• shamaan

    Ahoj.. jakou pumpicku pro vzduch. vidlici byste mi doporucili. Za rozumnou cenu.

    0 0
    • thulio  

      zajdi na benzinku a fukaj zdarma :) ale opatrneeeeeeee

      0 0
    • djano  

      Velky rozdiel tam nebude. V cene ani v kvalite. V cene tak do 300,–. Ale nezmienil si sa ci chces nizkotlaku (Marzocchi) alebo na vyssi tlak – napr.ak tam mas vzduch.patronu.

      0 0
      • pegas  

        do 300??Vse jsem videl tak od 700 do 1100..taky shan9m neco na rock shock xc..

        0 0
        • Marek  

          Staci sehnat pouze nahradni hadicku k nejaky vidlopumpe. Tu jsem sehnal za 30 a pouzivam svoji stavajici obyc pumpicku na kolo. Sice nemam tlakomer, ale to vubec nevadi.

          0 0
        •  

          Specielne u rockshoxu mela bejt pribalena, protoze ale cesky prodejci jsou zpravidla ku.wy tak je prodavaji zvlast

          mam na DukeXC rock shox original funguje bezvadne

          0 0
        • djano  

          pegas : Pisal som o rozdieloch, myslel som tym aj rozdiel v cenach. Ak to vyznelo inak, ospravedlnujem sa.

          0 0
    • Boris  

      A jakou pumpičku na Marzocchi? Dá se vůbec na krámě pořídit orig?

      0 0
      • Pavlos  

        To by me taky zajimalo:)

        0 0
      • djano  

        Da sa. Mam ju, aj ked nepoznam skutocneho vyrobcu. Ja som ju kupil u naseho dovozcu (vysoke ceny, vidlu som kupil inde) za 1490,–Sk.

        0 0
      • lubos  

        Jasne, da se. Ale treba u me Maratonky je i tahle pumpa ponekud vysokotlaka. Ma stupnicu do asi 7baru, 100psi je to, nevim ted presne. Jenomze nohy ja foukam na tlaky 18–24psi :)

        0 0
      • P.B.  

        A proč? Já to foukám Vellou Duopíst s tím kovovým nástavcem a tlak kontroluju běžným měřákem na kola od auta a nemám problém a ušetřil jsem si investici 1 tis. Pravda, koukání je o trochu komplikovanější, ale jednou za rok to v pohodě přežiju.

        0 0
        • Boris  

          Je fakt, že je orig. dost drahá. Zkoušel jsem to normální pumpou, ale nenafoukal. Asi moc velkej tlak na pumpu, či co. Závit by seděl. Jakej kovovej nástavec máš na mysli?

          0 0
          • P.B.  

            Takovej mosaznej, nebo jakej hajzlik, kterej má závit na motoventilek a z druhý strany je zakončenej tak, aby šel vrazit do gumový koncovky v pumpičce na galuskovej ventilek. Měli by to mít opravdu v každým bikeshopu. Ještě detail, má to totiž ventil, kterej je ale dost naprd, občas se zasekne, tak je třeba s nim o něco tvrdýho poklepat. Nasroubuju ten hajzlik jen na kousek, aby neupouštěl tlak, který už tam je, nasadim do „hajzliku“ pumpičku a foukám radši trochu víc a měřákem pak upouštím.

            0 0
    • kovar  

      to jsou ceny, mi se zda, ze nekdo kdosi rikal asi na BF, ze tlumicovo-vidlicozni pumpicku sehnal za 400Kc, cca, to by me moc zajimalo…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pritelka ji koupila taky za 350,– pekne kovova, vysokotlaka s manometrem…no zadari se obcas:)

        0 0
        • Boris  

          Pá-dista. A kde ji přítelka sehnala? Co je to za značku?

          0 0
          • pegas  

            djano: aha,tak to pak jo:o))..v poho..co vim,tak se da sehnat za ±400,ale musis mit fakt stigro..co vim,tak rozdil v pumpe za 500 a za 1200 neni,platis za znacku..tod muj nazor..

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.