• morlo

    Kde sehnat %subj% 2004 v Praze za slusnou cenu? Ja si nemuzu pomoct, ale kdyz jsem tohle kolo prvne uvidel, tak jsem se zamiloval :). Nehlede na to, ma perfektne vyvazeny komponenty a snad prvni kolo, ktery se mi barevne libi …

    0 0
    • enjoy  

      zda se mi drahy s touhle vybavou,ale ja to asi spatne srovnavam s ceskyma znackama.ale teda ty pedaly,kazeta,re­tez.i ty naboje… a taky rafky…:-) ale jinak kolo je to krasny,taky se mi libilo kdyz jsem ho poprvy videl.

      0 0
      • morlo  

        nj, naby jsou spatny, retez jsem nehodnotil a pedaly jsou taky desny … ale fakt je, ze pokud to nebudou naby na prumyslech, tak to vyjde ± nastejno … prachy se tu platej dost za originalitu, coz se mi trochu prici, ale tohle kolo je vazne peknej kousek …

        0 0
        • enjoy  

          ja jsem koupil kolo „lepsi“ a o nejakych 6 tisic levnejsi(author vision 03).ale je to o tom ze to moje je hooodne relativne lepsi:-)

          0 0
          • morlo  

            Mel jsem do podzimu A. Sector 2000, takze nejsem proti authoru zaujatej :), ale: ten Vision 2003 ma horsi vidli, pac porovnani vidle z Visiona (Scareb Comp) a z Kuly – Marz. Comp ETA na www.mtbr.com rika, co je lepsi, je mezi nima velkej rozdil … navic jsem slysel, ze dost praskaj (viz. mtbr). Pedaly (author) a náby LX stojej za prd, naby jsem mel LX a tak rychle odesly, ze jsem tomu nechtel verit … rychle se vymackaly misky a kulicky byly popraskany cca 50% z nich … cvrcka jsem mel 4× rozdelanyho, podle toho, jak vypadal, jsem se divil, ze to vubec fungovalo … takze ta Kula se mi zda komponentama vyvazena lip …

            0 0
            • jakub  

              jo ale ty kony sou takovy spis free, proste se mi zda ze klasicky xc tem jejich stavbam neodpovidaj, taky sem o kone dost premyslel a nakonec sem rad, ze sem koupi jiny kolo (na sport Pragu se mi to i potvrdilo)

              0 0
            • enjoy  

              cim je ta marzocchi lepsi?tuhosti?to asi jo,ale jinak fakt nevim.a ta vaha je hrozna.ale to by byla nekonecna diskuse.pedaly author nevim,jezdim je teprve par dni a ty naby,no to totiz musis vedet ze jsou od vyroby pretazeny a musis to dat do poradku,pak fungujou jak maj.i kdyz se ti zda vyvazena lip(jako ze neni:-)) tak je porad o dost drazsi.

              0 0
              • morlo  

                Marzocchku jsem nejezdil :), ale dam na zkusenost jinych, i kdyz je tezsi … ja mel judy sl 00 a docela usla … naby jsem kontroloval casto, pac se v nich porad delal vakl, takze jsem to zezacatku kontroloval po kazdy vyjizdce … ale realnjesi pro me momentalne nejspis bude Giant XtC 2, tam jsou zas spatny brzdy a naby … ale to si clovek nevybere, nejlip postavit sam, i kdyz ho to prijde o dost draz a muze bejt problem se sladenim komponentu …

                0 0
                • enjoy  

                  no kdybys stavel tak se myslim si dostanes pod cenu ty kony se stejnym vybavenim,asi i lepsim.

                  0 0
    • PeBla  

      Morlo, jdi do ní !!!, KONA je srdeční záležitost, každopádně je vybavená dobře, na důležitých místech dobré komponenty, super váha a všichni jí budou obdivovat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.