• krokus

    Hm, zvláštní. Stránky jim nefungujou, mobil je nedostupný a prodejna na Plzeňské vybílená. Že by krach?

    0 0
    • los_tomanos  

      Nevim jestli krach ale slysel jsem ze to prej Milan nekomu prodal. BTW: stejne to snim stalo za houby :( Nemel vubec jednani :)

      0 0
    • Corbett  

      O jeden nekvalitní cyklokrám míň, jenom dobře.

      0 0
    • grizzlik  

      Sakra takze uz nemam kde vyreklamovat toho myho Jamiska esli s nim neco bude :)

      0 0
      • rhuman  

        podle zakona musej

        0 0
        • kolombo  

          Checht :-) Tuhle metodu dobře znám :-) Už to vidím, jak se dohaduješ o reklamaci se správcem konkurzní podstaty … Držím nějaké záruky za zboží koupené z firmy, které zbankrotovala a co naděláš? Já to vyřídit musím a dál už to není kam poslat. Můžeš si sice přihlásit nárok do konkurzního řízení, ale stejně nedostaneš nic …

          0 0
          • rasto  

            mno a pres autorizovaneho dovozce by to snad slo?

            0 0
            • -Alan-  

              Pokud to není zrovna jen ta jediná firma, která to k nám dovážela. A v tomhle oboru často u exotických značek dělá danou oblast právě jen jedna firma.

              0 0
    • jirkag  

      Brnenska prodejna Akcebike je zrusena uz od zimy. Zavreli ji tesne pred tim, nez sem si stacil koupit Rock Machine El nino MR.

      0 0
    • kycis  

      Nevim ze vam zrovna Akcebike tak chybi:-))) Byl to asi nejmin spolehlivej shop.

      0 0
    • jedle  

      Hele, tak to je v pytli. Já jsem tam před cca 1,5 měsícem reklamoval svůj sporttester Ciclosport HAC4. Jednalo se o takovou drobnost. Computer neměřil tepovou frekvenci, když byl v základně na kole (v cyklomodu). Když byl v jimém modu (klasicky na ruce), tak fungoval bez problémů.

      Donesl jsem jim tam kravici s veškerým příslušenstvím a teď to vypadá, že je to všechno v nenávratnu :-(. Stálo mě to 7.000!!! Zkoušel jsem volat do Pells do Brna (dodavatel, kterému to údajně poslali), ale tam se mi nepodařilo zastihnout nikoho kompetentního. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Poradíte jak toto řešit?

      0 0
    • VencaV1  

      To, co se melo stat uz davno. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.