• sportovni_biker

    Myslíte si, že by tato vidla cykloturistiku mohla stačit? Jezdím spíše po silnici, občas lesík nebo polní cesta. Mám kotoučové brzdy, zatím obyčejné, ale do budoucna si chci koupit Deore mechaniky. Jinak za rok najezdím tak 1500 km

    0 0
    • kesu  

      urcite staci,bracha jezdi judy 2001 s kotoucema a je to vcelku ok,co se tyka tuhosti,nemyslim si,ze by to pro ten styl jezdeni co popisujes byl podstatnej argument proti,zvlast kdyz povazis cenu a moznosti nastaveni co ti nabidne,podle me je nesrovnatelne lepsi nez splice ale uz sem to sem psal nejmin stokrat.Ps deore mechaniky nekupuj,nebrzdej nijak zazracne,kup si deore hydrauliky

      0 0
      • Martyss  

        Imho splice je skoro black, ale tahle vidle má do tory daleko…

        0 0
        • kesu  

          nemam splice ani blacka rad,spatny zkusenosti

          0 0
          • Martyss  

            Povídej…

            0 0
            • kesu  

              urcite se na me zase obori tink ale budis,mel sem stary SX100 do ktery sem po problemech s tpc dal tlumeni ze skareba a prislo mi ze ta vidlice kdyz se odrazis a natahne se tak vzdycky divne prastila pri natazeni pruziny a i pri pouziti jinejch oleju.Ale to by zase tolik nevadilo a tadle vidle je uz historie.Nicmene na blacku sem nakou dobu jezdil,teda jeste na tom co mel zmenu zdvihu stlacenim pruziny.

              • todle nastaveni bylo uplne k nicemu behem par km se vidle vzdycky vratila na vyssi zdvih
              • kamarad s tim skocil a vystrelila mu z toho cast partony vubec nevim jak je todle mozny
              • tuhost mi neprisla zazracna,chytla rychle vakl(asi tak jako starsi rs s kratkejma pouzdrama)

              a s splice ma kamarad kterej s tim behem prvnich par km z obchodu co sem jel s tim skocil par schodu a ta vidle se kousla na asi 45zdvihu a neslo s tim delat nic a krom toho tekla

              • a posledni co mi na tom vadi je neskutecne drahej servis

              proste mam s manitou spatny zkusenosti ale nechci tim tady rozpoutat debatu manitou versus RS protoze chapu ze obe znacky maj sve oblibence a taky kazdej am specificky vyuziti..zdar

              0 0
              • Martyss  

                Zase RS nemá úplně fajn zastoupení. Já třeba čekal celkem dost dlouho na dodání Duka. Neustále jsem byl informovánán, že další týden už přijde. Sice asi po měsíci přišel, ale dobrý pocit jsem z toho neměl. Btw Jaké máš konkrétní zkušenosti s cenou servisu u Manitou?

                0 0
                • kesu  

                  no servis v progresscycle,na­prosto ferovej pristup,ochotny ale proste drahy,chteli za vymenu pouzder a oleje 2500kc to je na me moc,u psyla me to slato 15kil i s okrouzkem zavirani

                  0 0
    • sportovni_biker  

      A co Splice 2006 ten je na tom jak?

      0 0
      • Kol.ista  

        No tak Splice je podle me lepsi nez J4. Hlavne by mela byt pevnejsi, takze by snesla kotouce lip jak Judyna.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.