• Lister

    Dají se někde sehnat nahradní díly k vakům hydrapak. Teď jsem si koupil nový batoh Hydrapak a náustek je naprosto fantastický, ale mám doma ještě jeden vak, na kterém je náústek úplně nahovno( je to Doldy ) tak bych ho chtěl vyměnit, abych ho mohl taky používat. Dále by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost s tím, kolik vydrží ten sucháč, který drží hadičku na popruhu.

    0 0
    • MARIN  

      Na nahradni dily zkus Bikestore uz jsem tam tenhle naustek v minulosti kupoval (nebyl v nabidce ale sehnali). Jinak ale doporucuju zkusit naustek Camelbak pak uz nebudes chtit jiny.

      Suchac co drzi hadicku na popruhu jsem brzy sundal protoze mi trhal dres a hadicku jsem vozil prostrcenou skrz poutko na hrudnim popruhu

      0 0
    • pos3k  

      No ja mam kejml Source.Tam je tyky naustek vychytanej, ale ja to asi nejak nevychytal, pac mi ani ne po mesici zacal netesnit a kdyz jedu tak mi po chvili udela kvapku a za chvili zase.A to je fakt na nervy.Tudiz z vlastni zkusenosti..ne­kupovat (myslim ze je to stejnej mechynismus jako deuter).Podle lidi se nejvice osvedcuje Camel,tak bych se toho nebal a sel do toho.

      0 0
    • Lister  

      Když už jsme u těch vaků. Co děláte po jízdě s hadičkou. Po každé jízdě se mi nechce sundávat náustek aby se konec hadičky moc nevytahal a pak to netěsnilo, ale zase když ho tam nechám tak jsem krapet nervózní s toho, že je to furt mokrý, a může se to tam pěkně množit. Jediné cé mě napadá je narvat na hadičku nějaký neoprén, neb tam kde není světlo neni ani život.

      0 0
      • pit  

        Mam Camelbak Ventoux, po kazdej jazde davam dole naustok…uz 2 roky a absolutne nepozorujem nejaku netesnost.

        0 0
      • blue  

        úvaha o neexistenci života v hadičce bez světla je naprosto mylná ;-)

        0 0
        • Lister  

          No ale snad to trochu omezí.

          0 0
      • MARIN  

        po kazde jizde hadicku stejne jako vak pokud jsem mel iontak nebo jiny piti nez obycejnou vodu poradne proplachnu. Cistim ji az kdyz uz jsou videt znamky zarodku nove vegetace :)

        0 0
      • Martin  

        Proplachnu z vaku čistou vodou.

        0 0
    • Lister  

      To jsem tam ale nabouchal chyb. Fuj.

      0 0
    • Lister  

      Mě právě u otho prvního vaku začalo prosakovat koloem hadičky asi po deseti jízdách tak bych se nerad dočkal něčeho podobného u toho nového.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce