• SirMike

    Tak co, pojedete jako já?

    0 0
    • Meesha  

      Ja jo

      0 0
    • Dub  

      jojo, v pátek jsem se přihlásil – na poslední chvíli, jako vždycky.

      0 0
    • McBlacky  

      já porád nevím, dát tolik vaty za hodku čtyřicet po notoricky známých cestách bez šancí na bednu… rozhodnu se tak ve čt, podle situace a předpovědi…

      0 0
      • Marosh  

        Heh, to si to musis vychytat. Vetrit se do rodinnyho teamu a kdyz se to rozpocte, tak je startovny ani ne 2 kilca. A dat 200 nebo 700 – to je pro me teda docela rozdil. :o)

        0 0
    • ddd - andy  

      To bude zas leteckej den, vzummmm… :-))

      0 0
      • Meesha  

        Jedete tym?

        0 0
        • ddd - andy  

          pravdepodrobne, ano..

          0 0
          • Beeda  

            Sakrys, takze zlato je uz prideleno, a team BIKE-FORUM ve slozeni ja, Daf, jeho bracha, kamos a Jenca muze byt v nejlepsim druhy…doufam ze FujiBikeRanch a team kamose z KPO udelame :-)) B.

            0 0
            • ddd - andy  

              :-) no s tim „zlatem“ to se jeste uvidi.. :-) Jinak Bike ranch si na tohle dela velkej zalusk – vzdyt je to jejich mistrovstvi sveta… :-))))

              0 0
    • M1R3K  

      prej je to nuda, zadnej teren..maximalne mezi polem..ja trat neznam..ale budu si ji muset prostudovat, kdyz budu pomahat delat poradatele ;-)

      0 0
    • Wiktor  

      Pojedu to poprvy, je na trase nejakej brod…?

      0 0
      • Daf  

        Jo ale da se obejit po lavce vedle. Poradatel te ale bude nahanet primo do nej. Ja zpravidla objizdim poradatele a jdu po lavce. Nemam rad mokry boty :)

        0 0
        • Wiktor  

          Dik… Ja prave taky vodu v tretrach nemusim…

          0 0
        • McBlacky  

          šel by i po lávce objet, to ale jen pro zdatnější north shoristy :-)

          0 0
          • Wiktor  

            To zacina skoro vypadat, ze bude bezpecnejsi ten brod projet… ;-)

            0 0
            • McBlacky  

              až to uvidíš budeš chytřejší :-) jsou to dvě betonové traverzy cca 20–20cm široké vedle sebe a mezi nimi díra akorát na zapadnutí kola=hrozná tlama do vody, kotoučovka, šaltr atd v p****, nájezd i sjezd průměr :-) jo a délka ted nevim přesně, ale tak 4–5m to mít bude. Nejlepší je fakt sesednout a přebehnout s kolem v ruce, ten brod je takovej blbej a bejvá dost hlubokej, když to nemáš najetý tak místama sakra hlubokej a šutry atd…

              0 0
              • Wiktor  

                Jasny… Lavka to jisti…

                0 0
              • Marosh  

                ja teda ten mostik prejizdim 2.35 tam proste nezapadne a vodu nemam rad :-D

                0 0
                • Marosh  

                  Najezd je luxusni a sjezd musis hoodne za sedlo abys to neposlal pres. Nebo to rozpalit a skocit, jenze jak uz psal McBlacky na tech traverzach to moc nejde. Ale je to jen o psychice. :) Uvidime dneska, jak na to. :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já teda s předním 1,8 a zadním 2,1 to fakt nezkouším, možná jsem měkkej, ale ne blbej… a v závodě je určitě rychlejší to přebehnout než to zkoušet přejet s nejistým výsledkem. jedeš dneska?

                    0 0
                    • Marosh  

                      jasne :) vubec na Prazskou 50 si vzit crossovy kolo by byla docela vyhra.

                      0 0
        • Martin  

          Chyba!!! Kdo nemá mokrý boty jakoby nejezdil:-)))

          0 0
    • Marosh  

      Gratulace reprezentantum bike fora. :) Pokud to jeste nevite, tak vyjeli krasne druhe misto. Akorat ve fronte na parek jsem je porazil asi o dvacet lidi. :p Urcite jste jeli moc pekne, skoda ze jsem to zezadu nevidel. :-D

      0 0
      • McBlacky  

        jenom upřesním složení: Vrchní Chrt Beeda, Daf s bráchou, Jenča a ještě jedem typ (sorry jméno mi vypadlo)… Zařízli dokonce i Sfinx s DDD, který to projeli na defektech.

        0 0
        • ddd - andy  

          Hmm, si pamatuju jak me predjizdelo mraky lidi a co chvili se nekdo ptal jestli sem v pohode… Pro me to byl asi nejhorsi zavod za tuhle sezonu… :-( (ale neslez sem z toho :-) PS:jako tym jsme jet nemohli jelikoz jezdime pohar jako elitaci a to, dle slov poradatele, bylo nepripustny…

          0 0
          • McBlacky  

            no jasně elite nemůže tvořit tým… někdy to prostě nejde, ale stejně jsem viděl někoho od vás defektit, kousek za Statenicema…

            0 0
            • ddd - andy  

              joo to byl Tomas dal hned 2 defekty :-) Ja s Kristianem sme odjeli hned nazacatku v takovy 5–7mi cleny skupince – jela se tam hrozna kudla – furt ve vlaku a na pobliti – no a na takovy dlouhy polni ceste me zacalo zlobit razeni, proste sem promack packu a ono to neradilo… :-/ Takze me kluci odskocili tak 50m. Sice sem je jeste sjel,ale primo pod takovym tahlym kopcem a taxem se u toho vysil ze sem jim dal neuvisel… A nejak me to natolik psychicky (i fyzicky :-) nalomilo ze sem zbytek odjel se sklopenou hlavou.

              0 0
              • McBlacky  

                já jel sice okolo 60týho fleku, ale taky se jela krutá pila, místama bych i mohl přidat, za cenu táhnutí háku to moc lákavý nebylo, a máš pravdu s tím, že sjet i blbejch 50m byl problém, jsem nepochopitelně zapích za Kopaninou sebe i vidli a šel přes – odjela mi skupinka cca 20lidí, dotáh jsem je až pod posledním kopcem, celou Šárku jsem ale jel tak 10 tepů pod max… fakt krutost

                0 0
                • ddd - andy  

                  To je fakt. Ja jsem se vzdycky zved kdyz kolem me projizdela nejaka skupinka, ale paxem se na to zas vykaslal – uz me bylo jedno jestli dojedu 40 nebo 50. Nicmene paxem v nejaky skupince jel a co jsem tam prozil zas dlouho nezapomenu – adrenalim mi bublal v krvi vic nez pri CP ve sjezdu :-) Ja se vubec nedivim ze se ty lidi tak rakvej..

                  0 0
                • Beeda  

                  Ja byl nastesti ve skupine, ktera pomerne dobre stridala, ale asi na 40km, pred sareckym lesem na me nekdo hulakal jak to drzim riditka (za brzdy, byl jsem dost skrcenej, a asi nane foukalo :-), tak jsem si rekl, ze je konec tazeni a ujel jsem jim…

                  0 0
    • berus  

      dik za tu radu s brodem pekne sem se mu vyhnul a byl suchej :-)

      0 0
      • McBlacky  

        a nejlepší na tom bylo, že když jsi to oběhl fakt rychle tak jsi ani neztratil, teda dal mě jeden chlápek co jel skrz, ale zase mě pak táhl až na Okoř :-)

        0 0
        • Daf  

          Tak ja si ten brodik nakonec dal :) Bylo tam tolik fotografu ze jsem je nemohl zklamat :) Vedel jsem ze po prave strane jde projet v pohode.

