• brantec

    co rikate na novou kolekci kol od Superioru? www.superior.cz/…ce-2007.html Podle me super chrti bajky:-P dlouhy ramy se mi libi. Řada MTB Profi na SRAMu, novy crossridy..moc pekny:) Ale co me docela zarazilo, je vedeni lanka k prehazovacce u modelu TEAM RACING SC: www.superior.cz/…am/bike.html?…

    Anketa: Jak se vam libi nova kolekce biku od Superioru?

    36x
    59%
    21x
    34%
    4x
    7%
    0x
    0%
    0 0
    • easyrider  

      Mně osobně se v současné době superior líbí víc než třeba Author… Vlastně víc než cokoliv jiného (Ravo,Kellys,…)

      A třeba to že podporujou závodníky, dělaj 29" palcový kola je znakem toho, že to není nějaká umělá značka…typu Galaxy,Vertec,apod. Docela by mě zajímalo,jestli se pustí docelopér…

      Takže u mě za jedna.

      0 0
    • maxtor  

      Nejsou ani tak drazí a ty kola vypadají parádně. Líbí.

      0 0
    • grafik  

      nadherne biky, do nove sezony poridim pravdepodobne ram team racing Al, pry ma stat kolem 6t, rozhoduji se vsak jeste mezi modrym xp20 – hlavne kvuli kvuli barve, rikam si ze cerny bike uz nechci ale kdo vi …

      0 0
      • Chudas  

        Celkem mě štve, že jsem si koupi GF kde sem zacaloval hlavně za značku a když vidim tu výbavu za 45 000 tak nemám slov....... nádherný kola....... ta váha je taky příjemná.

        0 0
        • grafik  

          co nadelas, to je zivot :) jsem toho cerneho profi videl zive a je mnohem hezci nez na fotce, nejradeji bych pro nej sel hned dnes abych ho jeste stihl pred zimou poradne projet :)

          0 0
      • brantec  

        Prave se si tak rikal, kolik budou stat ty ramy.. Tech 6t, co pises se mi zda malo:-/ To bych tipoval jako cenu za ram na xp930:) Lonske xp920 sem nasel za 3,5t slevnene prave ze 6t. Ten na xp930 mně prijde takove, nevim jak to napsat:), moc vysoke. Ta sedlova trubka je dost dlouha, vypada to trosku jako takova „koza“ kdyz to prezenu. Skoda ze tam nemaji geometrii.

        0 0
        • Palba  

          960tku 05 rocnik sem kupoval za 7200,–. DIval jsem se ted kolik stojej tyhle vyssi tridy a je to drazsi, takze za 3k urcite ne, pokud ma byt novej.

          0 0
        • Rolei  

          Geometrie tam jsou

          0 0
        • grafik  

          tech 6t za ram MTB TEAM mam primo z prodejny od korinka … ale pocitam ze bude stat tak kolem 7–8, pokud bude drazzsi tak beru modrej xp20.

          0 0
      • gobike  

        Supa uz mam taky vyhlidnutyho a jestli bude Team racing stat tolik, kolik rikas, tak je to zatim favorit! :)

        0 0
    • dada  

      no to sou megahnusný kliky na ty 930ce......blllle­eee jinak by to bylo pekny kolo s tou X.0 a crosridama…no az slevnej 30% tak to koupim a ty kliky hodim este v krame do kose :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      no nevim. samá skorosilnička. ;o)

      0 0
    • Zodiax  

      Netusite nekdo proc opustili zadni karbonovou stavbu?

      0 0
      • rock  

        Tipl bych že ji nahradili monokokem :-( … „evoluce“ … ale mohli ji nechat alespoň u druhé nejvyšší řady, ach jo …

        0 0
    • Jenda  

      stvou me ze uz asi 4 roky prosakuji informace ze by meli zacit taky delat fully a porad nic. Chrti biky pekny ale dokud nemaj v nabidce fully tak je to pro me polovicni firma, Apache nemlich to samy.

      0 0
    • jecnak  

      Dost me nastvali absenci cepu na vecka u top modelu a pak taky cernou barvou. Mozna si poridim samotnej ram a budu stavet.

      0 0
    • GrandeBelde  

      prostě nádhera…)

      0 0
    • Meesha  

      celokarbon je moc peknej…

      0 0
    • Lister  

      Podle mého názoru nejlepší kolekce kol české značky a i když to srovnám se zahraníčím, tak by na tom nebyly špatně, už letošní kolekce se mi líbila a ta na příští rok je prostě super. Jinak konečně se dělají crossridy i v opravdouvé disc verzi, takže si na ně brousím zuby :o)

      0 0
    • omar  

      me osobne se libi nejvic ze seriovejch českejch značek, je to nepřeplacany ( teda až na ty kliky – ale to je vec vkusu ), stejne nakonec bude RB protože to je RB a do ty ceny se da vejit v pohode se stejnou vybavou :-))

      0 0
    • Meesha  

      www.superior.cz/…5_1thumb.jpg soudrzi prisli s inovaci! hmmm…

      0 0
    • Páník  

      jejich designy byli vzdycky pekny…skoda, ze delaji jen chrti kola

      0 0
    • ydaho  

      hlavně ta celokarbonová silnička na ultegře má bejt pecka…

      0 0
    • MARIN  

      co te jako zarazilo na tom vedeni lanek?

