• Bosy

    Co vozíte za oblečení podzim popr. zima

    0 0
    • pitelboy  

      v zime: moira trenky, capaky zimni sensor fusky, moira tricko, moira dlouha, tepla s sustakem na tele, dlouhej dres, no-wind vesta, rukavice, cepice,..

      0 0
    • jonti  

      dlhe nohavice s nowindom vpredu, ak je zima tak aj spodky klimatex 3/4 tove, ak vazne zima tak dlhe hrube, hore klimatexove tricko alebo rolak, klimatex bundu vpredu neprefukavu, dres s kratkym alebo dlhym rukavom na to, a na to tenku vetrovku, co sa da dat dole. Na nohy samozrejme navleky, ruky windstopper dost tenke rukavice, ak je vazne velmi zima tak lyzierske, pod prilbu celenka alebo kukla

      0 0
    • MARIN  

      *10–15ºC…..kra?asy,ná­vleky na kolena,2× pomožky Moira,dlouhá MoiraUL,dres,teplé návleky na ruce,vesta,dlouhé rukavice

      *10-ºC…..kra?asy,ča­páky, 2× pomožky Moira,dlouhá MoiraUL,dres,teplé návleky na ruce,vesta,dlouhé rukavice,šátek

      *5–9ºC…..kra?asy,ča­páky, návleky na boty, ponožky MoiraUL, ponožky MoiraPlyš,dlouhá MoiraUL,dres,teplé návleky na ruce,bunda Craft,teplé rukavice,čepi­ce Moira

      *0–4ºC ….. kra?asy,čapáky NOWIND, návleky na boty, ponožky MoiraUL, ponožky MoiraPlyš,dlouhá MoiraUL+dlouhá Moira Duo,dres,bunda Craft,rukavice NOWIND,čepice NO­WIND

      *-5–0ºC ….. kra?asy,čapáky NOWIND, návleky na boty, ponožky MoiraUL, ponožky MoiraPlyš,dlouhá MoiraUL+dlouhá Moira Duo,dres,bunda Craft,rukavice NOWIND+slabé rukavice,čepi­ce NOWIND

      Ale hodne taky zalezi jestli zrovna fouka,mrholi,sne­zi,jedu na silnici nebo terenem…

      0 0
      • vlk  

        a jaké návleky na boty používáš to máš neoprény třeba i 5–9 stupňů?

        0 0
        • MARIN  

          navleky kdyz je nad ´0 tak vetsinou Author nowind a kdyz je vetsi zima a nebo dellsi jizda (na silnci) tak si beru nejake zateplene stare Asos a jeste si pomaham novinama na spicku boty

          0 0
    • notakale  

      byl jsem v brne v xcr a maji tam bundu – ale ted si fakt nejsem jisty, ale myslim ze Svorada.. mate s ni nejake zkusenosti?

      0 0
    • Lister  

      Už jsem to tu psal tak ještě jednou
      Tak tohle jou moje kombinace oblečení odzkoušené letos na podzim. Teploty kolem 16: Moira+dres, návleky na ruce dle potřeby, letní kra?asy, zateplené nákoleníky, teplé nebo lehké ponožky 11–16 stupňů: WS bunda, moira mono krátký rukáv, kra?asy+trenky moira ultralight+ná­koleníky, lehká ponožka+návleky. Teploty pod 10: WS bunda, moira ultralight dlouhý rukáv, zateplené čapáky pod ně kra?asy, teplé ponožky+návleky. V téhle kombinaci to myslím půjde až tak do teplot kolem 0 jen přidám vrstvu na tělo(letos jsem v takových teplotách ještě nejezdil). Zatím jsem jezdil v krátkých rukavicích, ale v batohu pro stav nouze přichystány pletené prs?áky, které dávám pod ty cyklistické. Nejsem žádný zmrzlík. Spíš dávám vždy o vrstvu mín než ostatní.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.