• Steel

    http://www.kona.cz/index.php?… co na to rikate? Ja se uz ani nedivim po zkusenostech s akcebike :(

    0 0
    • Darius  

      docela husty… jinak ZATIM s AB zkusenost dobra, ale kupoval jsem jen duse a sedlo

      0 0
      • Viruss  

        Docela me prekvapuje jedna vec – na webu kony pisou, ze akcebike „jejich“ kola nabizi s vyraznymi slevami – ovsem ceny na webu akcebike jsou naprosto identicke s temi na webu Kony. Co by z toho potom Akcebike melo? Na stejne ceny asi do jejich obchodu moc lidi nenalakaji…

        0 0
        • slou  

          No ještě před pár měsícama tam byly ceny se slevama ale teď jsou tam normal oficial. Nevim jestli jim víc vadily ceny nebo to, že nabízí konu a chtějí prodat něco jiného? Jinak dobra sleva byla asi toto : kameňák obchod, KONA KIKAPU model 2003 za cca 36kkc :)

          0 0
    • kovar  

      zajimave, takze ty negativni ohlasy na Akcebike zde maji svuj realny zaklad. Diky za upozorneni.

      0 0
      • Tomus  

        Blbost, ja jsem u nich nedavno kupoval bike a jsem spokojen (usetril tim 2000 kc), akorat u nich byl trosku problem s komunikaci. Podle me spis Konu stve ze jejich biky prodavali levneji nez byla jejich „doporucena“.

        0 0
        • panaczek  

          …potvrzuju spis problem s komunikaci (na emaily ani sms neodpovidaji – na webu maji paradoxne napsano, ze odpovidaji rychle). Po telefonu mi rekli, ze zbozi odeslou 2. den – kdyz sem se tam 4. den stavil (nahodna cesta do prahy), moje zbozi se na me usmivalo na kupicce v regalu „K odeslani“…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.