• Meesha

    Tak kdo jedete? Zatim je prihlasenejch asi 1000 lidi. Bude to husty! :-)

    0 0
    • zac  

      ja!!!!!! :)

      0 0
    • Jogador  

      A nebude to tak prášit jako loni..

      0 0
    • SNAIL  

      To nebude hustý, to bude šílený :-)

      0 0
    • McBlacky  

      stačilo mi to vloni, nic jsem neplatil takže nemám dojem zkreslenej cenou která je fakt nehorázná. To není závod to je pruda jako kráva…

      0 0
      • SNAIL  

        To bude asi fakt, projel jsem si to s Meeshou a je to spíš na silničku :-)

        0 0
      • emkaa  

        To je to fakt tak hrozny? Ja takhle kratky masovky nemam rad, ale treba 50 Ceskym rajem mi na zacatku sezony docela bodlo.

        0 0
        • cabbage  

          predstav si 1000 lidi na sotva 50 km..... jaky to tak asi muze bejt; to je imho pocet tak na 100km.....

          0 0
        • McBlacky  

          jsem se pohyboval okolo 60–70 fleku a docela se prasilo, nadávalo, strkalo, že by někdo střídal hák nehrozilo… fakt divný to je.

          0 0
      • Fidoo  

        svatá pravda – jeto zlodějna jako kráva. Vyplázneš nehorázný startovný abys mohl stát frontu až na okoř – o kolo se můžeš cstou opírat. Když sis chtěl loni dát v cíli buřta, tak si musel popadnout bajka do teplejch a vynést po dvojích schodech aby ti ho nečmalzli.

        0 0
    • sfinga  

      jedu, budu tam :-) DOufám¨, že to pojede dobře. Někdy v týdnu si pojedu projet tra?, jedete někdo taky?

      0 0
    • crom  

      to je strasny hovno:-)trat vo nicem a lidi tam bude jak v kauflandu.-)

      0 0
    • goood  

      Tak mi prisli propozice postou a docetl jsem se, ze letos to bude o 4km delsi kvuli oprave zeleznicniho mostu pred okori. Takze se pojede pres Noutonice

      0 0
      • SNAIL  

        Taky mě to přišlo, tedy o tolik prodloužené to už asi chcípnem :-)))

        0 0
        • goood  

          To jo, taky se toho bojim :-))) Ale nevim proc se to objizdi, pod tim mostem se da v pohode projet, teda jeste minuly tyden to udajne slo…

          0 0
          • SNAIL  

            Taky jsme tam projížděli, je to asi něco čerstvého

            0 0
            • prema  

              ta oprava je jiz delsi dobu. projet se to sice da, ale predstav si, jak pod tim pojede tech vic jak 1000 lidi. a 100% nekteri z nich by se tam zabili ;)

              0 0
      • Meesha  

        no, tak to asi neujedu! A nezlepsim cas :-( A hlavne me boli v krku, tak doufam ze se to moc nerozjede, jinak vyhlasim drazbu…

        0 0
        • cabbage  

          hlavne s tim nechod za doktorem- vyfasujes antibiotika a na 10 dni ses bez biku jako ja…

          0 0
      • Medunka  

        Podle e-mailu, co ted prisel, tak se jede klasicka trat:

        V písemných pozvánkách jsme inzerovali 4 km prodloužení – objížďku před Okoří. Na základě doporučení několika výborných cyklistů jsem od toho ustoupili a pojede se po tradiční trase. Dbejte však před Okoří zvýšené opatrnosti při průjezdu zúženým místem pod železničním viaduktem.

        0 0
    • prema  

      zejtra (streda) bych si rad projel trat. nechcete se nekdo pridat? vyjezd tak v 17:30 ze startu, snad to stihnu z prace.

      0 0
    • sun7dots  

      Jeste to neni na sto procent (tak 99:) ale nejspis mam volnou registraci. Jeden znamej to zaplatil a nemuze jet. Prenecha zadara. Hlasi se nekdo?

      0 0
      • sfinga  

        měl bych možná zájem pro tátu (alias Jirkad) porž mi to zeptám se, dík

        0 0
        • SNAIL  

          Správně, přemluv Jirku a? jede taky

          0 0
        • sun7dots  

          Tak co? Kdyz tak se mi ozvi na icq, dam ti info kde si to vyzvednout atd…

          0 0
          • kemo  

            Ahoj, když se ti neozve ten člověk předemnou, tak bych měl zájem. Potřebuji to kdyžtak vědět do dneška tak do tří, protože do šesti se dá sehnat registračka za menší peníze než na startu. Dík

            0 0
    • M1R3K  

      ja tam budu zas stat na naky krizovatce…snad budou letos ridici klidnejsi..

      0 0
      • SNAIL  

        Loni u prvního sjezdu dole to autobusák nevydržel a rozjel se proti bikerům, už jsem to viděl černě, ale naštěstí to dobře dopadlo, to byl pěknej magor.

