• Beeda

    Ja jen provokuju:-), kdo se chysta na tento oblibeny zavod, bud s kolem nebo s pulitrem:-).. B.

    0 0
    • dalimil  

      ano,ano v jakém tam mám přiject obleku ? čím se na závod ustrojit ? mám si vzít blatníky, nebo pytel na bordel po závodnících ?… :-)

      0 0
      • Beeda  

        Nejlepe v brneni, pokud mozno z titanu:-), na kolo narazniky a do kapsy slzak:-). Bordel se rozlozi sam, dest je dost kyselej:-) B

        0 0
      • Meesha  

        oblek je jasny! Cyklisticky! Do elastaku z tesca zastrcit bavlneny triko, pretahnout ksandy, zavazat prestyze a jedeeem! :-D

        0 0
    • grafik  

      byl jsem loni, letos nejedu, pristi rok jo, pocasko bude supr :)

      0 0
    • orca  

      Proč provokace :-) Takovej pohodovej vejlet za děfčaty s NOVY nemusí bejt špatnej , teda pokud pojedou :-)

      0 0
    • petryk  

      Já jedu, spojím to s menší příjemnou návštěvou a kvůli momentální (ne)výkonnosti asi pojedu za těma děvčatama z Novy taky:)

      Jinak mám místo na 1–2 kola, jedu z Olomouce v pátek odpoledne. Nějak se mnou nikdo nechce jet…prej masovka nebo co:)

      0 0
    • dieegoo  

      taky uvazuju :)

      0 0
    • lidumil  

      Je to taková pěkná vyjížďka po panelkách :-)

      0 0
    • Meesha  

      ja jedu! Tesim se. :-)

      0 0
      • petryk  

        myslím, že se tam asi nepotkáme,že?:)

        0 0
        • Meesha  

          mozna ve stejne nemocnici, ale to bych te radsi nevidel :-D 2500 lidi je uz slusnej dav na hledani! :-D

          0 0
      • goood  

        Ja jedu taky :-) Loni jsem jel poprve, takze z posledni vlny. Aspon bylo dobry ze jsem porad nekoho predjizdel, pokud to slo :-) Letos jedu z prvni, tak snad to bude jetelnejsi :-)

        0 0
    • náčelník  

      Do Jizerek jedu, Nova Cup nejedu. Už jsem si vytiskl trasu, abych se vám vyhnul. Mělo by být pěkně.

      0 0
    • civetta  

      I s kolem i s pullitrem. Je to u nas v parte takova traďice 8-))) + takovej prijemne „narocnej“ zavod na konec sezony. A lidi? Tady mi diky vlnam nejak nevadej, na kratkym Krali je to pred, pri a po startu mnohem horsi.

      0 0
    • Bunda  

      Teda nepředpokládám, že člověk bude po 60km vonět diorem, ale někteří jedinci vydávali takový nelidský puch už při pěší tůře k přehradě, že se opravdu občas zvedal kufr. Nebo že by měli ke svačině přibalenou čerstvou flákotu z hypernovy???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.