• Nevíte někdo kde se daji koupit řetězy této značky ve Vých.čechách popřípadě nějaký i-shop?? ve Velu je velmi dobře hodnotili, ale nemůžu je nikde sehnat. Díky

    0 0
    • Standa  

      Jestli scháníš na devítkovou kazetu tak mi napiš na e-mail adresu a já ti ho pošlu(samozřejmě zadarmo).Doufám,že neskončil v popelnici.Možná vydrží o trochu dýl,ale NEŘADÍ !!!!!! Je úplně novej.

      0 0
      •  

        jak jako neradi,co mas za kazetu,

        0 0
        • Standa  

          Kazeta Sram PG950.Když je řetěz rovnoběžně,to znamená,že se nekříží,tak při hození dolů,nebo nahoru prostě jenom rachtá,ale nehodí a zůstane na stejném kolečku.Pokud je řetěz jen trochu šikmo vůči kazetě,tak hodí.Zkusil jsem ho přehodit na manželčino kolo(přehazka XT 04 s inv.pruži­nou,pastorky shimano deoreLX) a ten samý výsledek.Jinak používám řetězy sram,popř.shimano a řazení bez problémů.

          0 0
          • Santus  

            Bohuzel mam stejnou zkusenost, prehazovat se mu moc nechce. Koupil jsem zrovna dva a ted budu menit prvni, vydrzel celkem dost 1900km , jeste musim pretrpet ten druhej …prece ho nevyhodim.
            Pro uplnost… na trekovym kole kde mam Alivio, tak osmickovej CZ retez prehazuje slusne.

            0 0
        • Geralt  

          Mi to taky moc neřadilo, šel na kolo spolu s novým XT šaltrem a 9 kazetou LX. Po 850 km jsem ho pro kontrolu změřil a šel pryč, páč už byl na 4 zubu.......kla­sika od shimana hg 73 řadí mnohem líp a za stejnou cenu, tj. 380,– Kč. Testy ve Velu nejsou vševědoucí.....:)

          0 0
      • McBlacky  

        a nemáš vakl na šaltru?

        0 0
        • sharkcom  

          mě řadil na osmičce celkem v pohodě. Kazeta SRAM. Ale shimano řadí lépe. Ale, vydržel 1200km a to sjem se o něj staral jak o vlastní… Za 420,– už ne.

          0 0
          •  

            ale furt je to lepší než cca 1000km na sram pc-59 za 480 nebo kolik stoji

            0 0
      • kovar  

        mám zkušenost s jedním ČZ F300 (na osmičku) a ani dýl nevydržel, než třeba Sram61(8) nebo Connex808

        0 0
    • kankrlicek  

      V Pardubicích u Kostelíčka, za 300 takovou jakoby pozlacenou ČZ. Na rohloffovi to vydrželo asi 500 km a už mě měrka spadla na 3. zarážku. Byl těžký, takže mlátil do rámu. Šlo to pryč a teď tam mám sram 59.

      0 0
    • rasto  

      zas tak velky zazrak to neni. mne se nerovnomerne vytahoval, po 800 km sel pryc (9kol). pod 400,– ho asi nesezenes.

      0 0
    • pelt  

      Jsou ty problémy s řazením při použití ČZ řetězů pouze u devítikoleček, nebo se vyskytují i třeba u sedmikoleček a tak podobně? Uvažoval jsem, že bych při výměně řetězu na sedmikolo podpořil domácího výrobce…

      Mimochodem, kde se dají sehnat v Praze nebo Příbrami?

      0 0
    • hurikan  

      Letos jsem si dal na kolo poprvé řetěz ČZ, ani ne po týdnu ježdění jsem s nim jel maraton Okolo Hradce a během těch 70 km se mi 2× přetrhl (a to se to jede prakticky skoro pořád po rovině…), takže ihned potom letěl do koše…A to byl na kolo nasazen ve slušným servisu. Když jsem si pak šel nechat namontovat nový řetěz (už jinam), tak jsem chlapíkovi řekl, a? tam radši hodí shimano, že ČZ už nee…No a borec řiká, že ČZ řetězy ani nemají, že s nimi mají špatný zkušenosti, že prý často praskají…To? moje zkušenost s touto znakou…

      0 0
    • Thomas  

      Vydrzel dele nez Sram nebo Shimano ale chod byl o poznani horsi. Pouzival jsem ho na 9-kolecku.

      0 0
    • black.horse  

      Mám na dir?áku tu verzi pro BMX kola(jednorychlos­tní), neřadí, protože mám singlspeed a vydrží víc než bikový řetězy a stál jen 120,– chachaaa:-)))))))))))

      0 0
    • Dopitak  

      letos jsem právě dojezdil druhý ČZ řetěz, celkově letos třetí vydrží normálka, něco pod dva tisíce než propadne měrka (1600–1800 asi), to co hoši píšete o špatném řazení, nechápu, řadí stejně jako shimano nepřetrhl jsem řetěz nikdy, to záleží na kusu a také na tom, jak člověk řadí rozhodně proti ČZ nemůžu říct nic špatného ten první kupovaný v zimě stál 380, teď v létě už za něj chtěli 420, ale i tak je to dobré mezi nimi jsem měl shimano, a připadalo mi to všechno stejné a to nejsem žádný luf?ák, nejbližší celá letošní dokončená najetá tisícovka bude desátá takže nikdy se nelze zavděčit všem

      0 0
      • pelt  

        Kde je kupujes? Obesel jsem par cykloservisu a nemeli je – a zrovna me postihnul zachvat patriotismu a tendence podporovat domaci vyrobce…

        0 0
        • Santus  

          Presne tyto pohnutky jsem mel taky, chtel jsem podporit kolegy od zeleza, ale byla to chyba, radil spatne. Jinak je vyrobenej moc pekne a na pohled kvalitne. V Brne je prodava Pavka, nebo mozno koupit primo ve skladu v Cernovicich(lev­neji).

          0 0
          • Dopitak  

            jo v Černovicíh ve firmě CONTRA, najdi si to ve vyhledávači

            ale mně řadí dobře!!

            0 0
    • pavlicek  

      Me taky radil spatne uz jako nove nasazeny (Deore kazeta,XT menic). Sice jsem ho nepretrhl, ale menil jsem ho rychle za PC59. Ten mi radi bez problemu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.