• Jan Kučera

    Ahoj, nevíte nekdo kde by se dal na netu sehnat nákres dílů páčky rockshox pushloc 2013 pro Rebu RL.

    Řeším problém špatného vracení se tlačítka na původní pozici.

    Také pořádně nedrží v zmáčknutém stavu. (vytáhnu ho i tahem navrh)

    Na stránkách sramu jsem našel akorát instalaci páčky.

    Pružinou to též není, ta se na vidlici vrací správně.

    Díky.

    H.

    0 0
    • DaD  

      Tak tohle je super ******!!Po každém umytí kola to nefunguje.Páčka se zasekne a nevrátí se.Neustále to rozebírat a čistit je pěkně na hovno.Zkusím to reklamovat a uvidím.

      0 0
      • Prochna  

        Pochubuji, že by to někomu vyreklamovali. Mám ho taky a přestal fungovat po prvním závodě a neznám nikoho komu by pořádně fungoval…Je to špatně navržené, já budu asi kupovat starý Pushloc, ten by snad měl fungovat v pohodě.

        0 0
        • DaD  

          Tak to si za rámeček nedají,jaký já tam udělám bordel…Už jsem alergický na všechny ty zmetky,co se na nás valí ze všech stran.Všechno ojebat,vše z plastu a co nejlevnější.

          0 0
          • pepek  

            jaký já tam udělám bordel… A budeš bordel dělat v Chicagu, nebo v Taichungu (Taiwan)?

            0 0
            • DaD  

              Co myslíš člověče?Ty reklamuješ třeba vadný telefon u výrobce nebo u prodejce?Pokud Ty,posíláš vadné zboží výrobci,tak si teda borec.Mě stačí,že to předám tam,kde jsem to koupil.

              0 0
              • pepek  

                U prodejce se reklamuje, ale ty tam chceš udělat ten bordel, tak mně zajímalo, zda budeš dělat bordel u konstrukce, nebo ve výrobě.

                0 0
                • DaD  

                  Udělám te bordel u prodejce,pokud mi to nevyreklamují.Už si konečně rozumíme?

                  0 0
        • BFG  

          Já se hlásím. Zatím jede jak po másle a celkem jste mě vystrašili. Jsem si říkal, že tohle je jedna z posledních věcí, co se na kole může pokazit.

          0 0
          • Prochna  

            Tak to jsi asi jeden z mála šťastných, mně fungoval celou zimu, ale stačil jeden závod a od té doby nezamyká.

            0 0
          • BFG  

            Tak už se hlásím znova, do klubu. Je to slušně řečeno v řiti :-)) A nejhorší je, že vůbec nechápu, jak to funguje, resp. proč to nefunguje, když se to zdá být OK. A hlavně nevím, jak to rozdělat..

            0 0
            • Pedo  

              dneska jsem rozebíral a pochopil, ale bylo mi to uplně k hovnu

              0 0
        • Kouba_2005  

          Mně to taky funguje bez problému. Možná je to tím, že jsem to ani neinstaloval a nechal originálně zavařený v pytlíku :)

          0 0
    • kubad  

      páčce problém nehledej, ten je v mechanismu vidlice

      0 0
      • Tina  

        Davide, problém bol skutočne v páčke. RockShox bez problémov vyreklamoval.

        0 0
      • DaD  

        Je to nefunkční i když za lanko tahám rukou.Naopak mechanismus vidle je bez problémů a kolečko se krásně vrací zpět.Takže doufám,že mi to vyreklamují jako Tině.

        0 0
        • kubad  

          sorry blbě sem to pochopil, že se jedná už o ten nový model 2013

          0 0
        • Tina  

          Mne nie, ale vyreklamovali to zakladateľovi vlákna ;) odo mňa mal iba komplet bajk s Rock Shox Rebou a riešili sme čo s nefunkčným pushlockom. Cyklo Žitný zabezpečuje reklamácie a servis Rock Shox v ČR. Ak by to nevyreklamovali oni musela by som to poslať do Dema Senica a oni by to reklamovali u slovenského distributéra Rock Shox.

          Rovnako ako u teba sa aj v jeho prípade koliečko prekne vracalo späť a aj lanko v bowdene išlo ľahko.

          0 0
        • Prochna  

          Je to v páčce, ale i když ti to vyreklamují, tak si myslím, že to bude fungovat zase tak týden :/

          0 0
          • DaD  

            No právě.Taky si to myslím.Přitom v té páčce nic není a funguje na stejném principu jako propiska při zmačknutí tlačítka na vyjetí náplně.Čisté to je,namazané taky a stále se to někde zadrhává.

            0 0
            • MastrBlastr  

              Jeee..chtěl bych koupit novou rebu 2013,ale jak to tak pozoruju,je to pěkně na prd..Dá se ten lockout dat pryč uplně ? Pushloc 2013 tedy funguje opačně,než poplock,takže když mi páčka nejde zamáčknout,tak nepružím?

