• oggy

    ahoj chtel bych se zeptat jak je to se zrusenim objednavky mam tam (akcebike)pres 9 dni objednanou vidli a krome automatickyho listu ze byla prijata objenavka v ktery me psali ze me kontaktujou az zbozi dojde mi na dalsi maily nebyl schopnej nikdo odpovedet ani na sms dnes jsem to zrusil mailem kdyz mi presto treba za mesic vidle prijde muzou mi dat penale kdyz si ji nevyzvednu na poste diky za odpoved

    0 0
    • hanz  

      nemůžou ti udělat nic, takže jestli ti dojde(o čemž pochybuji) tak poště řekni at to pošlou zpátky.

      0 0
    • well  

      Mám stejnou zkušenost, 14 dní objednané klíče a pumpičku a žádná reakce z jejich strany. Koupil jsem si to už v kameňáku a tak jestli něco náhodou přijde, tak to nevyzvednu.

      0 0
    • pavelsacha  

      ..rada pro Vás......pokud zboží nepřijde a nemáte žádnou závaznou smlouvu a zrušíte písmeně objednávku z důvodu dlouhé dodací lhůty tak by mělo být vše OK…nic po vás chtít nemohou

      0 0
      • oggy  

        uz jsem to zrusil ale moc dik za radu znato to dneska si clovek nemuze byt jistej

        0 0
        • homat  

          i kdyby jsi to převzal, tak máš myslím 14 dní na vrácení nepoužitého zboží, které bylo zakoupeno přes internet nebo katalog. Ale je otázka když neragují ve chvíli, kdy jim chceš dát peníze, jak by reagovali ve chvíli když chceš svoje peníze zpět.

          0 0
    • Otto  

      Moje zkušenost je, že pokud zboží dlouho nepřichází, tak není skladem. Teď jsem si něco objednával, pořád to nešlo, a až na telef. intervenci řekli proč, a poslali mi ten zbytek co měli skladem. Komunikace, pravda, není jejich silná stránka.

      0 0
      • caesar  

        ja tohle nechapu. Napsalo se tu toho o akcebike tolik, ze me vlastne spis udivuje, ze sis tam neco objednal.

        0 0
        • hanz  

          a nedaj si říct a nedaj…:-))

          0 0
          • well  

            A? si trhnou nohou, když jim zákazník nestojí ani za potvrzení objednávky. Mě teď nestojí oni za to, abych u nich něco rušil. Aspoň až to u nich někdo objedná příště, budou to mít skladem.

            0 0
        • pavitas  

          http://www.akcebike.cz/index.php?… treba se chysta zmena komunikacni strategie… samoze k lepcimu :)

          0 0
          • Beeda  

            hmm me nestihaj zakazku vyridit uz pres rok a cekam a cekam a furt nic:-) B.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.