• brubaker

    Rock Shox a Marzocchi výroba v Asii? Vyjeté vnitřní nohy, zlomené brzdové oblouky, brát to jako něco, co se stane jednou za 10 let každé značce, anebo to přičítat Taiwanu? Snad už jen Fox a Pace dělaj vidle v zemi původu. Navíc i FOx začíná lidovět /myslím počtem jím osazených kol, ne cenou/. Z Reby mám celkem obavy. Koupit krasavce Pace nebo levňouše RS Reba? Dík.

    0 0
    • vlk  

      kde jsi přišel na to že rockshox dělá v Asii a kdyžtak které modely.Marzocchi tam dělá jen mz a exr.Které modely tedy dělá rockshox v asii.

      0 0
      • Franta  

        v Asii jeste Marzocchi dela Triple Drop off. Samo vedeni ale reklo, ze minimalne topmodely se nikdy delat v asii nebudou. Nic proti TW, ale je pravdou ze prave o Triple Drop Off jsem toho cetl treba na mtbr.com dost, jak to chodilo bez oleje, nesesroubovane atd…

        Ono je to v podstate jedno odkud to je. Blbej kus ti prijde treba i z Marsu, kdyby tam byla ta NEJlepsi vyrobna. Proste obcas je to nekde vice horsi a vyroba se ladi skoro rok nez se predejde vetsim problemum…

        0 0
        • Pekáček  

          Můžeš mít kvalitní vidlici, ale bez kvalitního servisního zázemí můžeš mít potíže. Já je mám.

          0 0
    • Siddha  

      co je spatnzho na asii?

      0 0
    • rock  

      Přijde mi dosti lhostejné, jestli u pásu stojí asiat v Taiwanu, portorikánec v USA nebo ital, co v zimě nepracuje a v létě tančí …

      0 0
      • Volf  

        Naprosto přesný. Kdo si myslí, že nápis hand made USA znamená, něco víc než že to bylo vyrobeno na území USA tak je naivní jak prvnička. Podle tohoto názoru by největší šméčka byly věci vyrobený u nás, protože neznám vychcanější dělníky jako Čechy, protože jsou mistry světa v ojebávání.

        0 0
        • Pekáček  

          Viz můj příspěvek ve 14.50 dnes.

          0 0
        • TinkTink  

          Tsss…ja mam na svy meride taky Hand made… :o))

          Nekdo ty trubky do tech stroju musi strkat. :o)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.