• MARIN

    Zajimalo by me jak mate uchycenou – vyvedenou hadicku u Camelbaku. Porad se nemuzu dostat k idealu a zatin se mi nechce hadicku zkracovat abych nemusel porizovat novou. Mam hadicku vyvedenou horem a uchycenou TubeTrap (sponou) uchycenou nejvys jak to jen jde na ramennim popruhu a naustek umisteny tak abych do nej nekopal stehnem ale kdyz se chci napit je hadicka kratka. Naustek mam Ergo Hydrolock. Zatim to resim tak, ze mam hadicku povitahlou a vytazenou nad ramenem a kdyz chci pit trochu ji stahnu a po napiti zase vytahnu. Kdyz nepouziju tu sponu zda se mi ze hadika se zase nejak mos mrska vsude mozne. Nebude nejlepsi koupit ten Tube Director, ktery ma zpevneni nejakym dratkem a pujde nastavit hadicku do tvru tak abych ji mel treba pred pusou?

    0 0
    • Mamutt  

      Jo, ten fakt pomáhá. Dřív jsem to taky koumal všelijak. Cena je dost vysoká (tuším že loni to bylo přes tři sta), ale vyplatí se – navíc dostaneš i hadičku s náústkem, takže se to vyrovná (samotné taky skoro 200,–). Jinak hadičku (s tube directorem, samozřejmě) vytahuji přes pravé rameno, udělám na ní malou smyčku (takový vnější oblouk) a protáhnu ji spodem skrz plastové oko na popruhu. Donastavím tvar a la mikrofon na muzikálu a jedu. Ani se nepohne, sponu nepotřebuji. Mamutt

      0 0
    • Daf  

      Mam to jako ty. Hadicku jsem ale zkratil abych do toho nekopal. Tube director jsem mel a sundal jsem ho :) Prisel mi zbytecnej a spatne se mi prostrkavala hadicka dirou pri instalaci vaku.

      0 0
    • Marine  

      Ja ji mam teda dost na kratko. Nevim presne, ale mozna tak 10 cisel vycuhuje od posledni uchytky na ramenu. Poskakuje to minimalne. Kdyz se chci napit, tak vetsinou musim otocit hlavu do strany, ale nekdy se da povytahnout a po napiti zase zastrcit. Me to tak vyhovuje, klidne tu hlavu otocim a jedu vesele dal. Ale je fakt, ze nejezdim zadny maratony nebo takovy veci, tam by mi to asi vadilo…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.