• RUMcajs

    Máte někdo link na tu „slavnou“ fotku?

    Vím, že byla z pinkbike, ale tam jim teď nefunguje vyhledávání :-(

    Nebo by možná stačilo znát její původní název z pinkbike, pak už by se dala snad dohledat.

    Dík

    0 0
    • RUMcajs  

      http://vpfree.pinkbike.com/…iewtopic.php?…

      Tak jsem ji přeci jenom našel :-)))

      0 0
      • Lister  

        Tak to je hustý. :-) :-) :-) Asi chtěl vyleštit kotouče.

        0 0
        • Dumbo  

          to je hnus…chuda… asi to poslem na slobodu zvierat… :-( je to smutne…

          0 0
        • prodi  

          Nebo udělat červenou anodizaci:)

          0 0
          • Jogador  

            Já si upřímně řečeno myslim, že je jedno že tam měl kotouč, nebýt kotouč, chytne to samé s dráty, jakmile se jednou veverka zamiluje do kolotočů, už jí neni pomoci:)

            0 0
    • Air  

      tak to je ale hnus… chudak drevokocur…

      0 0
    • PT  

      Mně je jí taky líto.

      0 0
    • enjoy  

      jestli to nejakymu kretenovi pripada smesny tak je fakt chudak a preju mu at ho nekde v lese sejme lakatos nebo myslivec.

      0 0
      • Gatier  

        Nenavidim kotuce…

        0 0
        • wroum  

          ty nemas rad kdyz kolo OPRAVDU brzdi a ne jen zpomaluje jako s Veckama? co se veverek a kotoucu tyka – nemyslim si ze kdyby tam nebyl kotouc, ze by ta veverka dopadla v dratech lepe.

          0 0
          • Pekáček  

            Klidek, s NEKTERYMA veckama kolo OPRAVDU brzdi a s NEKTERYMA kotoucema JEN zpomaluje.

            0 0
            • wroum  

              na jednom kole mam V XT (paky XT a modry koolstopy), opomenu-li piskani predni brzdy, vykonove to patri spis k tem lepsim mezi V. na druhym kole mam Hayesy. XT V oproti hayesum opravdu jen zpomaluje (presto se bez primeho srovnani muze zdat ze brzdi). Pokud budes srovnavat XTR V s mechanikou deore, tak je to tak jak pises. srovnas-li priblizne stejne kvalitni produkty, zjistis, ze V opravdu jen zpomaluje oproti kotoucum.

              0 0
              • kovar  

                ale ony existují i jiné brzdy, než ty tvoje.

                0 0
                • wroum  

                  samozrejme. to byl jen priklad. shrnout to lze treba takto: kvalitni kotouce brzdej lip nez kvalitni vecka (ale pozor: mizerny V brzdej lip nez mizerny kotouce). opak bude tvrdit pouze zaryty odpurce kotoucu a ten co jezdi jenom vecka.

                  0 0
                  • Gatier  

                    Sucasne kotuce su krokom spet vo vyvoji. Az na par nepodarenych modelov, ktore sa podarili ma kotuce moc neoslovili.

                    0 0
                    • wroum  

                      ktere modely konkretne te neoslovily a proc? jak spet ve vyvoji?

                      0 0
                      •  

                        s nim nemá cenu se na téma kotouče bavit, je to prostě zarytej odpůrce

                        0 0
                  • Mamut  

                    V-cka za rovnaku cenu ako kotuce brzdia o hodne lepsie ako tie kotuce.

                    0 0
                    • cabbage  

                      no tim bych si nebyl tak jistej- nejaky Vcka od avidu staly kolem 16tis za par…

                      0 0
                      • enjoy  

                        no jo,ale urcite brzdi lip nez ty kotouce za stejnou cenu:-)

                        0 0
                    • wroum  

                      ses si tim jistej? moje brzdy stojej cca 5000kc/kus a neznam vecka ktery by brzdily aspon na 60%. nemluvim o davkovatelnosti, ta je nekde uplne jinde. navic srovnavas uplne nesrovnatelne.

                      0 0
              • Pekáček  

                Hm, nejsem majitelem kotoucu, ale co jsem se svezl, tak za sucha mi prijdou spis horsi nez my vecka. Totiz moje brzdy zpomalujou natolik intenzivne, ze jsem skoro prelitl na rovine na asfaltu, kdyz mi nejaky decka zvedly pred xicht vlasec (neumyslne). :o)

                0 0
                • Gatier  

                  :-) Spet k veverickam!

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Radeji jo, nez se porvem :o) Nebo nas Wroum nacpe do kotouce a budem jak ta veverka :oP

                    0 0
                  • JirkaD  

                    jo, máš pravdu. Já si tedy myslím, že s veverkou ve výpletu brzdí oba typy blbě. Ale když tam není a je třeba mokro a bahno tak jsou kotoučovky lepší.

                    Tý veverky je mi líto.

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Mě taky. Chudinka. :o(

                      0 0
                      • biker seli  

                        Já jednou přejel psa a on pak umřel, Dobře mu tak. Chtěl mě kousnout a spad mi pod kolo.

                        0 0
                        •  

                          a jak si dopadl ty? to muselo bejt něco malýho, žeš to neodskákal taky

                          0 0
                        • jimmy63  

                          pes,kteryho si dokazal prejet nemoh bejt vetsi nez 20 nebo 30 cm a ten te nemoh sezrat!!HULVATE!!

                          0 0
                          • Lada1  

                            on nerika, ze ho ten pes chtel sezrat, ale ze ho chtel kousnout ! slepejsi !

                            0 0
                            • Jogador  

                              Až s padneš s kola, a budeš mě chtít kousnout, tak tě taky přejedu:) Chudák pes:)

                              0 0
                              • cabbage  

                                presne tak -Chudák pes, mel si prejet panicka:)

                                0 0
                                • biker seli  

                                  To byl jezevčík a byl sem rozjetý z kopce,nedalo se nic dělat.On mi skočil naštěstí(pro mě) pod zadní kolo jinak nevím co by se dělo. Auto za mnou ho dorazilo.

                                  0 0
                                  • Jogador  

                                    Nesváděj to na auto,vrahu:)

                                    0 0
                                  • enjoy  

                                    ty si dobrej blazen:-),s takovym klidem to rikat… a kohopak jsi jeste zabil,povidej:-)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      nepsali o něm v blesku? ten co způsobil těžká ublížení na zdraví s následky smrti desítkám dětí při průjezdu pionýrského tábora který měl zrovna nástup? :-)

                                      0 0
                                      • biker seli  

                                        S těma děckama mě to fakt mrzí, to byla neš?astná náhoda.Já nechtěl

                                        0 0
                                  • discover  

                                    som majitelom drsnosrsteho jazvecika a keby mi ho niekto presiel,tak ho asi zahlusim.druha vec vsak je, ze na vine castokrat nie je pes, ani cyklista ale prave majitel.ked idem so psom von (napr.na kolibu-kopec unas v bratislave)kde je velka koncentracia bajkerov.neexistuje pustit psa z remena (ma ho dost dlhy).

                                    0 0
                                    • martt  

                                      mne kedysi vbehol pes pod zadne koleso. Na vine bol jasne majitel resp. pes. Isiel som po normalnej ceste, celkom rychlo (dole Prazskou) a zrazu vystartoval po mne pes, nejak blbo si to spocital a presiel som po nom. Keby som v tej rychlosti ca 50 km/h spadol, bolo by to zle.

                                      0 0
                                    • fousek  

                                      Nevim sice presne jak se to v zakone pise, ale mam dojem ze psy se nemuzou samy o sobe toulat sami bez voditka kde je na druhe strane voditka je majitel, takze kdyz mi vbehne nakej pes pod kolo, tak za to urcite muze majitela je to jeho chyba a kdyz si dokonce o toho psa rozbyju drzku nejak drsne tak bude mit majitel psa docela problem.

                                      0 0
                                      • JirkaD  

                                        Jeste horsi pripad je, kdyz na jedne strane chodniku (ktery je zaroven cyklostezkou – treba kolem Folimanky) jde majitel a na druhe strane na voditku pes. Za sera v 7 rano je sance, ze do prace privlecu oba :-)

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          tak takhle už jsem psa vzal, naštestí byl menší, takže vodítko šlo pod úrovní náby, docela jsem s tím psem zametl :) bylo to na sněhu a bílé vodítko v lednu okolo 19,00 fakt není vidět ani trochu.

