• Bbrouk

    Ahoy, myslíte že má cenu kupovat toho spydera co je v kategorii bikes na prodej za 28000? vypadá fakt pěkně, ale zas až tak nevim jak moc je nadupanej…

    0 0
    • blue  

      ja teda nevim, jak se chova ta vidlice, ale jinak podle popisu je podle myho ta vybava za ty penize docela slusna… mit ted ty penize, tak ho pro svoji drahou polovicku beru

      0 0
    • peetrys  

      Ahoj,to kolo je moje. Jen ohledně vidlice- je to Magura Rond 2-Stroke( váha 1840g, cena- 420 euro).Zdvih 80mm,postupné uzavírání a rozebíratelnost.To znamená,že kupříkladu hodíš tlamu,ohneš krk vidlice a nemusíš měnit celou vidlici-stačí koupit samotný krk.Nebudu ji chválit, stačí se zeptat v dobrém bikeshopu.

      0 0
      • Vilém  

        Jo,je to sice dobra vidle,ale pokud funguje dodavka nahradnich dilu od dovozce tak jak na brzdy Magura,tak na ni nic nespravis:(Zku­senost s mistnim dovozcem je hrozna.

        0 0
    • bibi  

      Rock Machine měl podobného fulla loni v nabídce za 65 000 kč a měl daleko horší vybavení.Ta nabídka vypadá dost slušně.Škoda,že nejsou chechtáky:-(

      0 0
    • McBlacky  

      jdi do toho, já mít vatu hned ho beru :-( ještě stojí za zmínku ten scott team HT na crosmaxech, taky jsem ho někde viděl za 30tkč (cyklobazar.cz?), ale to by záleželo v jakým je stavu…

      0 0
    • lachtan  

      Doufám,že ho nekoupíš.V půlce září čekám korunky a jestli bude ještě k mání,jedu pro něj.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.