• lenka1

    zdravím všechny, mám dotaz: chtěla bych si zkusit zajet jen tak nanečisto Pražskou padesátku, ale nevím kudy přesně trasa vede. Můžete mi někdo napsat cestu? A je spise po silnici nebo v terenu (v lese atd)? většinou jezdím ve Žďárských Vrších, tam je teren super, ale nevim, jestli i kolem Prahy něco takového je. Predem diky za vase odpovedi

    0 0
    • Daf  

      Co zkusit mapku http://www.mohila.cz/…/pramapa.jpg

      0 0
      • lenka1  

        díky za mapku :-) a je to nejak znacene nebo budu bloudit?

        0 0
        • Daf  

          Jede se to po znacene cyklotrase ale nevim jake :) Bloudit asi budes. Ja jel P50 uz 3× a pokazde kdyz si to jedu projet nemuzu trefit tu spravnou cestu k sareckemu potoku :)

          0 0
          • lenka1  

            jen doufam, ze misto 50km nenajedu 100 km :-) to bych asi nezvladla.

            0 0
            • Beeda  

              pojed s nama ve stredu od 17 hod z dejvic, je nas z B-F asi uz 8, pohodova vyjizdka.. B

              0 0
          • Yann  

            Videl jsem v cyklomape od VKU (zluta), ze to je trvale oznacena trase. Koukal jsem na to v obchode, takze si vic nepamatuju. Jenom, ze to nebyo vyznacene uplne – kousky kolem startu a cile tam chybely.

            0 0
        • aeio  

          Nebudeš bloudit. Na každé křižovatce je leta obnovovaná žlutá šipka :-) , takže mapu ani nepotřebuješ. Akorát před odbočkou na Julianu si jeden d…l přeplotil cestu, tak si pár metrů zajedeš. Ale to poznáš, opět nezabloudíš.

          0 0
          • Marosh  

            pokud myslis po ty hrazi, za Tuchomericema, tak ja mu jezdim po zahrade :)

            0 0
            • McBlacky  

              a víš že díry od vidlí se na dresu špatně zašívají :-)

              0 0
              • Marosh  

                vim, a proto jezdim v triku :)

                0 0
              • Marosh  

                Tak jsem tam dneska jel… vidle se nekonaly, ale neco tam podezrele stekalo. :o) Doufam, ze to neni moc veliky.

                0 0
            • aeio  

              Já taky. Ale pokud jedu obráceně, tak si radši vychutnám hupík pod hráz :-) Snad tam ten nedá další traverzu.

              0 0
    • Daf  

      Je to kombinace silnice lehky teren. Je to hodne rychla trat. Ty nejlepsi to jedou prumerem 30km/h. Ja se chystam trasu projet pristi tyden ve stredu odpoledne neprida se nekdo?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.