Author Context 2011 - (na)prasklý rám

10 nepřečtených
  • R.Michalov

    Zdravím,

    v kolech moc znalý nejsem ale všiml jsem si že zde je dost odborníků.

    Poraďte prosím? Dá se s tím něco dělat nebo můžu začít pomalu hledat nový rám?

    Díky

    0 0
    • Azmir  

      Můžeš to nechat svařit, ale vzhledem k ceně kolo to asi moc nemá cenu, spíš se začni poohlížet po novém kole, každopádně bych na něm nejezdil, zdraví máš jen jedno.

      0 0
    • Kalic  

      Ahoj kolego, ten rám je kaput. Jak se to přiholilo, nějaký skok? Nebo únava materiálu?

      0 0
      • R.Michalov  

        2–3 roky ježdění dostávalo občas sodu. Pár kořenů v lese, do toho 1–2 malinký schůdky na stezkách nebo nějaký ten šutřík apod.

        To kolo na to konstruované určitě nebylo ale vydrželo dost dlouho a byl to dobrý začátek. Teď se koupí pořádný :)

        0 0
        • Kalic  

          no, na takový ježdění snad MTB jsou, ne? :-)

          Mě ten Context rám přijde jako docela dobrej, lehkej. Snad mě s ním v brzké době nečeká nic podobnýho.

          0 0
          • R.Michalov  

            Já sním vždy byl spokojenej. Lehkej je určitě. Přeju ať vydrží mě nepřežil.

            175cm, 70kg

            Rám 19

            No určitě sem sním byl už cca 5× venku stím že už byl prasklej a to zažil taky dost takže to celkem drží ale rozbít hubu si díky tomu taky nechci.

            0 0
    • MirosPikos  

      Měl jsem prasklý rám okolo středové mufny (únava materiálu). Nechal jsem to zavařit (5 let zpátky) a bez problému to drží do teď. Ale je to už jen takové přibližovadlo, nic na čem bych si chtěl nabít hubu.

      Jestli znáš někoho šikovnýho, kdo by ti to mohl svařit, tak mu to ukaž, on už si určitě bude vědět rady.

      0 0
      • R.Michalov  

        Dobře díky za radu uvidím kdyžtak to bude aspoň na silničky i kdyby do hospůdky. Kdyby tohle někdo ukradl nebudu nad tím tolik brečet a aspoň si třeba rozbije hubu.

        0 0
    • McBlacky  

      celkem blbý místo na to to vařit, protože se tam hned zeslabuje horní trubka. Teplota vaření to poškodí a rupne to na 100% vedle a nebude to dlouho trvat.

      Já bych to zahodil, když praskne zadní šavle dá se hovořit o tom, že to jde s klikou ustát, když to rupne tady na nějakým drncu ve sjezdu, jdeš na hubu rovnou, protože spodní trubka to neudrží víc než pár sekund – navíc bude už načatá z přetěžování když ta horní je prasklá, musí pobírat víc sil.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.