• Air

    Zdar, mam problem s registraci na eBay, dojdu vzdycky tam kde mi maji na email poslat nejaky ten kod… ten mi nikdy neposlali. Zkousel jsem se registrovat vicekrat, ale nikdy… Zkousel jsem i opakovat pozadavek o zaslani toho kodu, ale… zase nic. Meli jste taky tenhle problem? Mail mam na Seznamu. Tak me jeste napada vytvorit si novou schranku…

    0 0
    • Air  

      jo a abych predesel spekulacim o volnem miste – mam ve schrance 7,5 MB volneho mista

      0 0
    • blue  

      a ten mail si vybiras pres web nebo pres pop3 prohlizecem? nehazi ti to maily z ebay do spamu? to se totiz pres pop3 nestahuje, zkus to projit v prohlizeci

      0 0
      • blue  

        pres pop 3 mail klientem, ne prohlizecem :-)

        0 0
      • Air  

        koukal jsem i do slozky se spamem. Za par hodin tam konci jedna dobra aukce a tu bych docela chtel vyhrat :( Nebylo ani moc nabidek, protoze inzerent je z GB a to je pro amiky moc daleko :)

        0 0
        • mikael  

          Ahoj. Myslím že se nově na ebay registrace posílá poštou na tvoji adresu,mě to tak pžišlo – asi za 2 dny po zaregistrování,přís­tupový kod byl v dopisu.

          0 0
          • martt  

            mne to tiez prislo normalnou papierovou postou. A zase az taka novinka to nie je, je to aspon dva roky odvtedy.

            0 0
          • Air  

            no jo, ale ja jsem se poprve registroval nekdy minule utery! A dnes konci jedna aukce :(

            0 0
    • mikael  

      a do te registrace si mimo meilu napsal i tvoji normální adresu kde bydlíš??? nejsem si ted uplne jistý ale myslím že to posilali doporučeným dopisem. jestli ti to už neleží na poště??? Poštou to zasílají proto by omezili aby se někdo neregistroval několikrát pod jiným jménem a jinou adresou.

      0 0
      • Air  

        zadny papir mi domu neprisel. To eBay je z USA, nevim nevim jestli by se jim vyplatilo posilat to lidem do celeho sveta klasickou postou… Napr. i tem, kteri se proste jen tak zaregistruji a pak uz tam treba nikdy neprijdou (a tech je IMHO spousta). Kdyby to bylo eBay.de nebo .co.uk, tak mozna jeste jo, ale to .com nevim. I kdyz vam neberu to, ze vam to poslali postou. Jen mi to prijde divny, protoze prodejci jim myslim nic neplati a kupci taky ne. Takze maximalne reklama. A nevim jestli tohle reklama zaplati aby jim zustal vubec nejaky (natoz zajimavy a motivujici) zisk

        0 0
        • mikael  

          Tak se zaregistruj na nemeckym ebay, ta registrace by mnela platit i v americe i rakousku,maji to nejak propojený- aspon mne to tak funguje.

          0 0
          • martt  

            ja zijem v rakusku, zaregistroval som sa na ebay.de a papier mi prisiel normalnou postou.

            0 0
        • Vojtíšek  

          Prodávájci jim plati, to je jasný.

          Já se teda registroval už dost dávno a to tak že na .com, ale tuším, že tam bylo něco ohledně jedné kontrolní e-mailové adresy, která je přes pořádného providera. Prostě tak, aby se tam nemohl zaregistrovat člověk, který má jen freemail. Těch, co se tam registrujou a pak už tam zas nejdou si myslím, že až tak moc zas nebude…

          0 0
          • Air  

            zalozil jsem si novou schranku, opet na Seznamu a prislo to – objevilo se to ve spamu. Na stare schrance ale ani ve spamu NIC nebylo. Tak nevim cim to bylo… Zajimalo by me ale, jak jim ti prodejci plati… je to totiz docela osemetne… Proste jak to maji zajistene. Me se to nechtelo cist, nemam na to cas (jen smluvni podminky pri registraci na ebay.com maji 15 stran!!! at jdou nekam…)

            0 0
            • Vojtíšek  

              Jak bys asi tak myslel?

              kartou přeci.

              0 0
              • Air  

                :) faaaakt? :) ale me slo spis o to, ze jak je vyresena tato povinnost mezi eBay a prodavajicim, vis? Jedine tak, ze zaplati za aukci predem – jeste nez jim to eBay uverejni… aha, ja jsem chytry :) Holt, muj mozek ma ted prazdniny :) Ale vetsinou si zase poradatele aukce narokuji urcite procenta z prodavane veci…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.