• cesar

    Skra, porad se to nemuzu naucit. Jak jsete se to naucili? Mate nakou radu (samozrejme krome te ucit se, ucit se, ucit se) Uz jsem z toho vazne na nervy, pac jaksi trpelivost uz je pryc :) Dycky pak vidim neco na XtremSportu a prijde mi to jako zavazat si tkanicku. Pak na tom sedi ja, a jaksi se ten pocit vytraci :)

    0 0
    • aku  

      dobry zaklad: http://www.dressler.cz/skola7.asp

      0 0
    • till  

      Fakt ze to chce porad zkouset!!!:-) Snazsi je to do mirnyho kopecka:-))))

      0 0
      • Vilém  

        Jo a taky je dobry si trosku pribrzdovat zadni brzdou.Ale chce to fakt zkouset furt dal.Me to trvalo aspon 1/2 roku denniho zkouseni,nez smem ujel nakejch 100m:(

        0 0
    •  

      dej si taky bacha na to abys to neprevratil, kdyz nestihnes dat nohy na zem tak to dost boly, treba kdyz z neceho sjizdis a trosku si nadhodis predni,myslim kdyz je pred tim co chces sjet este nakej hrb,

      0 0
    • McBlacky  

      a taky je dobrý se to učit bez spd…

      0 0
    • enjoy  

      nauc se jezdit po prednim.vic zamachrujes a je to jednodussi:-)

      0 0
      • myc  

        jo jo, kupodivu je to po prednim fakt jednodussi. Akorat kdyz to prezenes, tak uz to brzdou nezachranis:-(

        0 0
        • McBlacky  

          ale zase hodně dáváš vidli…

          0 0
          • wroum  

            to by me zajimalo. co vadi vidli vic – jizda po prednim, schody v rychlosti nebo neco uplne jinyho?

            0 0
            • Mamutt  

              Schody v rychlosti po předním, čelní srážka s obrubníkem vyšším než co si zdvih může dovolit, drop z balkónu ze 2. patra ;)

              0 0
            • McBlacky  

              no ty schody ji taky nepřidaj, já jen, že pokud ta vidle není držák, tak se na ní podobnýma činnostma dost rychle vytvoří vakl…

              0 0
              • K2  

                Vidli, která se bojí schodů bych asi nechtěl – co by asi říkala v lese, kdyby se před ní objevily kameny a kořeny. Možná je lepší s takovou vidlou ty schody skákat, aby s nima nepřišla do kontaktu…

                0 0
                • myc  

                  v tom je jedna z mala vyhod moji suntourky -neresim jestli se ji neco libi nebo ne:-))))

                  0 0
                • McBlacky  

                  to bys skočil jednou, max dvakrát :-) já měl na mysli hlavně RST, Zoom, Insync, některý Manitou…, ty kromě toho že nefungujou tak nedržej, SR sice nefungujou, ale držej :-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.