• pablo_honey

    Zdravim. Nakupuju vyse zminene. Se silnickama ovsem nemam prakticky zadny zkusenosti.Co byste mi v tehlete cene doporucili ? Dik.

    0 0
    • biker007  

      70.000? to bych si ji urcite postavil. ram RB, Duratec nebo mozna i Pell's (ty top modely), shimano-campa zalezi na co si zvyklej.kola – ksiriama asi nic nezkazis. bizuterie – asi karbon, pak je to otazka tuhost x hmotnost. jo, taky bych chtel mit tyhle starosti :)

      0 0
      • P.B.  

        Nejakyho Itala urcite na Campe. Jestli ale se silnickou zacinas, tak slusnou poridis i za 30 tis. a zbytek muzes utratit za neco jinyho. Jenom bude o 0,5 – 1 kg tezsi, funkcne moc neztratis.

        0 0
        • preacher  

          Taky nechápu, proč takový drahý kolo. Za 40 tisíc máš supr-drupr kolo, a můžeš si ho poskládat a nechat udělat rám na míru… a 30 papouchů je v kapse.Jak píšeš, funkčně nic neztratí, a váhově zcela jistě nepozná.

          0 0
      • Zdenda CUBE  

        Nechci tu vyvolávat nějaké rozepře, ale na kolo za 70 si dát rám výrobců které si vybral, by mě strašilo ještě po smrti :-). Za takové peníze už bude slušnej celokarbon, který bude vážit polovinu než třeba RB.

        0 0
    • rasto  

      nechces zkusit cesky ram z oceli Sfinxe (postaveny na miru)?

      0 0
    • pivař  

      Rád bych osobně poznal člověka, kterej o kole nic moc neví a hned chce koupit stroj za 70K.

      0 0
      • Jenda  

        ja bych jeste radsi kdyby ho chtel koupit me:-)

        0 0
        • Uža  

          Taky mi prijde divny utratit 70 litru za neco, s cim nemam zkusenosti a nevim jak dlouho me to bude bavit… Nicmene, ja bych dal nejakej karbonovej ram + desítkovou Campu a jeste by mi zbylo na bublifuk:-)

          0 0
      • pablo_honey  

        Hmm … No na biku jezdim uz par let. Chci poridit i silnicku a ty penize me vazne moc nemrzi … howgh a DIK ZA RADU.

        0 0
        • Uža  

          Pokud si nevybereš v sériovkách, který jsou bohužel většinou na Shimanu a rozhodneš se stavět, tak…jestli jsi z okolí Brna či Berouna – stav se u Šírerů (http://www.sirer.cz) a pokud z Vrchoviny – tak Velosport Valenta Pelhřimov (http://www.velosport.cz/). Vzhledem k tomu, ze seš biker a netrváš na Campagnolu, máš opravdu bohatý výběr i v těch sériovkách.

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Znám jednoho takového, ale ten si kupuje kola za 200k :-))))

        0 0
    • jfk  

      tak to je dost penez na sestaveni nejakyho superstroje, ja bych za tyhle penize volil ceskej ram (kamarad ma duratec a je zcela spokojen, rb a sfinx budou dle zdejsich ohlasu podobne kvalitni), campu chorus/centaur, zapletena kola mavic/campa (pokud bych mel neco obetovat, tak bych bral levnejsi osazeni – centaur, a drazsi kola – ksyriassc nebo eurusy) a ten zbytek se uz da lehce dokompletovat

      0 0
    • zwwak  

      Určitě bych volil karbonovej rám a zbytek postavil dle svých představ. Pak jseš hravě na 70 K. Když už ne celokarbon, tak určitě apsoň zadní stavbu. Vedlejší silnice jsou v hrozným stavu.Já volil na zbytku komponenty Pell´s. Nejlepší sady jsou asi pro daný účel zbytečný. Nezapoměň, ještě na boty. Na silnici nejdou bajkový ( jiný kufry ).

      0 0
      • biker007  

        .. pokud si tam ovsem nedas bikovy pedaly ;) ..i kdyz uznavam ze takova silnice za 70 kkc s eggbeaterama se tak casto asi nevidi.

        0 0
        • Viruss  

          Teoreticky proc ne? Silnicni kufry se k eggbeatrum delaj :)

          0 0
    • misaxxx  

      chtel bych poridit kolo okolo 70–80tisic- ne seriovku. tedy hledam ram. mam vytiplo firmy derosa,specia­lized,eddymer­ckx,pinarello…do­porucil by nekdo neco z toho nebo i jine znacky?

