• Lister

    Včera, když jsem koukla na motorky tak jsem si všiml, že jezdci měli v tom ochraném hrbu na zádech integrovaný vak na vodu. Další důkaz toho, že tenhle vynález má určitě budoucnost. V americe je třeba největším odrěratelem od camelu armáda (jako ostatně skoro u všeho). Myslím že není daleko doba, kdy začnou nosit vak i pěší turisté nebo běžkaři. Už jsem potkal i pár běžců s vakem. Víte ještě o nějakých sportech kde se využívá.

    0 0
    • McBlacky  

      už jsem to viděl i u bruslařů a trekařů… Ovšem zcela bez debat první camel bag vymyslel geniální český vynálezce Jára Cimrmann :-)

      0 0
    • Meesha  

      Videl sem nekoho, kdo to mel v rally. Mel ho za sedackou v aute a kolem helmy mel hadicku. Neco podobnyho maj i ve formulich. Jinak uz sem videl dost lidi s Camelem (bruslari, bezkari, trekari, nebo i turisti v Praze)

      0 0
    • Jogador  

      Já ho používám ve vysokohorské turistice, a dokonce ani nezamrzá jako na kole, neni tolik ochlazovaná větrem, ale první dávka je zatraceně studenná,tu vyplivuju. Já bych si to docela rád představil u fotbalu, jak Beckham běží, a před kopnutím do míče si cucne:)

      0 0
    • Air  

      myslim dokonce,ze to turisti zacali uzivat drive nez cyklisti.

      0 0
      • slou  

        No nevim jestli dříve, ale já ho prvně viděl na pěšákovi a to byl rok 97. Je pravdou, že to nebyl civil a byl to cizinec.

        0 0
    • cabbage  

      tenhle vynalez se rozsiril i do armady…

      0 0
      • jecnak  

        Ja myslim, ze se nerozsiril i do, ale Z armady.

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      je super že to hodíš v zime pod bundu a máš to furt pěkně teplý. Pamatuju roky kdy sem v bidonu vozil v zimě ledovou tříš? :-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce