• Tomcat

    http://www.norco.com/…es/index.php

    Co na to říkáte? Podle mně Torrent s 170kou vidlí je fakt mazec. Jinak barvy se taky docela povedly.

    0 0
    • wroum  

      pekny, moc pekny. muj favorit? VPS SIX. nevadil by mi ani FLUID na xc.

      0 0
    • blue  

      mimochodem… http://www.norcobikes.cz/…bor_2005.htm

      0 0
      • Tomcat  

        Ehmm.. ti kterech co se týká si myslim se v B-F nevyskytujou, nebo už u Norků sou ;-). Škoda, že nemám jim co nabídnout, ten Atomit 4Hun je zuper.

        Jinak upisovat se na dva roky? No nemusí to bejt nejhorší.

        Mimo by mězajímalo o co firmám víc jde, jestli o někoho kdo je zvyditelní, nebo o toho kdo bude mít výsledky. Protože to neni úplně to samí

        0 0
        • blue  

          no to je jednoduchy… timhle si celkem za malo penez mezi presne cilenou skupinou lidi zajistej reklamu… cim vic jezdcu na norcu v tymovym dresu, tim vic budou videt… a treba jim pak uz je jedno, jestlibudou dojizdet v prvni petce, nebo v pulce startovniho pole

          0 0
          • Tomcat  

            No tak nevim jestli to je jen vo dressech ,ale to pak vede Dookie a Author s RB :-).

            0 0
            • blue  

              no jasne, o cem jinym? dres je videt nejvic, toho si kazdej vsimne vic, nez kola… a proto shanej dalsi lidi, aby jich bylo v zavodnm poli videt jeste vic

              0 0
              • Tomcat  

                :-) Jak že to říkali naši sousedi „…nás mnogo…“ Taktika dobr,á přímo super, protože lavinu a potopu prostě nezastvíš.

                0 0
              • Radek Broz  

                Ja si i se svymy chabymi znalostmi marketingu myslim, ze o takova propagace neni vubec zadouci. Jednak je pocet lidi, kteri jsou do DH/4X biku schopni a ochotni dat tolik penez dost omezeny a pokud by jich firmy sponzorovali hodne, nenajde se dostatecny pocet platicich jezdcu, diky kterym by se vratili naklady na reklamu. Dalsim duvodem je to, ze bikeri jsou individualisti a to, ze na nejakem kole jezdi mnoho lidi velkou cast bikeru ke koupi onoho kola rozhodne nepresvedci (spise naopak – spousta lidi chce to, co nema nikdo).

                0 0
                • McBlacky  

                  hele když už se o tom marketingu bavíme, tak se mi zdá, že i na tý zvýhodněný ceně má dovozce malou marži :-) kdyby to dával týmákům zadara tak to bylo jiný…

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Hele tohle neřeš, zadara dostane tak Frkous , Speacemanem a Krauzíkem novýho Arthura .

                    0 0
                  • Jenda  

                    Presne tak jediny co podle me udelali je ze si nevzali maloodchodni marzi. Takze jako dovozce na tom vydela stejne a to tak pokreje ty naklady na dres a licence. Takze pro ne reklama za nulovy naklady.

                    0 0
                • Tomcat  

                  Týmoví jezdec a vlastník ochrané známky produktu RB promluvil… LOL… Sorry já musel.. Peace.. Vod tý doby co Padlista nemá adekvátní přístup na net, nemá tu kdo rejpat tak ho zaskakuju.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tipli ho v praci ?

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Ne. Vypadá, že nemaj moc schopnýho člověka přes IT , protože mu furt nejde pošta(a inet), zadruhý je z něj stává workoholic a prestěhoval se někam kde neni na netu

                      0 0
                • blue  

                  na druhou stranu jezdi v poharu spousta hobiku a na zavody se choudi koukat spousta jejich kamaradu a spousta z nich treba nema poradny kolo… pro ne to je zajimava nabidka… a sest zlevnenejch kol neni jist pro norco zas takova suma, aby to neprezili bez toho, ze se jim to nevrati v prodeji… takze to je vazne dost levna reklama… a s tema individualistama bych pri pohledu na strojovej park v poharovejch zavodech zas neprehanel :-)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Kluky z Norca znam a spis bych rekl, ze radi nekoho nadejneho podpori, nez ze by hledali co nejlevnejsi reklamu.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      snažej se o obojí a to je bobře. Patřej k nejlepším co prodávají pro masy.

                      0 0
                  • Tomcat  

                    To je pro pohárové jezdce a né pro jejich skoro nejezdící kamarády Nedělej rovnáse mezi firmou Nocro a dovozcem

                    Jediný stím vozovým parkem máš pravdu dostupný neznamená velký výběr. A že to je hodně velkej stereotip.

                    0 0
                    • blue  

                      pohar muze zacit jezdit kdokoliv, ne?

                      0 0
                      • Tomcat  

                        Já nemluvím o ČP jako takovým ,ale o podmínkách tý Norco akce. ;-)

                        0 0
    • Radek Broz  

      Pral bych vam videt, jak jsme o vikendu obradne sedeli u ohne a dovozce nam nechaval kolovat jednotlive ramy. Kazdy se s kazdym modelem chvili pomazlil a obradne ho podal dalsimu;-) Barvy se podle me povedly jen na fullech. Z pevnaku je docela hezkejzlutej Sasquatch, ale ta grafika, co je na pevnakach, je vazne ulet. Mam pocit, ze si reditel Norca pustil poprve v zivote Ilustrator a neco tam sam naplacal.

      0 0
    • Mox  

      Hehe, podle me je norco kolekce 2005 zdaleka nejhorsi co jsem zatim videl. Design, geometrie(sjez­dovych, freeridovych) je fakt fuj. Ok, libi se me ocelak na street (ten za padesat litru, ale ta cena ne :) Takze norco letos opravdu ne. A abych si koupil treba A-line tak to by me museli jeste doplacet, takze bych si ho vlastne nekoupil :)

      0 0
      • Manas  

        Tak tak, barvy jsou uplne nejuchylnejsi. I ta Kona co tenkrat delali v Hawaii stylu bylo luxusni. Libi se mi jen A-Line a ten ocelak taky. Pak by se mi libilo taky mit konto na Kajmanech :-P Abych na to vsechno mel … Letos z novejch katalogu je docela zajimavej Scott a Giant.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Myslis, ze kanarkovej seskoč loni byl hezci? :) A-line je o dost lepsi nez 04. Sjezdak je uplnej luxus. Ta grafika na pevnakach…no letos se mi to nikde nejak moc nezamlouva, ale clovek si zvykne :)

        0 0
        • Mox  

          Hehe, n(a/o)rcomen se ozval :-) „A-line je o dost lepsi nez 04…“ …a taky drazsi. A zvyknout si asi opravdu budes muset.

          0 0
        • Radek Broz  

          No, ten zelenej se mi zdal lepsi. alepson na nem nebyly ty kruhovy vysece;-) Fully jsou pekny a mnohem lepsi nez loni (bohuzel i drazsi) a to nejen DH a A-l, ale treba i Six. Pevnaky jsou, co se designu tyce, dost ulitly :D

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.