Magura HS 11 - ráfková hydraulika

21 nepřečtených
  • RUMcajs

    Jezdíte někdo tyhle brzdy? Zajímá mě, jak moc lze nastavit chod brzdové páky, mám rád krátký.

    A jaký je rozdíl mezi modelem 2000 a 2003.

    0 0
    • JJ  

      Vozim je,ale mam HS11 Special ty maj navic i stelovani vzdalenosti paky od riditek. Krok jde nastavit na vsech ve velkym rozsahu. Mam je z koloshop.cz, tam byly oznaceny jako model 2000

      0 0
    • Clodman  

      Ty nový modely maj prej speciální vyhazovák, aby jsi moch vyndat kolo.Ty starší to prej neměli.

      0 0
      • JJ  

        Ty starsi co to nemaj sou asi starsi nez 5let:)

        0 0
        • jakub  

          dotaz laika, na ty hydrauliky sou treba dot tvrdy rafky, nee? nebo se pouzivaj normalni??

          0 0
          • JJ  

            Taky uz sem tenhle nazor slysel, ale normalni dvoustenej rafek to zvladne.Zkousel sem ho brzdama rozmacnout a nic:)

            0 0
            • jakub  

              prave ze me znamej presvedcoval, ze ho po case vymackaj. Jinak jakej je vas nazor co se tyce brzdovych vlastnosti a brzdeni celkove oproti kotoucum?

              0 0
              • JJ  

                Na ja kotouce nikdy poradne nejezdil, ale solidni kotouce brzdi urcite lip nez magury, ale z rafkacu sou asi jedny z nejlepsich

                0 0
                • jakub  

                  se na ne davaj normalni brzdovy spalky??

                  0 0
                  • JJ  

                    Ne, sou to tak takovy nacvakavaci s plastovou botkou. Spousta informaci je kdyztak na strankach magury nebo na http://www.execulink.com/…contents.htm

                    0 0
                    • RUMcajs  

                      A kolikpak stojí ty špalky, např. od kool stopu, nebo jaký bereš?

                      A jak jsou na tom v bahně a ve slaným sněhu?

                      0 0
                      • JJ  

                        No vozil sem original cerny magury a ted cerveny koolstopy, v mokru brzdi dobre, ve snehu nevim. Koolstopy asi 600 za dva pary, ale vydrzej mnohem vic nez veckovy. Jeste pak naky dela barradine.

                        0 0
                        • RUMcajs  

                          A jak je to se zavzdušňováním a náhradníma dílama?

                          0 0
                          • Mamutt  

                            Nevím u jedenáctek, já mám třiatřicítky – a stejně jako Ti potvrdí všichni ostatní majitelé – namontoval jsem, seřídil, a od té doby už jen měním špalky.

                            0 0
                            • JJ  

                              Presne tak, montaz je trosku slozitejsi, ale od te doby bez zasahu. Hadicky se daji zkratit doma, dily se daji taky sehnat treba na www.dressler.cz/obchod BTW, nemate nekdo zkusenost se zlutyma spalkama ?Monty??

                              0 0
                              • Mamutt  

                                Žluté špalky? Dělá se černá klasika (to je hodně tvrdá směs, poslední mi vydržely skoro 8kkm) a pak červené Kůlstopy. To jsou měkčí trialové špalky, tuším že je vozí i Pepa Dressler. Teď jsem za ně složil 790Kč, tak doufám, že se mi to vyplatí.

                                0 0
                                • JJ  

                                  Cerveny koolstopy brzdi o hodne vic nez origos cerny, ale prave zluty Monty bych chtel zkusit. Pepa D je ma v nabidce na netu

                                  0 0
                              • RUMcajs  

                                Nevíš náhodou jestli je to cena za pár, nebo za ks?

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.