• RapMan

    Cau, mate nekdo zkusenosti s Hydrapak Delta? Uvazuji o koupi – http://www.bikestore.cz/…300342_3.jpg

    A nebo doporucte prosim nejakej jinej, kam krome piti dam mobil, fotak, penizky, neco na zub a jeste neco malyho… :)

    0 0
    • enjoy  

      hm,ten se mi fakt libi.nebo camelbag,ale me osobne jsou jejich ceny dost nesimpaticky.

      0 0
    • MARIN  

      Hydrapak Delta mam uz 3roky. Ten muj ma jeste misto te stahovaci gumy sitovanou kapsu. Jen male upozorneni jestli do nej chces nacpat najednou mobil,fotak,penizky a neco na zub poohledni se po necem s vetsim uloznym prostorem do Delty se to rozhodne nevejde. Problem bude teda hlavne s tim fotakem

      0 0
      • RapMan  

        No mel jsem ho v ruce, dle meho nazoru by se to tam melo vsechno vejit…

        0 0
        • MARIN  

          Asi jsi ho mel v ruce ale s prazdnym rezervoarem. Ten se pri naplneni 2l tekutiny svetsi a pak je celkem problem do tech kapes po strane neco nastrkat. Fotaku (110×80×35) se tam opravdu chce jen s obtizema a mobil (110×45×23) uz tam nenasoukam. Jinak se mi tam ale vejde duse,naradi,le­peni,mobil,ma­lapumpa a neco k snedku (musli tycka nebo gel) a do ty sitovany kapsy,ktera u noveho modelu uz neni,vesta nebo vetrovka

          0 0
          • rich  

            a co by ste odporucili objemnejsie na dlhsie tripy – mimo camelu za 3.000?

            0 0
            • blue  

              vloni jsem si koupil za necelych 800,– Kc Husky Blaze, v podstate kopie Blowfishe… je dobre udelanej, spousta vnitrnich kapes, jedna komora na vak, dve dalsi oddeleny komory na veci, sitova kapsa, na zadech sedi taky vyborne (coz muze byt ovsem subjektivni) a je dobrej i designove…

              0 0
              • Steel  

                Tak sem na nej koukal, nevypada spatne :) Akorat kde a za kolik si k nemu koupil vak na vodu?

                0 0
                • blue  

                  mel sem uz predtim koupenej dvoulitrovej camelbak, kterej cpu do ruznejch batohu, podle toho, kterej si zrovna beru

                  0 0
            • Pá-dlista1  

              Co treba Overflow, Cetury, Ammo nebo Keg?

              0 0
            • MARIN  

              Proc zrovna za 3000,– Co treba Camelbak LOBO 1790,–; Cloud Walker 1790,–; Day Star 1790,–; Mule 2190,– atd Mrkni treba na www.progresscycle.cz, levnejsi jsou pak treba na www.akcebike.cz Ceny Camelbaku uz nejsou zdaleka tak hrozny jak byvalo zvykem

              0 0
    • RapMan  

      Tak uz ho mam, pri plnym objemu vaku 2h se tam fotak a mobil vejde a jeste je tam misto, tak to splnuje zatim ocekavani… :)) Uvidime v terenu…

      0 0
      • Vojtíšek  

        Fo?ákem ani mobilem defekt neopravíš :-)

        0 0
        • Pavlos  

          ale vyfotit si ho muze :)

          Jinak hodne dobry prispevek taky se mi hodil:)

          0 0
          • RapMan  

            Na naradi tam misto samozrejme taky jeste je… :)

            0 0
            • MARIN  

              tak asi budu muset poridit mensi fotak a mobil :)

              0 0
              • Ceslo  

                Na kolo obcas vozim Olympus mju II. Je malej a na zanrovy foto: ja, moje kolo a krajina v pozadi to staci.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.