        • Meesha  

          jaktoze tam neni bracha coby jasnej favorit spravujici ulomenou prehazku?! :-) Nevis o nejakej fotkach?

          0 0
        • SELMIRA  

          mě docela rozzuřil ale teď už se směju. :o) Aspoň vim, že nemam soudit lidi podle rozhovorů v novinách. Jsem vždycky lehce řekla, jééé, to je namyšlenej belbec…Nejhorší je, že jsem to tak nějak řekla, ale smysl je teď uplně jinej. Ale pěkně napsal, že to bylo peklo. :o))) Aspoň vypadáme fákt hustě.

          0 0
          • Daf  

            Herain je fakt hustej. Kralupaci ho znaj a tak to vsichni berem s humorem :) Aspon nekdo o nas pise :)

            0 0
            • Daf  

              jo kdyby se nekomu neotevrel rovnou clanek tak je to SPORT – CYKLISTICKÝ ANDĚL STRÁŽNÝ NAD KRALUPANEM NEBDĚL

              0 0
              • Marry  

                pekna fotka :)

                0 0
                • Marry  

                  Tak, na mejch strankach uz je vsechno, vysledky, odkazy na clanky a ty na ktery nejsou, sou naskenovany :)))

                  0 0
          • Bulda  

            ber to tak, ze taky musi bejt za neco ziv a kdyby to nebylo takhle „osoleny“ tak by mu to nikde nevzali, navic pro „normalni“ lidi je „peklo“ ujet 20km normalne po silnici, natoz v desti a blate a do kopce, toz tak, my se pak pri cteni pobavime a on ma za co jist :)) zatim si na nas skoro nikdo neukazuje a podpisu rozdam denne maximalne deset :))))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.