Ahoj, chci si koupit kolo Specialized Stumpjumper FSR Expert 2010 velikost L ale nevím jesli je to p

45 nepřečtených
  • martin.lb

    Ahoj, chci si koupi kolo Specialized Stumpjumper FSR Expert 2010 velikost L ale nevím jesli je to pro mě správná velikost, dík za vaše názory

    0 0
    • Toutou  

      Jinak normální?

      0 0
      • martin.lb  

        Napsal jsem něco špatně?

        0 0
        • WEGO  

          možná by nebylo od věci napsat kolik měříš, takhle ti někdo těžko poradí, jen si z tebe budou utahovat.

          0 0
    • Hedus  

      Jo, bude jdi do toho. To je přesně Tvá velikost.

      0 0
      • Hedus  

        Jo ještě jsem zapomněl, až ho půjdeš kupovat, vem s sebou tatínka.

        0 0
      • martin.lb  

        Mam ho za dobrou cenu a má malo najeto,ale podle tabulek je to na hraně(aby mě nebylo velký)

        0 0
        • gazman  

          Když tak vycpeš novinama.

          0 0
    • skier  

      Nenech si tu radit. L-ko je na tebe velké.Začni odrážedlem!

      0 0
    • martin.lb  

      Koukám,že jsou tady samý vtipálci, na kolo se mám jet podívat zítra a mám to 150 km tak jsem chtěl nějakou radu která by mě pomohla.

      0 0
      • AsiJura  

        Vtipálek jsi akorát ty, pokud nejsi schopný vznést smysluplný dotaz, tak je o to hloupější, čekat chytrou odpověď.

        0 0
      • kubad  

        a podle čeho ti máme poradit? tvoje IQ je nám jasné, ale rozměry bohužel ne a bez toho se nedá určit vhodná velikost kola!!!

        0 0
        • Hedus  

          Jak to že, ne vždyť už to bylo řečeno – odrážedlo

          0 0
        • felix.org  

          „tvoje IQ je nám jasné“ – dobře ty :-D

          0 0
    • Zdenda CUBE  

      Tak když ti bude „L“ko velký, tak si kup „S“ko né ?!?

      0 0
    • pardalis  

      Specialized No.1 Víc neřeš :)

      0 0
      • AsiJura  

        Co to máš za chamíka v profilu? Má skvělé barvy, ten můj jemenský je proti tomu dost slabý:)

        0 0
        • l.smetana  

          Aneb i od velikosti se dá dostat k barvám chameleona. To je možné fakt jen tady…:)

          0 0
          • AsiJura  

            Musíš uznat, že tohle vlákno je k ničemu už od jeho založení, tak proč to trochu nevyužít:)

            0 0
        • pardalis  

          Furcifer Pardalis (lokalita Nosy Mitsio)

          btw: tento byl podstatně dražší a je těžší ho sehnat než jemeňáka

          0 0
    • metr-x  

      Napiš, kolik měříš a možná dostaneš smysluplnou odpověď. Takhle se toho fakt moc nedozvíš..

      0 0
    • vsn  

      kup si Epica Experta 2010 v Lku :P ale musíš si přijet do Mostu :)

      0 0
      • gargamel  

        Blbost! Ať si koupí epic experta carbon v Mku a nemusí vůbec do Mostu, ale stačilo by mu Slaný :-)))

        0 0
    • hctr  

      dalsi ryba

      0 0
    • Azmir  

      Ty si retardovaný chlapče? Jak máme posuzovat velikost kola aniž bys napsal kolik měříš popřípadě i jak máš dlouhé nohy a podobně?

      0 0
    • hony007  

      A proč se nepodíváš do nějakýho krámu v okolí? Beztak někde Socialized mají, i v té velikosti. Po tom, co to začal Jarda válcovat, je mají skoro v každý Horní Dolní.

      0 0
    • martin.lb  

      Ajo 174cm

      0 0
      • Azmir  

        Tak to budeš mít zřejmě velké, ale jestli se chceš trápit tak to klidně kup, ale pokud nemusíš tak se na to vykašli.

        0 0
        • Toutou  

          co je u toho rámu vůbec L? Na 174 tak 18", dokážu si ho představit i na mým 17" rámu s vytaženou sedlovkou.

          0 0
          • tonik666  

            L je mi akorát při mých 186cm. Mám Epic r. 2005, ale geo se nejspíš moc neměnila. Myslím, že L bude pro 174 cm velké a trápení na velkém kole je otrava – chudáci záda.

            0 0
            • martin.lb  

              Jojo nevemu ho…

              0 0
              • Danikklotz  

                Ja mam 180 a mel jsem M. BYl jsem na hrane ale se zalomenym Thomsonem byl super.

                L je na tebe velke.

                0 0
    • Vilém  

      Nazdar, tak si je kup. S velikosti drzim palce.

      0 0
    • JSt  

      myslis si, ze jsi velkeho nebo stredniho vzrustu? :-D

      0 0
    • pepan_kladno  

      Nezalezi jen na celkove vysce, merim 181 cm a mam Epic XL, protoze mam asi nejaky dlouhy stehna protoze jsem se to doho L nemohl vubec poskladat. Musis si to vyzkouset. Ja mel ale vyhodu ze mi ho (Gargameli ve Slanym ;-) ) nechali dyl na testovani… Prooze z jednoho sednuti to asi nepoznas, ze Ti je to dobre…

      Btw ten dotaz jak byl polozenej na zacatku se fakt povedl.

      0 0
      • karliner  

        181 na epic XL?

        To bych tě někdy na něm chtěl vidět sedět :-)

        0 0
      • Toutou  

        Tak to musíš být drsně atyp. Teď vozíš 50mm představec, ne? :)

        0 0
    • Gorgov  

      To neděláš dobře s tim spešlem…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce