• tom789

    Ahoj,chci si koupit silniční rám a uvažuji nad RB jaké s ním máte zkušenosti.Do silničky chci dát kolem 40000.Dík za radu…

    0 0
    • coeboy  

      Mám úplně stejnej problém. Vybíral jsem mezi Duratecem a RB – ale vypadá to spíš na RB a s vybavením Campa Centaur – což ale bude asi trochu víc než 40.000,–. Mám jen strach jestli není RB RR 1100 s tou frézovanou zadní stavbou moc tvrdej – budu sice mít fullkarbonovou přední vidli a karbonovou sedlovku, ale stejně… na obrázcích to vypadá brutálně. Bude to ale kolo na triatlon (a tam se jede 40 km) takže na pohodlí zase tolik nebazíruju.

      0 0
      • Siddha  

        Pohodli? Na zavodni silnici? na 40km triatlon? na to se vy**r… tam to delaji plaste, kola a sedlo. to bys musel jit do ocele. RB je hezky a urco pekne poleti. RB silnicni ramy maji 2 znamy a myslim, ze si nestezujou…

        0 0
    • Pedro  

      Pokud to stačí, tak jsem na něm jezdil 3 roky. konkrétně RR 1300 klasik. Moje zkušenosti jsou takovéto: je to rám co vlice drží stopu, skoro jako bys jel na kolejích, akcelerace je naprosto dokonalá. Bylo to vykoupeno vyšší vahou, ale ta šla u 1100 dolů. Pokud ti mohu radit, tak si kup sloping a na to dlouhou karbonovou sedlovku a bude vše ok. Jezdím teďka Cinelli Proxima (pravda, je to základní model), ale na RB vzpomínám se slzou v oku. PS: Pro rám jsem si byl přímo ve fabrice v Jezdkovicích a zaručuji ti že to co vydrží RB je k neuvěření. Howg

      0 0
      • RomanH  

        A proč to nedáš do recenzí ?

        0 0
        • RomanH  

          Sorry, přehlídl jsem předešlé příspěvky :o))

          0 0
          • Pedro  

            Když myslíš, tak to tam bude.

            0 0
            • RomanH  

              Díky. Já se možná taky někdy dokopu napsat některé recenze tam a ne jen do fóra :o))

              0 0
              • Pedro  

                Moje účast na BF je celkem sporadická, tebe tu vidím ale hodně často. Určitě to tu už bylo, ale co jezdíš (stačí zdačka, model)?

                0 0
                • RomanH  

                  Ja nejezdim RB (ale pristi rok snad budu – CRX) Ted mam takovou skladacku : Ram Amulet Ale 7005 DB, vidlice Bomber Z3, pohon + razeni komplet LX, rafky Mavic 517, draty Sapim 2–1.8–2, naby DT ONYX DISK, brzda Avid CPS / LX, naslapy Time ATAC, sedlo Selle Itallia Trans Am, bizuterie Ritchey / Pells.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.