• Caute vsichni Brnaci, jsem spis rekreacni jezdec ale rad se projedu, jenze svoje blizke okoli mam uz jaxi projeto a nevim kam primo a cilene si vyjet. Bydlim v Brne-Zapad(Bystrc). Znate nejaky pekny cyklotrasy, terenni cesty(sjezdy) nebo jine cile, kam se vyplati si zajet? Diky predem za zkusenosti

    0 0
    • MartinXC  

      Zkus udelat prehled, co mas uz projety.

      0 0
    • JohnLee  

      Hmmm,ja toho moc projetyho nemam,vsazim na osvedceny trasy ale naposled jsem byl v Zamilcu se podivat na tu trat…a tam muze byt vyborny pojezedni…

      0 0
    • blue.sun  

      Noooo… taky záleží na tom, co chceš jezdit. Dá se jezdit po silnicích, dá se taky ale jezdit v docela ošklivých terénních podmínkách. Stačí říci. Tras je docela dost.

      0 0
      • JohnLee  

        Ja bych prosil ty osklive tereny…:)

        0 0
        • blue.sun  

          Tak si zkus vyrazit od hráze po pravým břehu směrem k Bítýšce a pak před Bítýškou uhni po modrý cestě směrem na Rozdrojovice nebo po zelený k Jinačovicím. Zaručuju ti docela ukrutnej zážitek z bahna, kamenů a docela krásný cesty v zářezu kolem přehrady… Moje zamilovaná cestička, jojo…

          0 0
    • vili  

      cus bydlim taky b bastru,jezdim sem tam kdyz mam cas.jedu po pravym brehu prehrady az do bitysky,tam je hodne dobrej terenek,ale tam to asi znas…z bitysky do smelcovny,pivo,pak nahoru na marsov kolem lomu(ten beru zleva)dojedes na asfaltku a furt z kopce,sjedes dolu k rece a kolem Sarky az do tisnova,odtam na drasov po silnici pak pres pole k vapence cebin,odtam vede pres pole cesta napred asfalt pak polnacka do kurima kolem trati vlaku,z kurima do ceske po silnici prejedes po moste pres dalnicu a za mostem dolu a super cesta kolem trati okolo rybniku az do reckovic,projedes reckovice do medlanek kolem letiste a lesem kolem zoo dolu pak padacek nahoru a ses nad kninickama,prejedes silnicu na kurim a sjedes dolu k prehrade…pivooo a dom.ted nevim kolik to je presne ale cca 65 kilaku,ale to fakt strilim,nemel sem tachec

      0 0
    • riku  

      já jsem z kohoutovic. celkem fajn je bobrava a okolí (kopce u želešic, ořechova, střelic, nebovid) – a z bystrce to není daleko!

      0 0
    • trib  

      Jednoducha rada: KUp si mapu a projet vsechny znaceny trasy. Pak se muzes vydat i na neznaceny:) Vsude je hezky a jedine takhle si najdes mista, ktera zaujmou zrovna Tebe … jinak zkus se mrknout treba na stranky www.prygl.net treba i tam najdes inspiraci.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.