O pohár vesnice Střeň 2009 - cyklokros trochu jinak

15 nepřečtených
  • The_Trooper

    Pár slov o závodě

    Jedná se o cyklistický cyklokrosový exhibiční závod „trochu jinak“, který svou délkou, náročností a zaměřením je přizpůsoben pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí až po elitu, která jede závod na 40 minut.

    Datum konání: 14. listopadu 2009

    Místo konání: obec Střeň a okolí (Olomoucko)

    Výjimečný závod?

    Ano, každoroční účast a výkon všech zúčastněných českých cyklistických hvězd současnosti i minulosti se pravidelně stávají hlavním tahákem tohoto závodu pro všechny milovníky cyklistiky. Ten, kdo se přijde podívat či zazávodit, může v současné podobě závodu spatřit mitry světa Romana Kreuzigera a Aloise Kaňkovského, mistra Evropy Františka Raboně, slovenského olympionika Jána Valacha, exprofesionála něměcké stáje T-Mobile Tomáše Konečného, závodníka par excelant – účastníka všech třech Grand Tours Reného Andrleho, či Lubora Tesaře, který je jediným českým amatérským medailistou z mistrovství světa v silničním závodě a spousty dalších.

    Z něžného pokolení máme velice silné zázemí v účasti olympioniček, reprezentantek a především krásných žen jako jsou Tereza Huříková, Jiřina Ščučková, Gabriela Slámová čí Michaela Ištvánová.

    více o závodě

    na MTBS.cz

    Anketa: Jendá se o zajímavý exibiční závod, zůčastníte se?

    0 0
    • karliner  

      Nebude to tam Terezce drncat?

      0 0
    • Martin  

      vida, na zejtra nemám program. asi přijedu na zewl :-)

      0 0
    • The_Trooper  

      Nechápu ale kolik kol se pojede, jedno kolo má cca 4200m viz. mapa.

      V programu závodu je napsaný:

      13.00 hodin – kat. open – 40 min. + jedno kolo

      (junioři, juniorky, ženy, elite, Střeňáci, amatéři, muži, každý kdo má kolo)

      0 0
    • petryk  

      Jel jsem to předloni, kdy ráno napadl sníh a začalo to tát, přes pole to byl fakt brutál.

      Vzhledem k tomu, že celej týden pršelo, tak to asi letos vynechám a dám přednost broušení parket :)

      0 0
    • Scully  

      Já se taky hlásím jako divák. Sand se tam potkáme :-)

      0 0
      • Martin  

        bílýho supa snad nepřehlídneš. ale bacha, možná přehlídneš dooma, nějak se nám ztrácí před očima :-)

        0 0
        • Scully  

          Jo tebe určitě nepřehlídnu. Ale já tam budu jen jako pěšák :-(

          Btw není divu že se ztrácíš, když pořád jezdíš jak šílenej :-)

          0 0
          • Martin  

            ne ne ne, to je v něčem jiným :-D

            více viz téma hospůdky :-)

            0 0
    • The_Trooper  

      Tak závod to byl pěkný plno diváku plno závodníků, slunce svítilo, akoráat toho bahna bylo dost, jen jsem trnul abych neurval patku s přehazovačkou jak to bylo obalené.. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.