• gersa

    Ma nekdo tip na ram do 10k Kc? Co by jste koupili a kde?

    0 0
    • memorex31  

      No tak zacnem. Mam VECTOR RD1300 (www.vector-bike.sk) Od septembra to je aj v CR, ale stranka nie je funkcna, tak si iba zavolat a zistit. Ram: stoji cca 7000kc s alu vidlicou, ram ma 1,2kg, je trochu maksi myslim, ale ja som s nim spokojny, zatial bez problemov. Aj design je fajn.

      0 0
    • Vrci  

      Čim to budeš osazovat, jestli budeš teprve díly kupovat a vyhovovala byti velikost (58 GT odpovídá 61 fort) tak zkus přes nějakej krám tohle http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… záleží kolik by ti odečetli za díly.

      0 0
    • biker007  

      RB RR 1100 cena 9900kc, sirer omega – okolo 8kkc, sirer carbon +/- 10kkc. sam z nich tedka vybiram. mozna me napada este svorada. favoritem je zatim RB.

      0 0
    • BH  

      Z ceskych FORT, DURATEC,RB, Sirer…, ze zahranicnich napr. Author A5504,… ovsem musis mit jasno zda chces AL a nebo Cr-Mo,klasiku a nebo sloping a take pocitej s tim, ze pokud skladas kolo, tak je vzdy drazsi nez kompletni kolo..Dobra volba si myslim, je ten author je kolem 10 tis. i s karbon vidli a integrovanym rizenim.Kde?na­pr.ebikeshop

      0 0
      • gersa  

        Prene z tohoto sortimentu vybiram i ja… Duratec R8 a RB RR 1100, oba za 10k, oba moc dobry ramy, ale bez zadni karbonovy stavby (snad by se dalo prekousnout). Dale tu jsou FORT a Sirer, huzel s minimalni moznosti vlastniho designu. Zato nabidka Sirerovych ramovych sad je lakava (Ram+vidle za 10800 a Ram+vidle+hla­va+predstavec+ri­ditka+sedlovka za 14k). Jenze to by byla seriovka jak vysita, nic pro me :)) A jeste bych mohl mit ram LuckyBike (totozny s Fortem a Sirerem Carbon) v libovolnem provedeni za cenu do 10k

        A ted babo rad :)))

        Chtel bych to osadit sadou Veloce 2×9 (nebo 2×10, pokud budou penizky navic), rozpocet mam by mel byt do 35k Kc

        0 0
        • MartinXC  

          Toho Šírera koupíš o pár tisíc levněji jako Sypder :-), ale nic moc. Před pár dny jsem silničku dostavěl, šel jsem cestou jetého rámu (zachovalý CrMo s karbonovou vidlí a Chorus řízením) + nová osazení a kola. S novým rámem a vidlí bych byl nejmíň o 7tis dražší. Móóc se mi povedla :-)

          0 0
          • gersa  

            Co jsi volil za komponenty? Fotku nahodou nemas? Spider muzu koupit taky, ceny jsou hodne nizky, ale ta znacka je mi nesympaticka… uz se to tu dost rozebiralo

            0 0
        • ph  

          sel bych do forta. veloce asi 2×10, protoze tu 2×9 vecne delat nebudou, ale je to asi jedno.

          to by se do 35k melo v pohode vejit i s karbonovou­ vidli.

          0 0
          • Thorn  

            Ja praveze idem do Veloce 2×9 – na konverziu na 2×10 staci zmenit kazetu a 1 suciastku v pake, a zatial mi tych 2×10 netreba… radsej tie prachy usetrim na nieco ine.

            0 0
          • gersa  

            To si nemyslim, budes potrebovat akorat retez a kazetu, to je jediny, co se da pri rozumnym pouzivani znicit… a alternativy treba od Sramu (kazeta) budou vzdy

            0 0
            • Pekáček  

              Jenže Campa má každou chvíli jinej ořech, teda drážky na něm. Kolega má osmičkovej Chorus a měl velikej problém schrastit kazetu. Bejt to Shimano, dáš jen jiný kroužky a máš osmičku, nejmenší tam nedáš a hotovo. Nevím jaký má drážkování Shimano desítka, ale doteď dělali pořád stejný. Na Campu jsem slyšel špatný věci ohledně nábojů, prý moc nevydrží nebo se viklaj.

              0 0
              • gersa  

                To by se dalo resit novyma zapletenyma kolama, clovek si rad udela radost

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.