• jpl

    Chci koupit novou vidlici. Libi se mi RS Reba team, ale je jen pro kotouce. Kdyby to za to stalo, sel bych i do kotoucu (aspon predni), ale mechanickych, abych nemusel kupovat nove paky a razeni (XT). Ma smysl kupovat mechanicke kotouce? Jezdim XC, maratony, sporotvnejsi vyjizdky krajinou. Kolo na novem FS ramu GF Sugar. Diky za nazory.

    0 0
    • RomanH  

      To uz vazne je kazdej uplne linej hledat v historii (sorry volfe :o)) ? To uz tu opravdu bylo mockrat. Mechanika jedine AVID CPS, hledej v historii. Vse ma sva pro a proti.

      0 0
      • jpl  

        Ja vim, sorry! Prvni co mne napadlo, bylo zeptat se. Hned druhy bylo hledat a to uz bylo pozde. NAzoru je tu dost a kazdej jinej. Jen me zajimal nazor na konkretni problem. Ale kdyz uz jsem tady: Co si myslite o nove vidli RX Reba? POdle vseho by mohla bejt super – tuha, lehka, dual Air, Motion Contro. Jen chybej ty cepy na vecka … A co si myslite o kombinaci: predek kotouc (mechanika), zadej vecko (CT na keramice)?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Zase stejna chyba. Tak co? Uzs to nasel? :)

          0 0
          • jpl  

            Jo, mam toho dost :) Ted jsem zrovna docet nekonecnej prispevek na tema kotoucovek, kterej skocil valkou mezi HT a FS. NO FLAME!

            0 0
        • RomanH  

          Kombinaci predek kotouc/zadek V pouzivam 2 roky. Nebyl s tim zadny problem, nicmene ted chci prejit uplne na kotouce. Uz jsem to sem psal – prijde mi, ze to zadni LX vecko i pres odmasteni a ruzne spalky moc nebrzdi. Taky se obcas s kotoucem projedu v blate a libi se mi, ze kotouc na rozdil od V po prujezdu neskrta (pokud Ti teda neskrta i za sucha).

          0 0
          • Pekáček  

            No právě, kolegové mají hydry (Deore a Formula) a škrtá jim to pořád, to bych nevydržel. Vozím véčka krapet víc na delší krok, s mechanikama bych to asi udělal taky…

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Mi teda obvykle kotouce vydavaj zvuky, kdyz se zaserou bahnem.

            0 0
            • MaPa  

              ****** kotouče je dle mého skromného názoru těžší než ****** ráfky. Já ten argument chápu.

              0 0
              • vlk  

                Já mám často tak ******** kolo celý že bys na něm nepoznal původní barvu a nápisy na trikotu bys nepřečet ani jediný.Takže Pro mě to vyjde nastejno jestli zasrané kotouče nebo ráfky.

                0 0
                • MaPa  

                  Viz níže. Občas se taky vracíme jako prasata, co ale na kole „svítí“ jsou kotouče. Kdo nemá kotouče tomu by měly svítit ráfky – ale nikdy nesvítí – zato škrtají a nebrzdí :-)

                  0 0
            • RomanH  

              Jasne, obcas zaseres vsechno, ale kotouc v bahne je hlucnej hlavne pri brzdeni a tam to nevnimas, jinak se celkem rychle ocisti. Rafek s V Ti zacne skrtat skoro po kazdem prujezdu potoka.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                tj. jasne. Ale letos jsem skoro pri kazdym zavode zasral kotouc tak, ze skrtal permanentne. Prase plny bahna a diry v kotouci taky. cisteni nic moc:( Tim to urcite nechci srovnavat s V. Jen proste to taky neni bez chyb. Ale i zasrany brzdi :)

                0 0
                • Pekáček  

                  Jo, kromě Sudet jak pršelo :o)

                  0 0
                  • RomanH  

                    No to pozor, kotouce brzdi. Jen ne tak uplne jako za sucha, predsi jen vice nez V. Jen se hned diky pisecku ojedou desky.

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Pohov, nejsme na vojně :o) Však jo, já jen že kdo neměl nový desky či špalky, měl problémy. Véna Hornych řeže závity do červených špalíků Tektro na cantilevery a ty prej vydrží celý Sudety na blátě. Na otázku kde se daj koupit odpověděl: „Nikde, všechny jsem je skoupil“ :o)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ja vim, cetl jsem to ve starem Cyklousi :o)

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        To je mazec. A ja jezdim na jedny spalky 3 roky. Musim mu poradit, ze ma ty brzdy obcas poustet :)

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Třeba je to tajemství jeho formy. Zátopek běhal v půlitech :oD

                          0 0
      • Volf  

        V pohodě tady jsem jednoznačně na tvý straně. Prostě jestli chci vidli pouze na kotouč tak si asi kotoučovku koupit musím. Jinak já si myslím, že pro hobíka jsou kotouče jen na obtíž.

        0 0
    • keksik  

      jeden znamy jazdi kombinaciu vpredu 200vkovy mechanicky kotuc a vzadu cantilever. ale podla toho aky je rychly by clovek tipoval, ze toho cantilevera ma len vpredu a vzadu nic. :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.