• JT

    Ahoj, mužete někdo poreferovat o praktických zkušenostech s mechanickýma kotoučovkama SH Deore?

    0 0
    • preacher  

      Jsou na nic, kamarad je ma a brzny ucinek veskery zadny. Za tu cenu si poridis kvalitni Vecka.Zadny kotoucovky mechaniky nebrat…

      0 0
    • TinkTink  

      A to jsou 475 nebo 515? :)…jako jsou to oboje, ale o kterych se ty bavis? 475 fcnosti nalezi tak k Acere…mozna ani to ne…515 jsou bez vymeny desek totalne marny…ale i pak by to jeste chtelo vymenit kotouc – ten original se strasne spatne cisti…dalsi nevyhody – moc tuhy chod, mekky…

      Ale jinak jsou v pohode…

      0 0
      • Gatier  

        515

        0 0
      • JT  

        Jde mi o 515 ky. To už jsem taky slyšel že je třeba dát jiný destičky – nějaký zlatý nebo červený (jinak jsou prej v pohodě), taky jsem koukal na kterých kolech jsou posazený z fabriky a jsou hozený třeba na Kony…V čka mám super (100% spokojenost s brzdným účinkem za sucha), ale nechci věčně utírat ráfky od „kaše“ před každým sjezdem…v zimním období to zkrátka není ono.

        0 0
        • TinkTink  

          Na zlaty nebo cerveny se vykasli :)…dej tam Baradine za 260,– spekany a budes v pohode – ja tedka jeste premyslim nad vetsim kotoucem a hlavne jinym :o))) (tak 200mm prumer na predek by tomu mel dodat aspon nakej vykon…)

          Takze – pokud chces aby ty brzdy 515 brzdily, tak staci vymenit desky a taky kotouc…pak uz fungujou jakz takz :)

          V zime ale bude fungovat trosku i original – nepotrebujes takovy vykon…

          0 0
          • Jenda  

            jenze kdyz pak spocitas investici do jinejch kotoucu a desticek tak si muzes rovnou koupit lepsi brzdu:-)

            0 0
            • TinkTink  

              Sorry…ale jediny lepsi brzdy jsou Avidy a ty si za neco pres dvojku za par nesezenu :-))))

              0 0
              • Gatier  

                Ked to pises podomna!

                0 0
                • TinkTink  

                  Zkus mi to prelozit a vysvetlit…nechapu co jsi tim myslel

                  0 0
                  • Gatier  

                    Podemne…

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No ale v pod tebe nic nepisu…tak mi to zkus vysvetlit – v tomdle stromecku jsi vubec do ted nebyl…

                      0 0
                      • Gatier  

                        Zalezi od toho ktore. Kamos ma ten lepsi… A ty pises: A to jsou 475 al. 515… A ja na to: 515 Ty: Ja jsem se neptal tebja… Aaale, nechajme toho. Ja uz som to pochopil a ty nemusis :-)

                        0 0
                        • enjoy  

                          sobce:-)

                          0 0
                        • TinkTink  

                          No jo – ale porad nechapu proc reagujes sem a ne o kousek vys…vubec nechapu o cem mluvis…ale ocividne je to jedno :o)))

                          0 0
                          • Gatier  

                            Asi takto? Pisem preto az dolu, aby to nikto neprehliadol a hlavne Ty!!! :-)

                            0 0
    • Jogador  

      Já je mám 515, teda pouze přední a musim uznat že kdybych ji neměl tak teď vzimě nebrzdim, zadní V breake taktéž Deore prostě ve sněhu nebrzdí.Jen mě štve že sem ?ukl do kotouče a teď i po srovnání mi škrtá. Já osobně bych Ti poradil si to dát jen na jedno, má to své pro i proti.Je těžší a myslim že mechanická kotoučovka nebrzdí o tolik lépe než V-breake, to už bch spíš investoval do hydraulických Véček, ale hydraulika má zas nevýhodu že když se ti stim něco stane tak seš nahranej,třeba když ti vyteče tekutina, to nespravíš, mechaniku v pohodě čimkoliv.

      0 0
      • Jogador  

        Eště sem zapomněl , mám tam kotouč 160, když tam dám tu 200, jak přenastavím vzdálenost destiček.Něco přece se pro brzdu změní( jako pro nastavení.)

        0 0
        • TinkTink  

          Vrazis tam adapter, ktery posune cely trmen na vzdalenosti osa-desky o 20mm…treba neoriginalni…to mas fuck…

          0 0
      • TinkTink  

        Hydraulicke vecko delal Wendler a Starbike – todle by jsi si fakt na bajka misto kotoucu nedal :o) – ver mi…

        Hydraulicky rafkovky sou od Magury – nevim o zadnych, ktere by vytekly, ale s hmotnosti jsou na tom stejne jak ty 515tky cca…

        Mechanicka kotoucovka – no spis 515tka :o)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.