• Lucciano

    Můžete někdo nějakou doporučit? Zatím se mi zamlouvají od SKS Airgun a Airchamp, ale nevím jaký je v nich rozdíl, stojí stejně.

    0 0
    • Daf  

      Ja mam asi za tri kila tu od velly a jsem spokojenej.

      0 0
      • maxtor  

        Mám SKS Airchamp. Super věc, když potřebuješ dofoukat při cestě. Jinak je to hodně drahý luxus. Bombička tě vyjde na 30 Kč a víc jak dva pláště na silnici nenafoukáš. Pokud by někdo věděl, jak levněji sehnat bombičky to této pumpy, sem s tím!!!

        0 0
        • Daf  

          Kde kupujes tak levne bombicky ja kupuju za 60kc. Pouzivam to ale jenom na zavodech. Na dofukovani behem vyjizdek je to drahej luxus.

          0 0
          • kubad  

            Na závody ok, ale jinak drahý luxus, a když projedeš hejnem trnů , tak smůla. 1– bombíčka s bídou na 2,0 plášť a kolik jich chceš vozit. Kvalitní půmpička je rozumější.

            0 0
            • Daf  

              Mam bezdusaky. Jedna bombicka mi staci. Mam to vyzkousene z dob kdy jsem vozil micheliny :) Pro jistotu ale vozim bombicky dve. S hutchinsonama mam jen pomale defekty, takze pri staci jen dofukovat coz nezabere skoro zadnej cas. Treba letos jsem na Ceskolipskym maratonu dojel poslednich 20km se sycicim zadnim kolem na dve bombicky.

              0 0
              • maxtor  

                Tak tos musel jet hodně rychle:-)

                0 0
                • Daf  

                  Jako dabel :)))

                  0 0
                  • maxtor  

                    No když ti syšelo za prdelí a měls jen dvě bombičky, nedivím se. Vyhráls to aspoň???

                    0 0
                    • Daf  

                      Zavod ČP… ne :)

                      0 0
                      • kubad  

                        Škoda , že nebylo do cíle 25 mohla být sranda

                        0 0
                        • Daf  

                          Nahodou jsem ukecal jednoho borce co ji mel na sedlovce aby mi ji pujcil pro sichr. Takze jsem jeste jednu zalozni mel :) Ale nebyla potreba.

                          0 0
                          • kubad  

                            Já loni v závodech 2× defkt asi 17 maratonů, jednou jsem ho zjistil až doma, podruhé po cca 1km. Bombičky sem přestal vozit úplně. Těch pár minut s kvalitní pumpičkou mě nevytrhne.

                            0 0
                            • maxtor  

                              Nejde jen o ty minuty, ale taky o tu sílu, kterou do toho musíš dát, abys to trochu nafoukal a jelo to. Já jsem takhle měl při závodě defekt, pak jsem vyměňoval a když už jsem to měl skoro dofoukané, urazil jsem ventilek. Málem mě odvezli… Od těch dob bez Airchampu ani rany!!!

                              0 0
                      • maxtor  

                        Taky se pouze zúčastňuji a bednu přenechávám těm bláznům.

                        0 0
          • maxtor  

            www.koloshop.cz ale teď jsem zjistil, že jsem se spletl. 5 jich stojí 210 – ale pořád lepší než 60 za kus. Jinak souhlas – závody, nic víc.

            0 0
        • quiq  

          funguje u techto bombicek recyklace, podobne jako u bombicek do sifonove lahve? tj. kdyz do obchodu prinesu pradne bombicky, nove dostanu za _vyrazne_ nizsi cenu?

          Mam par bombicek, ale nikdy jsem je nepouzil, protoze ta cena za nove kolem 90Kc me od toho odrazovala. V obchode mi tenkrat rekli, ze to nevymenuji…

          0 0
          • kubad  

            Nefunguje – nemají šroubovací vršek nedají se plnit – po použití zahodíš

            0 0
          • vlk  

            no já měl kdysi i takový „věc“ na sifonové bombičkyna nafouknutí kola, ale o tom že by se dali sifonové bombičky recyklovat-plnit slyším prvně.

