• JirkA

    Uvazuju o Meride Speed 04. A jak jsem se tak dival na geometrii, tak ram vel 18" ma vrchni ramovou trubku 590 mm !! coz odpovida u jinych ramu valikosti tak 20". Neni to tedy nejak moc dlouhe? Co vy na to? Vim, ze zajemcu o novou Meridu je tu dost.Nemate z toho strach? :)

    0 0
    • Darius  

      no nevim jestli sem koukal spravne, ale 590mm je to vodorovne, cili skutecna delka horni trubku bude o neco mensi (580?585), kazdopadne to chce vyzkouset!

      0 0
    • Lensik  

      No musim uznat, ze as ted mam v tech geometriich poradnej hokej!!! On si ty delky kazdej meri asi kde se mu zlibi. To jsem si myslel, ze je to nejak normovany :c(((

      0 0
      • MartinXC  

        Prevazna vetsina vyrobcu udava efektivni delku horni trubky (tj. ve vodorovne rovine).

        0 0
    • BB  

      míval jsem Moratku 18 a ta měla taky 585 mm, tak proč se toho bát, nebo si kup menšívelikost, pokud jsi fanda do malých rámů

      0 0
    • lubos  

      Neni ta delka nahodou delka sedlova trubka – krk ve vodorovne rovine ? Ja mam pocit ze ano. Alespon vzdycky to takhle Merida uvadi. Tudiz, trubka samotna bude asi o 1–1,5cm kratsi. Jinak je to fakt, tolik se Meride nadavlo, ze je moc kratka, az ji prodlouzili na muj vkus asi az moc.

      0 0
      • JirkA  

        Jasne, je to ta vodorovna delka, spatne jsem se vyjadril. Ale i ti ostatni uvadeji tu vodorovnou, a presto je ta Merida nejdelsi. Ale asi si tim nebudu lamat hlavu…

        0 0
        • lubos  

          Muze byt, nejspis dohaneji co zameskali temi kratkymi ramy za posldne leta :(

          0 0
    • RomanH  

      To je podle me standartni velikost pro 18'' ramy (48) stavene pro maratony a delsi svihy – podivej se treba na Durateca. Konecne to Meride doslo. Proc si vsichni vybirate kratsi ramy – to jezdite vylozene XC nebo do svihy do 50km plne trialovych sekci ?

      0 0
      • lubos  

        No jo, ted ale Meridu pro zenu nejspis nekoupis, kdyz je tak dlouha :(

        0 0
    • HonzaV  

      Podivej se do starsich prispevku, psal jsem tam skutecne miry 18´´ Meridy Matts 2004. Dvakrat jsem to premeroval, fakt je delsi nez driv.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.