• kubajz2016

Ahoj všem.Rozhodl jsem se pro koupi DH kola a to author ninja dh 2016 na kolech 27.5".Zatím sleduji inzerci ale pokud se nic neobjeví do léta,chci pořídit nový 2017.Co jsem se díval tak geometrie od roku 2015 je stejná.Měl jsem možnost se projet na ninja dh 2016 ve velikosti M a při mých 180 cm(180–182) mi pocitově sedla dobře,ale jezdil jsem s kolem jen po sídlišti,takže nevím jak se bude chovat na kopci a také jsem neměl možnost vyzkoušet velikost L.Rozdíl mezi M a L cca 1 cm.Jezdí tu někdo ninju dh 2015/2016 vysoký 180–182(183)cm?pop­řípadě jakou velikost?Děkuji

http://cz.author.eu/…6-ua42870801#…

• JFtryall  

Mko sedne dobre. Mam necelych 182cm a pohoda.

• Honik  

Myslim, ze vetsina lidi krom Jirky doporuci L.

Zalezi co na tom chces jezdit, jestli chces spis hravejsi projev, nebo stabilni „zavodni“ DH

• JFtryall  

Je tam rozdil nejaky centak a pul, jestli to je prvni DH kolo, tak asi bude lepsi spis kratsi. Ale oboji je v pohode pouzitelne.

• Carloss  

taky bych šel spíš do Mka..

• Carloss  

.

• Hejnickej  

Jsem stejnýho názoru jako Honik. Mko do parku na blbnutí, Lko na závody.

Můžu porovnat jen Ninju 014 na 26" kdy Sko mělo TTh 595 a Lko 615 mm při mých 173 cm, a to na Ještědu.

Sko mi sedlo parádně, super ovladatelný. Lko stability dost, ale jinak nuda, takový blbovzdorný kolo :-)

• kubajz2016  

Díky za reakce kluci.Nemám v plánu s kolem jezdit závody takže mi jde jen o zábavu.Volba padla na velikost M.Ve středu bych ju měl mít doma tak uvidíme co to vydrží a jak mi bude sedět na kopci :-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.