            0 0
            • maxtor  

              No jasně že dají – nebo aspoň daly. To byly takové ty malé mrchy se šrubovacím víčkem, co se prodávaly v papírové krabici po deseti kusech. Nic jiného tehdy ani nebylo.

              0 0
            • kubad  

              No dřív vzals sifonové bombičky – zanesl do kovomatu, a za malý poplatek dostals plné. :-) ti starší si to budou pamatovat. ale je to dávno

              0 0
              • quiq  

                ..ani jsem si neuvedomil jak ten cas leti a ze uz patrim do kategorie „starsi“ ;-) Vlastne ani nevim jestli se daji sifinove bombicky jeste recyklovat jako driv… Ale je to skoda, ze se nedaji ty cyklisticke recyklovat, zda se mi to jako zbytecne plytvani

                0 0
                • maxtor  

                  To víš, je nová doba. Pro výrobce je to mnohem pohodlnější a vydělá stejně. Jen ten, co si tu pumpu koupí (jako já) pak jen platí a platí jek debil. Hold cyklistika je drahý koníček, ale jsem sakra rád, že jej mám!!!

                  0 0
              • Atilla  

                To si pamatuju ještě i já, takže zase tak dávno to není. Vozím bombičky, protože foukat 2,50 plášť malou pumpičkou je na 15minut a člověk tam nechá ruce. Takže vetšinou tam jednu bouchnu a zbytek dofouknu pumpičkou od kolegy. Zajímavé je že se mi líp fouká galuskový ventilek.

                0 0
        • tulda  

          za 30 korun? sem kupoval v progressu za 100kč (výrobce vella). kde to kupuješ? ale vlastně nevim, jestli vella a SKS bude kompatibilní :-)

          0 0
          • maxtor  

            Už jsem psal, že jsem se spletl. Na koloshopu.cz jich mají 5 za 210 Kč. Levnější jsem nikde neviděl. S tou kompatibilitou nevím. SKS jsou 16-ti gramové. Kolik má vella, nevím.

            0 0
          • Daf  

            Delaji se tusim dva druhy bombicek. Bez zavit treba Sigma mozna SKS a se zavitem Vella, Zefal.

            0 0
        • Ráďa-BF  

          Nejlevnější asi zde, od českého výrobce.

          http://obchod.sifos.cz/…razove–10ks

          0 0
    • maxtor  

      Přemýšlím o redukci na bombičky, co se používají do Paitbolek. Ty stojí kolem dvacky, ale zase místo 16g CO2 mají jen 12g. Uzávěr ale mají stejný. Zkusím a poregeruji.

      0 0
    • vasek80  

      Nezkoušel nebo nezná někdo CO2 pumpu FORCE

      0 0
      • Lada,s  

        Mám ji, ale ještě jsem ji nepoužil :-)

        0 0
      • blisterexist  

        mám BBB a nepoužívám, můžu prodat nebo vyměnit za něco

        0 0
        • vasek80  

          Tady je průšvih pošta. Já budu dělat vekou objednávku a abych měl poštu zadara, tak jsem chtěl ještě něco přihodit. Jako teoreticky bych mohl pár bombiček a třeba duši, ale zase ve finále mi to vyjde dráž.

          0 0
    • H4N$  

      Ber Airchamp. Nevyžaduje bombičky se závitem, ale dají se použít. Cena bombiček bez závitu je nižší jak psal Ráďa-BF

      http://www.bike-forum.cz/…/271856.html#…

      U bezdušáků je výhoda v tom, že tím plášť nahodíš a že při foukání nekvedláš ventilkem. Nevýhoda – když ti dojdou bombičky tak jsi …

      0 0
    • Papinak  

      Nemá někdo zkušenost s touto pumpou?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.