              0 0
              • MastrBlastr  

                A jde případně nahradit páčka pushloc 2013 páčkou poplock? Je mechanismus ve vidli stejný,nebo je to prostě naopak a basta?

                asi jsem ****,ale docela mě to znejistilo..

                0 0
                • rasken  

                  mam 2013 rebcu odeslo zavirani nechal jsem tam dat zavirani co je dole nevim jak se tomu nadava a mam klid:))

                  0 0
    • blisterexist  

      kdyby někdo chtěl mám tu 500km jetý motioncontrol z reby 2013 s lockem na korunce

      0 0
    • alex44  

      Pánové jak se v tom mění lanko? Dík

      0 0
    • Dejv94  

      Taky nefunguje ale je to ve vidlici, v pushlocku.

      0 0
      • thesecond96  

        zlatej starej mešanismus

        0 0
      • Dejv94  

        vypadlo mi tam ne, NENÍ to v Pushlocku, měl jsem to rozdělaný a je jakože zkroucená pružina uvnitř MC, takže otačení pouze ručofučo.

        0 0
    • didix  

      Jakou dát alternativu? Pushlock RockShox odešel po prvním závodu! Díky

      0 0
      • skvedo  

        Myslím že páčky Suntour mají stejný krok lanka. V minulosti byly ve foru nějaké zmínky že je někdo k RS používal.

        0 0
        • didix  

          Nemají, mají krok menší. Ještě to možná zkusit předepnout. Pro teď vozím MANITOU MILO, musí se tam natahovat, což taky není ono.

          0 0
    • antuch  

      Je potřeba víc predepnout lanko a pak to funguje.Nejhorší je,když se potká tenhle pushlock a vybehsny mechanizmus ve vidlici…u jednoho kola jsme vic natahli lanko a u druhého dali starý poplock.

      Timhle přístroje si sram nastal do bot…postupně se začnou srat všechny…

      0 0
    • sibicz  

      Čaute lidi. Chci se zeptat. Dá se tenhle pushsráč nahradit normálním zamykáním z korunky? Nebo jsem odkázananej po každym umytí kola to celý zase zprovozňovat? -__-

      0 0
      • DADMTB  

        Už na dvou kolech mi to odešlo – používám na REBU tohle – http://www.bike-forum.cz/…e-epicon-rld

        jen jsou opačně ty značky na páčkách odemknuto tou černou, zmáčknutím modré zamknu…

        opravdu bez problémů funguje a je i lehčí.

        0 0
        • Wooders  

          Jo taky to tak asi udělám, zrovna jsem hledal jestli to bude fungovat

          0 0
          • Petr L2  

            Jo funguje to, jenom krok páčky je kratší než by bylo třeba, zatím jsem se nedopátral, jestli to vadí, mám lanko předepnuté cca o 5mm takže lock nejde nadoraz, ale i tak je vidlice zavřená, při otevření vidle také chybí cca 5mm k dorazu, ale vidle chodí, tak uvidím.

            0 0
      • Smazaný účet  

        Da se to predelat. Musis koupit cudl na stelovani na korunce…nebo nemusis pokud nechces stelovat. Pak je nutne rozdelat MC a vytahnout z nej vratnou pruzinku.

        0 0
        • Petr L2  

          Návod na předělání zde:

          http://new.vk.com/…12_437455728?…

          0 0
          • ppa  

            Díky za tip. Přesně to bych potřeboval, ale svýma rukama si na to netroufnu. Víte o nějakém servisu na Zlínsku či Uherskohradišťsku, kde by to byli schopni zrealizovat? Google je fajn věc, ale v tomto mi neporadil…

            0 0
    • Oldies  

      Ahoj, mám dotaz pokud to nahradím poplockem, kterej má obrácenej chod. Nebudou sedět jen obrázky odemčeno/zamčeno, nebo to má i jinej krok a hrozí že to vidli neodemkne?

      0 0
      • DaD  

        Funguje to bezvadně.Jen nebudou sedět ty značky.Vozil jsem to a bylo to mnohem lepší než tento nedodělek.

        0 0
        • Oldies  

          Super, dík moc ;)

          0 0
        • Oldies  

          Tak jsem to vyměnil za poploc a chodí to Super, nebe a dudy ;)

          0 0
          • DaD  

            Navíc je ten starší model lehčí :)

            Osobně mám na novém kole opět pushlock,ale už jsem se ho naučil rychle zprovoznit,aniž bych do něj musel lézt.Stačí dole vyndat tu gumovou záslepku a prostříknout Brunoxem na vidle,nechat to vykapat a zase to funguje.Co jsem moc nepochopil je,že ho stačí na klandrech trochu pootočit a už zase nefunguje.Je to prostě výrobek dotažený do maxima :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.