      0 0
      • roc.ker  

        V teto kategorii uz se vylozene spatny ram koupit neda. Asi bych si udelal jasno co chci … ultra tuhy, ultra pohodlny nebo neco vyvazeneho. Pokud bych sel do kola za takovou cenu, tak jdu do toho hlavne srdcem. Ja ujizdim na Fondriestech, ale treba Madony od Treka jsou hodne vychvalovana kola.

        0 0
        • misaxxx  

          vcera jsem se byl podivat na SUDETY TOUR. Fondriest tam byli dost videt hlavne tedy TF1. Designove vypadaji dobre ale mam pocit ze bych chtel radeji neco mene kriklaveho…takoveho trochu krizence klasicky vypadajiciho ramu se smrcovnim modernim strihem…ale samozrejme na tom netrvam. napr.Derosa jak jsem uvedl… je oproti takovym ramum strizlik..pak cenove taky nekde jinde.

          Ted jeden dotaz..pokud je myslena kvalita za ram…tak jsem myslel ze je tim mysleno napr oboji.. skvele tuhy a zaroven pohodlny? nebo je v te kvalite vzdy jenom jedna „polozka“ jak pises?

          Ultra tuhy zrejme jiz nepotrebuji-jezdim masters a uplne spice tedy stejne nikdy nebudu-nicmene motivace je pro me bedna.tedy inklinuji k pohodlnosti. Co je mysleno ta vyvazenost?

          0 0
      • Hnoj  

        BMC Team Machine(moje srdcová), Scott Addict RC…

        0 0
      • Zdenda CUBE  

        Většina rámů značek, které sis vybral, je ve vyšších třídách za cenu, za kterou máš v plánu celé kolo. Pokud by ses rozhodl jít do nižších modelů, tak se sice vejdeš do nějakého cenového limitu, ale pak už vynaložené peníze budou převážně jen za značku a né za kvalitu. Radil bych spíš pokouknout po méně věhlasných značkách a koupit dobré celé kolo od výrobce, který ještě není tak moc předražený. Např. v okolí Brna vozí a prodává někdo kala BASSO a ty vůbec nejsou zlý.

        0 0
        • misaxxx  

          mas pravdu ale basso se mi nelibi…vehlasne znacky uplne mit nemusim…sel jsem hlavne po designu, to je tak jedine cemu rozumim.osobne nejsem limitovany cenou mohl bych jit i vyse ale nevim proc…pokud me nekdo rekne ze opravdu kvalitni kolo je o 20–30 tisic výše tak tam pujdu.

          urcite chci kvalitni celokarbon a kvalitni kola a zrejme dura ace nebo podobny ekvivalent v campagnolu..muze byt i levnejsi.

          Pak inklinuji ke klasice pokud se to da tak nazvat.myslim ze by to vse mohlo zavanet italií?

          0 0
      • gemini  

        A co třeba: Wilier Izoard, Campagnolo Athena/Chorus, Fulcrum R3/R1, nebo Zondy… Komponenty nějaký neokoukaný – 3T, nebo třeba můj oblíbený Controltech…

        0 0
        • misaxxx  

          Vcera na sudetech tour byl i tenhle ram take docela videt…je to podobne jako fondriest jak tady vyse psali…

          tyhle kola nikdo neprehlidne…ale s prominutim desne me to evokuje vokaty design od kellysu u biku. Chtel bych mozna neco strizlivejsiho.

          dale napr. u specialized me stve to dynamicke prohnuti horni trubky-tento pocit vyvazi to ze kolo od speslu bylo vitezne u zavodu roubaix na kostkach:-)..jsem asi blazen jak to vybiram.

          0 0
      • Attila  

        Třeba u Spešlu hodně záleží na tvých preferencích jízdního stylu. Podle toho se dají vybrat dva různé rámy s dost odlišnými vlastnostmi.

        Za 70–80 se už dá postavit dobré kolo. Raději bych zvolil levnější sadu ve prospěch lepších kol.

        0 0
    • PetrK8a  

      Za mě Treka http://kola-visek.cz/index.php… zbytek peněz bych investoval do něčeho jiného nebo popřípadně počkal na nějaký ten upgrade. Neni to nejlehčí, ale aspon carbon rám a kvalitní komponenty.

      0 0
    • roud  

      Pánové co se podívat na datum založení dredu ? ? ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.