Pro Brnaky - tahace: akce s vozicky

30 nepřečtených
  • MartinXC

    Vážení bikeři-brňáci-tahači vozíčku: vypadá to, že bychom mohli v neděli 5.9. udělat první takovou akci.

    Zatím je návrh:

    • doba jízdy bez nutné delší zastávky max.2hod (=max 30km)
    • hlavní zastávka min 1hod, spíš 2hod, s občerstvením pro tahače a hřiště pro děti nezbytné
    • sjízdná cesta (i když drsného terénu se nebojíme), minimálně silnice
    • alternativy pro trasu:
    1. sraz Rakovec, Komín, Jundrov, Žabiny nebo Myslivna, Kohoutovice, Bystrc: smer od Rakovce-Risova studanka-hrad Veveri a mozna Vev.Bityska
    2. sraz Žabiny, Medlánky, Řečkovice: smer od Kr.pole/Reckovice-Sobesice-Utechov-Bilovice a zpatky
    3. sraz jako u 2): smer Kr.Pole – Babi Lom
    4. sraz Žabiny, Komín, Medlánky: smer Kuřim-Strážná-Rozdrojovice-KozíHorka

    Nejdůležitější bude upřesnit dobu odjezdu-jízdy, prckové snáší vozík jen za určitých podmínek. Pro mě(nás) je nejvhodnější doba na vyjetí z domu cca 11hod, nejpozdeji zastavit musíme ve 14h.

    Prosím o vaše návrhy:

    • tras s místem srazu
    • času odjezdu a optimální denní dobou pro jízdu
    • a váš e-mail, pokud není zde na B-F

    Ahoj, MK

    0 0
    • Paja  

      Jee skoda ze jsem v Beskydech, hned bych jel aspon jako fotodoprovod:-))

      0 0
    • preacher  

      ježíš…my by jsme jeli taky, ale malá má 4 měsíce a asi by to nevydržela...­..mimochodem, od jakého věku jezdíte s ratolestmi ve vozíčku?

      0 0
      • MartinXC  

        Od 1,5 roku (letos duben), ale začali jsme pozdě. Dalo se už klidně od půl roku.

        0 0
      • RomanH  

        My od 11-ti mesicu a prislo mi to akorat :o)

        0 0
      • kochese  

        My jsme s dcerou zacali jezdit od 6 mesicu, ale davali jsme ji do sedacky Weber baby seat, je pro deti do 10 mes. Zdar

        0 0
    • RomanH  

      Byl jsem ted chvili v terenu, holt pracovni povinnosti :o) Cas mi celkem vyhovuje, trasa taky. Mam ted v praci celkem fofr, kdyz tak piste maily.

      0 0
    • radek z BF  

      Muzu jet taky? …kdyz dam do voziku sveho 19-leteho vzdoroviteho post-pubertaka? :-))) P.S. a slibuju, ze za jizdy nebude kourit travu :-))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        By me zajimalo, jak to dokazes. Vis jake veci delaji deti rodicum za zady? :)))

        0 0
      • Jester  

        Tys adoptoval Padlistu? :-)

        0 0
        • Jester  

          A krucis, jsem potreboval po otevreni okna neco udelat a nez jsem stihl napsat prispevek, tak sem Padlista neco vlepil.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To vis Padlista je previt :) , ale sic stale v puberte uz bych se do voziku nevesel. Snad jedine do karky :)

            0 0
        • radek z BF  

          pudlistu jsem neadoptoval, to by byl fakt ulet…Nebo ze by? …prijemne oziveni jinak nudne domacnosti? :-)))))

          0 0
      • MartinXC  

        KOuřit si zajízdy u tebe může co chce, ale o přestávce půjde s ostatníma prckama dělat bábovky na písek… A a? má svoje ! :-)

        0 0
        • radek z BF  

          Ok :-)) a muze je u toho ucit, jak se rychle vztycuje prostrednik? :-))))

          0 0
          • MartinXC  

            Jen aby nepochytil on něco od nich :-) Když mi skákal řetěz na dovolené, žena při jízdě prohlašovala, že nedovolí, aby maličký poslouchal a opakoval takové výrazy :-)

            0 0
            • radek z BF  

              To se mi nelíbí :-)) …To má umět od ní, otec jen pilujte techniku správné dikce a intonace…Obsah a takové ty triviality učí matka, a to ASAP :-)))

              0 0
              • RomanH  

                Srandicky srandicky, ale skutek utek :o)

                Tak co, prida se jeste nekdo ?

                To MartinXC : Poslal jsem Ti na e-mail svuj telefon. Nevim, jak moc budu dneska pracovne vytizenej a od cca 14:30 budu mimo net.

                0 0
                • MartinXC  

                  Člověče, ještě mi nic nepřišlo … Na revanš můj mobil taky do mailu.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Hmmm, hlasilo mne to Undelivery, tak jsem Ti to poslal jako vizitku :o)

                    0 0
    • cegyna  

      vozik nevlastnime, mame se zenou jen 2 sedacky pro dva potomky – mohli by jet sedackari taky, nebo si mame zalozit vlastni spolek:-)?

      0 0
    • MartinXC  

      Takže krátký report z akce:

      • na sraz v 11:45 v Žabinách dorazily 2 bombardéry (RomanH, MartinXC) s nákladem dětí v doprovodu 2 stíhaček (manželky :-)
      • trasa (Kameňák)-Žabiny-Palačák-Medlánky-Řečkovice-MokráHora-Ořešín-Útěchov-Bílovice bez problémů, oba náklady usnuly po cestě a prakticky celou ji prospinkali.
      • v Bílovicích nás dostihl další stihač (Paja), připojil se na škopek a část zpáteční cesty
      • na trase zpět Bílovice-u buku-Soběšice-MokráHora-Kr.pole-Žabiny-(Kameňák) se postupně odpojil stihač Paja a vozík (MartinXC)
      • soudě podle spokojenosti dětí se akce vydařila, a mě to taky stačilo (cca 42km, převýšení 700m, průměr cca 13,5)
      0 0
      • RomanH  

        Me taky :o)

        Ja to pak ze Zabin jeste bral pres Myslivnu, v kopci jsem uz trochu zacinal citit unavu. Kdyz jsem doma uvidel velke vyspane oci Marketky, mel jsem strach, ze bude na rozdil od unavenych rodicu juchat do pulnoci. Nastesti kolem pul devate zalomila. Bylo to fajn. Tak zase nekdy priste.

        0 0
      • Paja  

        Me ne, takze jsem pak vyrazil jeste prohnat brachu do Babic:) Skoda ze jsem vas nestihl uz v Oresine ale i tak to bylo fajne:-)

        0 0
    • Yvž  

      Jééé kluci, já to prosral.No nic, tak příště.

      0 0
      • MartinXC  

        To nic, my to organizovali docela narychlo. Já za sebe to tenhle víkend nevidím (rodinná návštěva v Ostravě ⇒ možná zase Beskydy :-), příští mám zatím v mlze (Merida x jiné aktivity).

        0 0
        • RomanH  

          V sobotu jsem taky mimo. Mozna by mi to vyslo v nedeli zhruba ve stejnou dobu, ale nevim to jiste.

          0 0
    • Yvž  

      A ještě pro informaci, junior se narodil v lednu a prvně jsme vyrazili v dubnu. To je jako k té diskusi od kdy z prckem ve vozejku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.