          0 0
          • Jogador  

            Ja ho taky dal, kdyz uz tam je, ale jel jsem ho v pravo, skoro az u lavky, a jak jsem tam vlit tak i vylit a nebyt mokrej, tak ani nevim, ze tam byl. Závod naprosto v pohodě. Jen nebýt tolik toho prachu…

            0 0
            • Jogador  

              oprava, v levo…:)

              0 0
              • Jogador  

                Nevíte, pro koho tam jela ta sanitky? Tolik pádů jsem snad ještě nezažil, a defektů taky nebylo málo, já hned před startem asi v 9:45, naštěstí jsem to zjistil brzo, a stihnul ještě přehodit duše, ale lidi namě dost blbě koukali, když jsem na starovní plošině začal rozebírat kolo mezi všemi ostatními:)

                0 0
                • Meesha  

                  V ty asi druhy vesnici (byly tam ty pricny prahy a pak byl takovej rozbitej sjezdik) tak tam sem koutkem oka zahlid nekoho lezet a pobihali tam kolem nej poradatele. Musel to bejt nekdo z prvni stovky.

                  Brod sem jel taky vlevo. Vubec sem si v ty rychlosti nevsim, ze tam nejaka lavka byla. Voda byla dost studena… :-)

                  0 0
    • Meesha  

      Tak co? Jaxe vam to libilo? Kolikaty ste dojeli?

      0 0
      • Meesha  

        Prislo mi to dost monotonni. Hodne prachu. Jinak super zabezpeceny. Frontu na jidlo sem odmit stat, takze jidlo neposoudim.

        Jinak 138. (1:55:29)

        0 0
      • McBlacky  

        já nevim přesně kolik celkově, ale 26 v kat. tacháč mi ukázal 1,47,a něco to už si nepamatuju… pěkně jsem se smotal už za cílem, kdo při spurtu drží rohy nebrzdí :-)

        0 0
        • McBlacky  

          tak jsem to checknul 61. celkově 1,47,58,6 pro rejpaly kdo mě znají a ví jak se jmenuju jsem jel na cizí jméno. tak tu držku jsem hodil kvůli dvoum setinám rozdílu proti chlápkovi za mnou, jak málo stačí :-)

          0 0
      • Beeda  

        Jen jsem koukal, ze se spice pekne nahustila, loni v 6min po vitezi dojelo 8 jezducu, letos 24. Myslim, ze se akce povedla, pocasi a atmosfera super, Sava nam ulelala fotky. Trat je jaka je, holt roviny pole/asfalt par kopecku a prujezd sarkou. Letos udelal poradatel slake knedliky, byly vyborne…a pivka jsme vyhrali:-) B.

        0 0
      • Daf  

        Trasa je fajn znam ji nazpamet :) Po startu se kolem me prohnal Beeda ale nestihal jsem. Pro me to byla takova casovka jednotlivce, ponevadz jsem tahl skupinu lemplu co nechteli spolupracovat. Do zaverecneho kopce uviseli jen ctyri a v cili me jeden z nich prespurtoval. Zazavodil jsem si dobre jel jel jsem na max. od zacatku az do konce a zkoncil jsem 31.

        0 0
        • biker007  

          nemeli dva z nich dres kellys? jeden jel na mobstrovi a ten druhej ma si cube. dalsi mel asi bilej cannondale, mozna tam byl i zlutej giant, ne? tak az je uvidim tak tem leplum vynadam:) nebo prijed na slavnostni vyhlaseni Plzensky Amatersky Ligy MTB a tam budou vsichni:))

          0 0
          • Daf  

            Fakt nevim. Koukal jsem pred sebe a tam vetsinou nikdo nejel a kdyz jo tak se to moc zpomalilo tak jsem pak za to zase musel vzit :)

            0 0
            • biker007  

              pribuzny a jezdce v baliku si nevyberes:)) ale gratuluju k vysledku!

              0 0
      • Vojtos  

        No muj prvni zavod a me to prislo good akorád bych vynechal to jak sem se polozil na kapotu auta. Nastesti kolu se nic nestalo a ja to odnes jenom vodrejnejma kolenama.

        Cas 2:35

        0 0
    • Happy3  

      No ja bych chtel jet, ale bouzel sem z Brna a nemam se tam jak dostat. Nevi prosim nekdo o nekom, kdo tam jede z Brna a ma jedno misto v aute volny?? Byl bych moc vdecnej. Predem diky…

      0 0
    • Happy3  

      Ja bych jel taky radsi Meridu, u Brna, ale neni tam moje kategorie, ja sem posledni rok jeste junior.. :-( Takze nekoho z Brna prosim, jestli by me nevzal na Prazskou 50… ??? Dekuji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.