        0 0
        • M1R3K  

          horsi je to ke konci, tam uz se vsichni tahnout pomalu za sebou a auta mezi nima nemuzou stihnout projet…a kdyz je tam drzim deset minut(a vic), tak uz jsou pekne nervozni…nastesti mi loni na druhy strane vesnice pomahal policajt..ten je trosku sklidnil

          0 0
          • Smepet  

            Ahoj,
            pokud ma nekdo koupenou registraci a vi ze nepojede, tak bych 1 koupil. Platit 700 na startu je opravdova zlodejina kuk15@seznam.cz Diky

            0 0
    • Meesha  

      Nevite kolik je vody? :-)

      0 0
      • prema  

        tak akorat ;). predevcirem jsem se jel trochu projet a bacha v tom sjezdu lesem z sarky z nebusic dolu. jak se jede po ty louce a pak zatoci doprava do takovyho lesiku, tak uprostred toho lesiku je pres cestu spadlej strom. kdyz jsem jel, tak bylo trochu sero a malem jsem ho prehlidl. pokud ho neodstrani, tak tam bacha. zrovna v tomhle useku se da jet docela svizne, takze potkat strom asi nic moc ;)

        0 0
        • kemo  

          No jel jsem to včera a bylo skoro sucho, ale po tomhle dešttíu co právě přešel je myslím vymalováno… Navíc má zítra pršet a teploty kolem 13 stupňů. No doufám že budou mít dost hadic na mytí kol a v ideálním případě teplou vodu:-)

          0 0
        • Meesha  

          no, ten strom snad daj pryc… To je asi nejnebezpecnejsi misto, kde te neohrozuje dav cykloturistu a kde si muzes dat na hubu sam. :-)

          Myslel sem vody v brodu, pze kdyz sme si to byly projet, tak byl vylitej. Ale mokrej budu stejne a kolu to asi taky prospeje, takze du do nej :-)

          0 0
          • McBlacky  

            pokud nebude při závodě pršet tak bych radil se na to vybodnout. Časová úspora odhadem 15 sec… což si myslím trápí maximálně pár prvních :)

            0 0
    • yakub  

      Tak jsem to byl dneska odpoledne projet a na některých místech to jsou hotový bahenní lázně, to bude zejtra sranda:o)

      0 0
    • Marosh  

      Tak uz jsem doufal, ze letos vynecham, ale zase se to nepovedlo. :) Pred chvili me kamarad ukecal, ze ma volnou registraci a ze mam jet. Letos jsem najel na kole asi 500 km ( nebo tak nak ), takze to bude asi hodne vesely. Aktualni pocasi na trati je, ze nam za oknem prsi, takze nektery useky ( treba hned od sanatoria do Horo ) budou eno-nuno. Aspon ale „zajedu“ ty vyhrany rukavicky, ktery mam zatim jenom na doma. :-D

      0 0
    • McBlacky  

      no a kdo odjede může se přesunout na Zbraslav kde se v 15,30 startuje osma :)

      0 0
      • Marosh  

        víš jak to zpíval Schelinger? … ( „jsem prý blázen jen“ ) ;)

        0 0
        • McBlacky  

          tak pro měkejše Pavel Gonda dojel 3tí na P50 a na osmě byl druhej :) je to robot

          0 0
          • Meesha  

            No, ty si se taky zrovna neflakal! :-) si mel jet taky Prazskou, byl bys rozjetej a na bedne! :-)

            0 0
    • Meesha  

      http://mohila.cz/index.php?…

      Tak jak? Me se jelo pekne, obcas bylo bahno, ale zadnej extrem. Chvilku sem jel s Terezkou. Fakt ji to jede, z kopce sem mel co delat! A v cili ji to taky moc sluselo… :-) V poslednim kopci sem zasukoval retez a odjela mi skupinka asi 10ti lidi a uz sem to nesjel. Takze nakonec 78. za 1:57:36

      Z B-F sem videl jen Jogadora v cili a tusim Elwing? Podle biku… :-)

      0 0
      • goood  

        Taky se mi jelo pekne, cekal jsem vic bahna.Letos poprve jsem v tom druhym kopci nemusel slejzat :-) Terezka je fakt kocka. Ja nakonec 134. za 2:05:12. Bohuzel se mi nepodarilo moje predsevzeti jet to pod 2 hodiny…snad pris­te

        0 0
        • SNAIL  

          Tako to jsi musel být hned přede mnou, taky jsem to chtěl dát pod 2 hod., ale nějak chyběl závodní duch :-)

          0 0
      • Meesha  

        na Sfingu sem zapomnel… :-) Sorry

        0 0
        • sfinga  

          v poho, to neřeš… :-) Terezka je fakt kočka, taky sem chtěl jet s ní, ale pak mi to nedalo a jel sem si svoje, i když blbě :-)

          0 0
          • JirkaD  

            Spousta lidí by takhle „blbě“ chtěla zajet – 1:50:32,6, celkově 29.

            0 0
            • Beeda  

              ze by si otas po budejicich vzal k srdci, kdo driv vstane ten driv dojede:-) B.