                                          0 0
                                          • Eila  

                                            me takhle podseknul nejakej umelec na bezkach, pan vlevo swe stope a pes vpravo ve stope. nejaka velika obluda a vyhnout uz neslo, tak jsem se trochu zamotala:-)

                                            0 0
          • sosal  

            Mela by urcite vetsi sanci. Sem si takhle jednou jel na silnicce bylo sero a najednou mi zhruba pri 30km/h neco tmaveho prasklo do dratu predniho kola. Proslo to skrz. Tak jsem hned zastavil zkontrolovat skody. Nic se nestalo, ale koukam, ze to tmave byl kosam, ktery fakt prosel skrz kolo. sel jsem se na nej podivat a on zacal utikat. Sice neodletel,ale ani nekulhal. Evidentne byl docela v pohode. Myslim, ze ta veverka z kotouce utikat nemohla. A to jsou ptacci krehci, rekl bych.

            Na bajkovi mam taky kotouce…

            0 0
      • BUCEW  

        mě to směšné opravdu přijde:-)) prostě rychlej sjezdař je rychlej sjezdař…

        0 0
    • MMX  

      Keby sa vsade pouzivali plne kolesa ako na casovkovych cestakoch, nestalo by sa jej nic.

      0 0
      • keksik  

        keby sa pouzivali kolesa ako na cestakoch, nebola by omotana okolo kotuca ale bola by rozkrojena na dva kusy…

        0 0
    • Jogador  

      Pomozte vymýtit smrt z našich silnic, jezděte po chodníku !

      0 0
    • Pavlos  

      Jakou rychlosti ten clovek asi moh jet?

      http://www.offroadcz.com/…p/clanek.asp?…

      0 0
      • Dumbo  

        nechcel by som to auto cistit :)

        0 0
      • Gatier  

        A varovanie pre slabsie povahy?!! Staci 100vkou.

        0 0
        • Pavlos  

          Proc varovani?

          0 0
          • Gatier  

            Aale tak nic. Vy mlady ste zvyknuty z televizie na vsetko. No co uz… ps: S tym yi si nie som moc istyi :-)

            0 0
      • RUMcajs  

        Kde měl dotyčný/dotyčná při srážce hlavu? Podle té postříkané opěrky od krve to vypadá, jako kdyby jel/a bez pásů a stačil/a se vyhnout.

        0 0
        • fousek  

          fuuj, tomu se rika srnka ve spreji

          0 0
        • MartinXC  

          No, ty játra za předním sedadlem asi řidičovy nebyly…

          0 0
          • Lada1  

            játra jsou ženského rodu pomnožné tzn. TA játra ! To se už naučil i Mireček v Básnících

            0 0
            • MartinXC  

              Nic není věčné – stran pravopisu já jsem člověk progresívní a stále hledám nové cesty ;-)

              0 0
          • sosal  

            Jste nepoznali ze je to reklama na Coca colu? Jediny co zustalo cisty jsou ty 2 lahve koly vzadu… :)))

            0 0
        • Jogador  

          To už sem taky řešil, a podle mě, v tom autě nikdo neseděl, to auto stále na parkovišti, a ta srnka neubrzdila skopeček a naběhla si sama.:)

          0 0
          • sosal  

            …ridic se nazral a auto zustalo cely…

            0 0
          • RUMcajs  

            Ne, fakt, podle těch cárů nad hlavou řidiče to vypadá na to, že řidiči spadla srnka do oka, ale tomu zase protiřečí ta opěrka.

            Fakt záhada…

            0 0
            • Pavlos  

              Ted me napadlo co kdyz je to trosku jinak typek zastavi v lese de se vychcat a mezitim mu tryskova srna rozbije karu:D

              0 0
            • CZiko  

              nemohlo to být takhle: 1.řidič narazí do srnky 2.řidič se jebne hlavou o volant 3.mezitím co je řidič skloněn srnka mu proletí nad hlavou a zasviní vše… 4. řidič se vyvrátí někam na stranu nebo tak nějak… Co myslíte?

              0 0
      • CZiko  

        to musí naštvat… z té srnky nic nezůstalo ani na guláš…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Na tyhle strance to treba neni moc dobre videt, ale ta srnka zustala prakticky cela. No teda kazdou pulkou na jiny strane silnice :)

          0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.