• Meedja

    Vim, ze se to tu uz probiralo milionkrat, ale pro me uspokojivou odpoved jsem nenasel. :( Potreboval bych vedet, kde si nechat stanovit prahy v Brne. Ptal jsem se na velodromu a laktatovou krivku delaji za tusim 1700,–…to je kruty! Sice psali, ze prahy dokazi zjistit i nejakou jinou metodou (ergospiracosi­nevimjak) z vydechovanych plynu, ale tady na b-f jsem se docetl, ze se z toho da urcit jenom anP? Kde si Brnaci nechavate zjistit prahy? Nerikejte mi, ze jezdite do Casri. :) Volal jsem Martinkovi a od nej jsem se dozvedel, ze do konce ledna to je tezky a cas ma jenom par dni v tydnu a temer nikdy v patek…to pry ma vyhrazene pro vrcholovy sportovce :(

    0 0
    • Bobo  

      Tak třeba zrovna já chodím na velodrom. Něco to sice stojí, ale když to srovnám se sportovním na Pekařské, kam jsem chodil dřív, když jsem ještě bydlel v Brně… Jestli je to na tebe hodně, dělají i spiroergometrii, ze které všechny hodnoty vyčteš taky, jen ten laktát nee. AP, AnP a TFmax jsou samozřejmostí.

      0 0
    • Baracuda  

      Hele z te spiroergometrie (tak se to jmenuje) ti ty prahy urci taky, nejenom AnP a mas to o 1000kc levnejsi… Klidne do toho jdi

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.