• Schwinn

    Podelste se o zkusenosti s minipumpickami, nejlepe univerzal schopen bez potizi nafoukat galuskac i autoventil. Dik.

    0 0
    • Barbanek  

      vozim sebou pumpicku Author AAP-M04-Cmp sem sem sni spokojenej pouzival sem ji driv na veskere dofukovani, foukani novych kol dokud sem si nekoupil velkou pumpu a no problem.

      0 0
    • BB  

      dobra je Topeak Pocket, umi oboji a vejde se do kapsy, nevyhoda je, ze je trochu drazsi, cca 500 Kc

      0 0
      • Schwinn  

        Tak presne tuhle jsem mel minuly tyden v ruce a vypadala, ze by mohla docela funkcni. Cena nevadi, vadi kdyz potrebuji dofouknout a nadru se u toho jako kun:-)

        0 0
        • BB  

          s nadrenim se pocitej u kazde minipumpy, je to nouzovka na cestu, krome minipumpy mam doma poradnou velkou pumpu, kterou pouzivam na kola a na auto

          0 0
          • Schwinn  

            Ja mam asi 3 roky velu duopist, galuskovej ventilek nafoukam celkem v pohode, ale dojede-li na autoventilek, tak to je vazne utrpeni, protoze na ten ventilek proste nejde poradne nasadit. Prave proto se mi libil system uchyceni u Topeaku.

            0 0
            • ravo  

              Duopist od Vela mam taky a mám úplně stejné zkušenosti:-(

              0 0
            • enjoy  

              mam taky duopist a na ten autoventil jednoducha pomoc.za par drobnych redukci kterou predem nasroubujes na ventilek a pak nasadis pumpicku normalne jako na galuskovy.

              0 0
              • ravo  

                Mám ty redukce 2. Fungovaly berz potíží. Jenže pak se jednoho dne stalo, že když jsem redukci našroubobal na atoventilek, tak z ventilku utíkal vzduch. No a od toho dne to tak je pořád, já jsem na to několikrát koukal a dodnes nepochopil proč to najednou dělá tohleto.

                0 0
                • enjoy  

                  vim vim.me to taky delalo,ale zjistil jsem ze je to tim ze se to nenasroubuje uplne,takze je to asi nejaky zabordeleny.kdyz jsem nemel naladu to cistit tak jsem to vzdycky dotahl klestema,jde o malinkej kousicek,kterej ale bohuzel rukou nejde.

                  0 0
                  • ravo  

                    Tak jsem se vykašlal na ranní hygienu a šel jsem ty redukce vyčistit a profouknout – a div, fakt to funguje. Takže díky za radu:-)

                    0 0
    • Barbanek  

      BTW mate nekdo zkusenosti s bombickama? vozite je?

      0 0
      • pegas  

        bombicky jen pro zavod,jinak zbytecny a drahy..

        0 0
      • Karlos009  

        Vozím jednu a duši, vejde se mi to do malinke podsedlové brašny. Fakt je, že jedna bombička kolo nenafoukne tak jak bych si představoval (mám fulla a foukám dost natvrdo) ale stačí to. Pokud jedu s pohodovou skupinou, tak si stejne od nekoho pujčím pumpu. Pokud jedu sám, nebo se skupinkou „nadržených chrtů“ mám za minutu hotovo a můžeme to hnát dál. O závodech nemluvím. Jo a pokud jedu sám a píchnu podruhé, tak to jdu domu pěšky.:-)

        0 0
      • Clodman  

        Minulej tejden tejden sem kupil SKS Airgun.Vypadá dost dobře(je maličká), ještě sem jí nepoužil.Cena se nechá překousnout pač se nefouká zas tak často.

        0 0
    • Meesha  

      Ja vozim CrankBrothers Power pump a kdyz uz musim nekde foukat, tak je to radost! Nejdriv nafoukas hodne vzduchu, a kdyz uz to tam pak nejde, tak dole otevres ventil a pumpicka zacne davat velkej tlak, takze dofouknes natvrdo.

      0 0
      • Clodman  

        A nechá se nějak přidělat k rámu???Ta funkce k přepínání musí bejt super

        0 0
        • Meesha  

          Neda, teda alespon se k ni nedava zadnej drzak. Je mozny, ze by si ji ale narval do nejakýho jinýho. Ja ji vozim v Camelu, takze tohle moc neresim.

          0 0
          • marhi  

            Tak jsem si pořídil Cyberzoom od SKS. Docela vychytaná věcička. Má také dva okruhy a nástavec na ventilky je automatic. Záleží jen na tom jak se utáhne dole hlava. Má i schopně vyřešeno uchycení na rám. Podle návodu se to dá přidělat kamkoliv. Už jsem to zkoušel a paráda. Jen oproti jednodušším typům se mi zdá trochu těžší. Jinak doporučuji. Mají ji na koloschop.cz.

            0 0
    • Staenly  

      Ja mam bbb WindRush a sem spokojenej…Zatím sem foukal jenom galuskovej ventilek a byla to relativne pohodicka…

      0 0
    • jasnenka  

      Mate jeste nejaky zkusenosti s pumpickama? Muzete doporucit nejakou dobrou?

      0 0
    • ondra  

      Ja mam ZEFAL za 200,– a sem s ni spokojenej.Ma drzak a je lehounka.Cau

      0 0
    • Jenda  

      vozim author AAP-M07-Alu je to spis takova stredni pumpicka (nic pro gramhonice) ale zatim jsem s ni vzdy nafoukal (coz o ostatnich rict nemuzu) Obcas to ale chce udelat rozborku a procistit.

      0 0
    • jasnenka  

      Jak se tak divam, tak moc pumpicky nevozite. Mozna mate v batohu misto nahradni duse trochu sena na dojeti :-)

      0 0
    • stefan  

      Když už se mluví o těch pumpičkách. Co vozíte, když máte silničku se slopingem? Normální velká pumpa se do rámu dát nedá a malá, třeba na košík, se mi zdá, že se nějak k tý silnici nehodí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.