• zdenek

    Tak jsem se snažil koupit 8-mičkový řetěz na Campu. A výsledek po návštěvě několika prodejen?

    • Campu nevedem, málo se prodává
    • 8-mi už se nedělá, náhrada není
    • nevedem, doporučuji Sram
    • nevedem, doporučuji Shimano, Sram v žádném případě

    … Dále nic neřešící diskuse, jestli lze použít 9 Campu. Co prodavač to opačný názor.

    Máte někdo vyzkoušenou náhradu?

    0 0
    • Paja  

      Ja myslim, ze C9 se da pouzit aj na osmicku.

      0 0
    • slou  

      Tož tady je jedna věta z webu Campy

      Does the C9 chain work with the 8s drivetrain?

      Yes.

      Si myslím, že to je jasná odpověď. Teda pokud neberou ostatní komponenty od Campy a nemaj tam nějakou vychytávku.

      0 0
    • Orbis  

      No já sice nejsem silničář, ale zkus si ho objednat z netu třeba na www.cyklomaterial.cz/:)

      0 0
    • Banjo  

      Jen tak mimochodem, sel by dat C9 na bika se Shimanem? Slysel jsem o megavydrzi Campy, tak bych to rad zkusil.

      0 0
      • slou  

        Šel, mam Shimano a C9 řetěz a v pohodě, nevím sice jak je to s tou životností, ale ve kšeftě mi řekli, že mi to odrovná pastorky :) tož nevím. Mám na něm najeto cca 400km a měrce se nechce moc dovnitř. No uvidím. Jinak 69 od Sramu mi vydržela cca 800km a měrka šla na 3 zub což mne trochu překvapilo.

        0 0
        • JohnLee  

          Takze jde i Šimáno a osmikolo?

          0 0
          • slou  

            9 jde, 8 nejezdím tož nemám osobní zkušenost. Ale jestli se dá věřit věcem z webu tak by jít měla.

            0 0
      • mm  

        da se to pouzit jen v pripade, ze nemas ozubeni ojety. Campy sou totiz od vyroby podstatne min „vytahany“ nez ostatni retazy.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.