• o.t.

    Zdar, nevite prosim nekdo, kde bych v Ostrave sehnal Hydrapak (jmenovite teda Hydrapak Ammo)? Diky

    0 0
    • X-biker  

      Nejake vaky na vodu sem videl tusim ze v centru u stodolni v Yogi a naproti v Adamu (Jump Sport) ale fakt netusim zdali ten model co hledas. Predpokladam ze pres net kupovat nechces co? Asi to chces obhlidnout vid?

      0 0
      • Pavlos  

        v tech dvou prodejnach maji jenom Camely kup si to pres net a mas klid

        0 0
        • o.t.  

          no prave bych se na nej rad nejdrive podival a vyzkousel…

          0 0
    • Vincent  

      ja to taky nevim, ale jumpu se vyhni jako psimu hovinku. ja s nima mam nejhorsi zkusenosti,,

      0 0
      • aku  

        Na ne musis opatrne. S prihlednutim k faktu, ze maji asi nejlepsi ceny v kamenaku v Ostrave se daji skousnout. Casem

        0 0
        • Vincent  

          Hele, ja z ostravy snad zadnyho bajkra neznam , kde tam jezdis? :)

          0 0
          • aku  

            kecas ;)). minimalne Admin je tusim z OV, Pavlos je nedaleko. Ja jsem z Orlove. A spis XC. kdyz sem se koukam na tvoje stranky tak pojem barspin mi je fakt neznamy ))

            0 0
            • Vincent  

              To sou stary stranky. sem nejak linej psat, ani nejsem zadnej novinar :) XCko zrovna nejezdim, ale uz me to samotnyho tak enjak nebavi.

              0 0
            • admin  

              jo jo, bzdlim tedka v Ove :) jinak v Jump sportu sem kupoval pritelkyni kolo a diky jejich jednani tam uz nikdy nezajdu.

              0 0
              • Lada1  

                proc ? chteli ti dat moc velkou slevu ?

                0 0
              • Vincent  

                Ja tam s kamosema obcas zajdu, obdivuju nakou vec a pak hoodne nahlas reknu, ze si to teda radsi koupim na netu za pulku ceny :)

                0 0
              • aku  

                Me by taky zajimalo co ti provedli.

                0 0
                • admin  

                  no proste jednani se me nelibylo, chovaji se tak ze oni vedi vsechno. Asi trem lidem co sem tam byl na jakykoli jejich problem rekli ze maj moc levny komponenty, a ze to je jasny ze fungujou takhle blbe ze kvalitni komponent by je stal jako cely jejich kolo.

                  daval sem to tam na garancku rikal sem at sestelujou prehazku a kouknut na dost velky skrtani predniho kotouce, pri vraceni sem se ptal co udelali s kotoucem odpoved to je levnej kotouc stim se neda nic delat kdyztak zkuste dotahnout srouby u kutouce takze se na to ani nepodivali ani nevyzkouseli a jeste me rikaj at si to udelam sam :) to sem to na garancku nemusel davat.

                  0 0
                  • Vincent  

                    Ja zas chtel naky sjezdovy oversizovy riditka, ten chlapek se na me podival jak kdybych vypil savo, rek k cemu ze to proboha potrebuju a hnedka mi zacal nabizet rovny karbonovy rejdla.. to samy kdyz sem chtel sjezdovou 2,7" dusi. ‚takovou dusi k nicemu prece nepotrebujes‘ a cpal mi nakou tajvanku za 50kc. nesnasim kdyz mi nekdo keca do vyberu. ja sem tam skoncil.

                    0 0
        • o.t.  

          nejlepsi ceny? tak proc jsem si tam koupil kratasy (Nema) za 1800,– abych pozdeji zjistil ze doporucena cena je 1590,–? s jump sportem koncim… (hydrapaky stejne nemaji:)

          0 0
          • aku  

            Tak to ja vzdycky projdu inet a jestli je rozdil postovne (+ neco navic v pripade reklamace – mam radsi kdyz je hromosvod po ruce) tak tam nakupuju

            0 0
    • Lada1  

      hele ostravaci . mam 1 novy predstavec (+ten deklik) – hlinik, 120mm/6° . lezi mi doma je k mani tak za 200kc

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.