• dvorkin

    neporadil by mi nekdo jak velkej ram si mam koupit kdyz mam dva metry a chci trochu skakat???

    0 0
    • myscho  

      no asi 21.5 a urcite dost pevny

      0 0
    • BH  

      Spatne polozena otazka, musis rict jakou znacku, nebot co znacka to jina geometrie a i zpusob mereni.Ovsem 2 m je extrem,to neni tuctova postava a jak to rict, zrovna neni fyziologicky vhodna na skakave discipliny…

      0 0
      • dvorkin  

        to je pravda, ale holt me to baví

        0 0
        • dvorkin  

          ???

          0 0
        • pítr  

          taklenc hele, 20 a vejš je blbost na skákání, dj rámy se v takovej velikosti nedělaj a xc maj většinou trubku tak vysoko,že tě rozřízne vejpůl. Nevim proč nedělaj(při dnešních materialech si to snad dovolit můžou) rámy dlouhý s pořádnym slopingem. Co bych udělal já na tvym místě: Zavolal bych do sfinxu(to myslim jak vyráběj ty hrnce:)a nechal si tam s těch nejlěvnějších a nejtlusčích troubelí co maj (dělaj totiž jen XC)udělat co chceš. Normální rám dělaj myslim od 3.000..takže co. Jinak ze sériovek přece cokoli co má horní t. položenou níž než horní svár zadní stavba(opak authoru).Nebo G.Fischera 17¡rám. Vydržet musí všechno.

          0 0
          • pítr  

            ještě- docela od pohledu delší mi přišly DMR,zkus někam namailovat a? ti to proměřej.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Vsak oni delaj. Treba Norco 4hun a 125 mas ve dvou velikostech a pritom obe jsou 13" vysoky. Na tu vetsi se pohodlne posklada i dvoumetrovej clovek.

            0 0
    • saly  

      Já mám taky 2m a tenhel rok mám Apeche Tomahawk 21,5'' a je to tak tak (dedlovka na maximum). Myslim, ze pujdu do 22'' (myslim ze ho dela Author, Trek, a tusim jsem ho videl i u Meridy)

      0 0
    • saly  

      jo, ale ney mi na jare ukradli moje milovanz kolo, bylo to postaveny na ramu FORT CC 7005 550 8 (coz je zhruba taky 21,5'') a ten mi sedel uplene skvele. kouknina www.fortframes.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.