      0 0
    • kurýr na bajku  

      www.superior.cz/…dy/bike.html?… Jediná zajímavá změna…

      0 0
      • poiko  

        tak tohle je fakt krasavec. kdo mkonkrétně ají být ti „specifičtí zákazníci“? slušela by tomu karbonová vidle, ne?

        0 0
    • TinkTink  

      Mne se to libi…na XP 930 i XP 930 Disc – se mi libej moc i ty kliky :)

      0 0
    • pegal  

      tak to celkem muzu ..

      0 0
    • raceman  

      930 disc i 920 disc – bozi kola, perfektni cena na tu výbavu, nevite nekdo koli stoji ty ramy 930 disc a 920 disc?

      0 0
    • fousek  

      no az zacnou delat kola tak uvidime:-)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Totálně odepsali jeden z nejprodávanějších modelů a to 870d. Jak je toto možné ?

      0 0
    • Splinter  

      Tak jsem psal na sklad v České u Brna. Odpovědí mi bylo že všechny rámy jdou sehnat. Cena 5390 za jakýkoli rám řady 900.

      0 0
      • raceman  

        ale je rozdíl jestli seženou fungl nový rám z fabriky nebo sundaj vybavení z kola a střelí zvlášť rám a zvlášť komponenty. ale jestli to je pravda tak je to super, až křupnu leadra tak bych uvažoval o supovi

        0 0
      • excite  

        Jo, to by odpovídalo. Mám taky potvrzeno (jako grafik), že Team Al má stát 6k, akorát umí chudák jenom kotouče :( Takže tohle je pěkná alternativa. Docela rád bych ty rámy viděl trochu detailněji.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Odkud to máš potvrzeno ? Tedy nechci tvrdit, že nebudou k sehnání, ale zajímá mne kdo to distribuuje.

          0 0
        • jecnak  

          Mam v planu si tam nechat navarti cepy na vcka. Snad to nebude problem.

          0 0
          • excite  

            Mně odepsali: …„rám Team SC má zeslabované vzpěry a proto navaření není možné, rovněž používání adaptéru je přinejmenším riskantní. Co je důvodem pro to, že nechcete kotouče ?“ Ale kdybys zjistil, jak bezpečně udělat, tak sem s tím…

            0 0
            • Thidney  

              g a taky nutnost koupit set kola und kotouče tzn. hromada dalších peněz

              0 0
        • grafik  

          zajdi si tam osobne jeden kus Teamu bika maji v prodejne

          0 0
      • Coudy  

        Cize aj 29", model 929? Ake je tam prosim Ta telefonne cislo? Diky.

        0 0
        • m.k.2  

          www.cyklosportceska.cz minulý týden mi sehnali loňský rám model 829

          0 0
          • Coudy  

            Diky, a co Ta vysiel prosim Ta ten ram? Aku mas velkost? Nevies, ci mali este 21" ?

            0 0
            • m.k.2  

              Rám je 19´´ a stál 2.200 Kč, ale normální cena bude asi vyšší, protože tento je loňský model a měl maličký škrábanec na zadní stavbě.

              0 0
              • Coudy  

                Aku planujes kupit vidlu?

                0 0
                • m.k.2  

                  Momentálně mám od Milana1 upravenou Suntour NRX 8100 LO a jsem spokojený, výhledově bych bral něco s vyšším zdvihem asi Rebu, ale to záleží na financích.

                  0 0
    • lizar  

      Zdravím, tak když už jsem u těch rámů tak vám tady jeden přihodím :)

      0 0
    • dury  

      zdravim, vie mi niekto poradit distributora znacky Superior na Slovensko. na mail akosi neodpovedaju :( dakujem

      0 0
      • grafik  

        ze, me taky nepisou a to uz cekam 14 dni :O s distributorem neporadim, mozna by nebylo od veci se domluvit v mistnim kamenaku

        0 0
    • mosquito  

      btw vite ze pojistovna Metal Aliance dava na nakup Superioru pro klienty slevu .. ja uz kolo mam ale kdo premysli at kukne na jejich web :O

      0 0
      • grafik  

        odkaz?

        0 0
          • Vymi  

            ty ceny jsou bezva ale samozrejme to jsou ceny za kolik to kolo dostanes na podzim…az je slevi… ze… jinak garancni prvni servis by mel byt prece zdarma… a davat 500,– za jen zkontrolovani pouhym pohledem… ach jo…

            0 0
            • mosquito  

              s cenama nevim po teto znacce sem tak moc nekoukal, ale je to mozny, a za garancku sem ted daval (v jinyho prodejce nez sem si kolo koupil 100kc) takze pohoda … spis jde o to kdy se tam dostanou ceny za modely 2007 – pak se samo uvidi

              0 0
              • Vymi  

                samozrejme se mi kola od SUPA moc libi a hlavne jejich ramy letos polepsili… ale ten servis kola si delam porad sam… jen kliky ty si vzdy nechavam sundat.. Deore LX 05 nechce se mi kupovat klic… :-)

                0 0
                • grafik  

                  ram xc 810 maji za babku u korinka www.superior.cz/…tb/bike.html?… do techto serii bych nesel, minimalne polovina veci by bylo potreba vyenit. Geometrie ramu XC je stejna jak u XP , ale me se vic libi ty XP. V tvem pripade bych se vy-ral na cele kolo a poridil jen ram … a doufam ze nebudem mit stejne typy :)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.