              0 0
              • JirkaD  

                To ne, jeho je potřeba spíš krotit, na závody totiž chce jezdit strašně brzo a pokud s ním jedeme tak to znamená móóc brzo vstávat. I když vlastně nevím co bylo v Budějovicích…

                0 0
      • Elwing  

        opravdu? no byla jsem tam ale ja si te nepamatuji, byla jsem trochu rozhozena v cili…

        0 0
    • SNAIL  

      Během závodu se hodně fotilo, nevíte někdo, zda jsou někde k nahlédnutí fota?

      0 0
    • Medunka  

      Nemáte někdo profil?

      0 0
      • Meesha  

        ten je od Snaila, kdyz sme to loni projizdeli. Jinak ho najdes myslim i na www.mohila.cz

        0 0
        • Medunka  

          dik, to je hezky, ja prave potrebuji nejaky pekny profil abych neodradila sve spolupracovniky ;-) Tohle je 100× lepsi nez to co mam od Goooda. Ten jeho je jak vyjizdka do Alp

          0 0
          • Meesha  

            nj, to sou ty tepaky co berou kazdej sutr :-) Ja tam mam zafixovany 4 kopce, z toho jsou 3 na prvnich 10km a ten ctvrtej je do cile. Jinak je to rovina :-)

            0 0
            • Medunka  

              jo, a kazdej sutr je duvod proc to nejet ;-) ja mam v hlave taky 4. Asfaltovej nahoru k tomu „poslednimu vyslapu na ceste zpet“, pak ke krematoriu, pak nekde uprostred ke kosteliku a ten posledni ;-)

              0 0
              • Meesha  

                kostelik se nepocita – to je 200m naklonene roviny :-)

                0 0
                • Medunka  

                  no pro me to zatim naklonena rovinka neni, ikdyz loni to byl mensi kopec nez predloni, tak treba letos to bude rovinka. Co myslis tim 3. kopcem?

                  0 0
                  • Meesha  

                    prvni je jasnej – od startu nahoru do toho parku. Pak je sjezd dolu a druhej je prudka stojka po relativne uzky ceste. Pak vyjedes na silnici, sjedes serpentinu a prudka doprava a vyjezd no.3 k tomu sanatoriu nebo co to je u toho pole. Pak dloooouho nic a posledni kopec je zase vyjezd se Sarky nahoru na Hanspaulku a pak uz jen kule do cile.

                    0 0
                    • Medunka  

                      aha, tak ja mam spojeny 2.+3. kopec v jeden. Ale ona je neznalost obcas lepsi ;-)

                      0 0
                      • Daf  

                        Hele rekni jim ze lehci zavod nez P50 je akorat Hradecka 50 a ta uz se jela ;) Mimochodem letos P50 taky jedu.

                        0 0
                    • Bulda  

                      a na juliána je to co? zkopce asi :))

                      0 0
                      • Meesha  

                        to netusim kde je?! tam uz sem asi v bezvedomi :-)

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Takovej táhlej kopec, který se dá jet hodně rychle, pokud chytneš tempo a nahoře na rozcestí je kříž.

                          0 0
                          • Meesha  

                            to je to po ty slinici z vesnice a nahore se uhyba do toho nejzkurvenejsiho pole? :-)

                            0 0
                            • Bulda  

                              to je před Přední Kopaninou …a ze Statenic nahoru to taky neni úplně rovina

                              0 0
                              • McBlacky  

                                takže je to celý v podtatě do kopce :) první po startu pak ten prudkej chatovou osadou, třetí na pole, pak ta zakurvená silnice na Hole kde pořád fouká, nahoru na Budeč „nakloněná rovinka ke kostelu“ je tam novej asfalt dřív to bylo tvrdší. Pak je juliána, když už máš dost tak docela stačí a nakonec z tichý šárky nahoru na dejvice

                                0 0
                                • Meesha  

                                  ha, uz vim, co je Juliana. Tam sem jel s Terezkou, takze me nejakej zkurvenej kopec vubec nezajimal :-)

                                  0 0
        • cabbage  

          btw: tohle vypadá plošší;) www.cykloart.cz/…revyseni.jpg

          0 0
          • enjoy  

            legracni.. strart a cil ve stejny vejsce,ale pritom je trat mnohem vic dokopce:-))

            0 0
      • cabbage  

        a tohle fakt chceš jet po projetí marathonmana?!;)

        0 0
    • Happy3  

      No ja bych chtel jet, ale bouzel sem z Brna a nemam se tam jak dostat. Nevi prosim nekdo o nekom, kdo tam jede z Brna a ma jedno misto v aute volny?? Byl bych moc vdecnej. Predem diky…

      0 0
    • Happy3  

      Ja bych jel taky radsi Meridu, u Brna, ale neni tam moje kategorie, ja sem posledni rok jeste junior.. :-( Takze nekoho z Brna prosim, jestli by me nevzal na Prazskou 50… ??? Dekuji.

      0 0
    • Gorgov  

      Posledni zavod kterej bych chtel jet je tenhle:)

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.