• kOmE

    Jakou tam mate sedlovku ,bracha ted koupil tenhle ram a ja mu musim do patku sehnat sedlovku a u tinka je napsanej prumer 31,2 ,ale takovou jsme nikde nenasel,mozna jsem spatne hledal ,tak poradte , dik

    0 0
    • wroum  

      shaman dela sedlovky vsech moznych prumeru. zavolej a zeptej se. pokud ses z prahy a ma ji skladem tak ji do konce tydne mas.

      0 0
    • K2  

      Máš rám Point tak kup od nich i sedlovku, mají je za rozumné peníze www.mcsport.cz

      0 0
    • mm  

      Ja sem 31,2 taky nemohl sehnat, ale v obchode. kde se Pointy taky prodavaji, mi dali 31,4 (nepremeroval sem) UNO za min jak 300 Kc a v pohode tam pasuje

      0 0
    • Banjo  

      Ja si na nej koupil obyc TranzX a je to OK, stala kolem 300.

      0 0
    • TinkTink  

      Asi by bylo ideal, kdybych odpovedel i ja :))

      ZOOM, Kaloy, no name – do 300,– za 31,2mm

      ja ale spis obvykle doporucuju redukci na 27,2 a pak kteroukoli z VELMI sirokeho sortimentu sedlovek co tu na trhu jsou…hodne casto ten ram je na druhyho bajka, takze lidi uz maj naky zasoby komponentu = redukce za cca 80,– mu umozni pouzit sedlovku co ma doma…(27,2mm beru jako zazity standart bezny na velkve vetsine kol z Taiwanu VYJMA Meridy…)

      0 0
      • Maike_1  

        Cau Tinku ty si taky koukam vsude -):)

        0 0
        • TinkTink  

          Ja? Neeee :o))

          0 0
          • Maike_1  

            Tinku no kam vlezu tam, te vidim-)))))

            0 0
            • TinkTink  

              se ti zda…ja jsem jak letni vanek…80ti kilovy :o))

              0 0
              • Maike_1  

                tinku no tak s tema 80 kylama to abys nosil ešte koli jinak sem v pr…

                0 0
                • kOmE  

                  nazdar bratre ,tak jsi se konecne dostal az sem

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Kurna…ty ho vitas jak do svatine titanu :o)))

                    0 0
                    • kOmE  

                      To ani ne, jde spis o to ,ze se mota snad vsude na netu, jen tam ,kde se motam ja ,tak tam neni. Vidim ho tak jednou za mesic a ne cetu je jen vecer a ja jsem na netu zase jen kdyz jsem v praci ,takze od 7 do 15hod.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        NJN…pak uz jedine ICQ nebo Yahoo! Messenger…ja radsi to druhy…

                        0 0
                        • kOmE  

                          o vikedu jsem byl u nej a trochu jsme jezdili a rozbil si drzku na tom pointovi a pekne si roztrhal gate /:)

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Tak todle na ram nesvedete :o))))

                            0 0
                            • kOmE  

                              Udelame z toho reklamaci :-) a jeste vysoudime odskodný /:)

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Jeste ze nejsme v júesej…tam by to snad bylo i mozny… :o)

                                0 0
                                • Maike_1  

                                  Jo pomalu si zvykám jezdí se sním dobře ale ta tlama ta byla dobrá ale muže za to přehazovačka-))))))

                                  0 0
                                  • TinkTink  

                                    Jo jo…vzdycky za to neco muze :o))…to znam dobre :o)))

                                    0 0
                                    • Maike_1  

                                      no jo na neco se to svést musí ne i-)))jo jinak s tim ramem ted zacinam dost litak krasne se sním skáče

                                      0 0
                                      • TinkTink  

                                        Jo…ja vim…ja ten ram vozil uz asi rok…kdyz se to spocita dohromady…a mozna za chvili zas budu … fakt nevim co si koupit na druhyho bajka…

                                        0 0
                                        • Maike_1  

                                          no tan nevim já začínám si na ten rák hodne rychle zvykat vyhuvuje mne a ani se nedivím že si nemužeš vybrat taky sem vybíral hrozne dlouho

                                          0 0
      • riki  

        ten ram som kupoval v kaktus biku v bratislave, takisto redukcia a 27.2 sedlovka, je to uplne v pohode.

        0 0
      • Karaya  

        No vyuziji tenhle thread abych se zeptal na redukce na sedlovku, nedela to problemy? Mam hlinikovy ram, sedlovku prumer 31,4 a chtel bych karbonovou sedlovku, takovy prumer ale nesezenu, tak zvazuju redukci na 27.2..Dik za radu..

        0 0
        • TinkTink  

          Ano…mam ji tuted vedle sebe…

          Vozil jsem to v Pointovi…pre­pravoval jsem se se sedlovkou 400mm vytazenou na max a pohoda…zaruka se tyka i tohodle pouziti…takze to neni problem..redukce je naprosto v poradku..

          Aspon teda u Pointa :)

          0 0
    • Seppy  

      tak heled ja sem od tinka koupil pointa ted nedavno a mel sem s tim prumerem taky strasny potize, ale da se to, nabizeli mi od shamana, ale nejdriv dovezli BBB za 650, luxusni, sem spokojenej, takze to je dalsi moznost…

      0 0
      • Maike_1  

        bleeeeee

        0 0
        • Seppy  

          aaaa, dalsi co rika bleeee na vsecko, co nema Marosi nebo co?

          0 0
          • Maike_1  

            Ricky to se pleteš o tom to nebylo

            0 0
            • Seppy  

              tak to vysvetli, rad to pochopim, ale vono rict bleee, to taky neni moc co k chapani, to si myslim ze pochopi kazdej stejne

              0 0
              • Maike_1  

                toho pointa mám totiž já a to bléé to byla taková blbá csuvka

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.