• Karaya

    Co dělat s kapajícím náustkem? Mám Hydrapak Delta a originální náustek dost kape. V podstatě nekape jen při použití něčeho hustšího jako náplně (džus) Při čisté vodě se s tím nedá jet… Máte nějakej fígl na to, nebo tip na lepší náustek (třeba od Camelbaku)? Díky..

    0 0
    • kovar  

      problém s náustkem Hydrapak jsem vyřešil koupí náustku Camelbak.

      0 0
      • Karaya  

        A jak jsi to vymenil?

        0 0
        • Lister  

          Nesmíš kopit jen náústek, ale i s celým mechanismem nebo i s hadičkou. Já mám Owerflow a nekape, ani když vak silou zmáčknu tak nic nepropustí. Nevím co máš za ročník. Já mám loňský. Zkus to spodní vedení jak radí níže.

          0 0
      • jezevec2  

        …nevis jaky naustek bude pasovat na 3 litrovy vak Deuter. Origos Deuter naustek hrozne kape pri piti prvniho litru, potom prestane. Koiupil jsem si Camel naustek do praveho uhlu, ale ma asi o tretinu mensi prumer nez hadicka Deuter, potazmo Source jako dodavatel vaku a hadicek pro Deuter. Pritom vim ze si tu lidi Camel naustky chvali, ale moje hadicka ma vetsi prumer. Dik

        0 0
      • jezevec2  

        …nevis jaky naustek bude pasovat na 3 litrovy vak Deuter. Origos Deuter naustek hrozne kape pri piti prvniho litru, potom prestane. Koiupil jsem si Camel naustek do praveho uhlu, ale ma asi o tretinu mensi prumer nez hadicka Deuter, potazmo Source jako dodavatel vaku a hadicek pro Deuter. Pritom vim ze si tu lidi Camel naustky chvali, ale moje hadicka ma vetsi prumer. Dik

        0 0
      • jezevec2  

        …nevis jaky naustek bude pasovat na 3 litrovy vak Deuter. Origos Deuter naustek hrozne kape pri piti prvniho litru, potom prestane. Koiupil jsem si Camel naustek do praveho uhlu, ale ma asi o tretinu mensi prumer nez hadicka Deuter, potazmo Source jako dodavatel vaku a hadicek pro Deuter. Pritom vim ze si tu lidi Camel naustky chvali, ale moje hadicka ma vetsi prumer. Dik

        0 0
        • Vojtas  

          tedka sem to resil, koupil sem za 200 nahradni naustek Camelbak, akorat ze je kratka hadicka,kdyz je zejo od Source zahlej, tak ze to chce spis koupit i s nahradni hadickou, ale i takle se to da,

          0 0
          • jezevec2  

            sorry, ale ted nepanimaju – asi bude jedno, alespon v mym pripade ze je zahlej – podstatny je ze ten kamelackej je tenkej – zakze nema cim drzet v origos hadicce – to sem samo zjistil az doma po 4. pokusu a poklusu do Bikeranche na Palacaku a po vydani 190,– Kc. Jinak jsem zkousel profouknout ,,nasucho,, ten naustek – i kdyby mi lebka praskla neprofouknu to, takze podle mne prokouslej neni – navic ma ,,najeto,, cca 1000 km – no zkratka to nechapu.

            0 0
    • BB  

      mám Hydrapak a vyřešil jsem to tak, že vedu hadičku zespodu nahoru a v této poloze nekape. Ale nevim, zda to Delta umožňuje.

      0 0
      • cabbage  

        jestli budes menit naustek za camel tak udelas dobre- zkousel sem co udrzi, naplnil ho vodou a stoupnul si na mej-ani kapicka(75kg). navic se z nej pije snad nejlip ze vseh naustku.

        0 0
    • goofy  

      Me nekape, ale pokud ti kape, tak proc to proste nezamknes a je po problemu, ne?

      0 0
      • Karaya  

        Když už je to zase nahoře, tak zavírat ho nechci, protože to zubama nesvedu a rukama nechci, to už můžu rovnou vozit bidon. Za ty 3 roky, už mám třetí náústek (jeden jsem vyreklamoval, pak mi prdnul vak) a po roce používání kapou všechny. Spodní vedení hadičky to jenom zhorší, protože ja vak výš než konec…

        0 0
        • goofy  

          No zavirat jsem se to naucil zubama, takze nemam problem. Ale stejne jezdim vetsinou s nezavrenym, protoze nemam duvod zavirat zatim.

          0 0
    • scret  

      vozim uz nekolik let Camelbak,zatim mam porad ten samej a porad drzi,nekape…ikdyz je pravda ze ted cca po 4 letech sem tam kapne,ale nijak dramaticky…

      0 0
    • speedy gonzales  

      mam starsi naustek od cejmlu a taky uz kape, vodu musim vyfouknout zpatky.. a neni to jediny kapajici kejml, videl sem min. dva dalsi. vetsinou po par letech

      0 0
    • RUR  

      Nemáš ho prokousnutej? Taky jsem to řešil a byl procvaknutý(nebylo to skoro vidět) Mám pocit, že časem prokousneš všechno( předtím liquipack-konec po 2 letech stejný)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Náustek hydrapak mi kapal kolem „teleskopu“. Vytáhle jsem vnitříní díl, ten ze kterého saješ a vnitřní část jsem omotal tenkou teflonovou páskou cca 13 Kč, kterou používají instalatéři. Nekape…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.